Jim David (Christian Bale), ex-mariňák se po letech v akci vrací na ředitelství losangeleské policie, kde mu nabízejí práci související s infiltrací podsvětí. Bohužel se jím však nechá pohltit a musí sebrat veškeré své síly k návratu ze šikmé plochy. Drsný časy jsou výletem do špinavých losangeleských ulic, království drog, děvek a lidské havěti. (oficiální text distributora)

Fiijay

Ze začátku mi to vadilo , jak Bale za každou větou řekne "you know" . Ale pak si na to člověk zvykne a zaměřuje se na děj . Děj se mi jeví , jako vlastní autobiografie a pokud tomu tak nebylo , tak to bylo zrežírovano a natočeno na výbornou . Bale dokáže opravdu zahrát cokoliv a velmi věrohodně a jeho kolega z Six feet under nebly vůbec pozadu . Dávám čtyři hvězdy kvůli posledních 45 minut . Po dlouhé době sem se opravdu bál a docela se u toho pohledu na jízdu v autě zapotil . Těšim se na další film od Davida . ()

Mustaffa

Bale je tady pořádný magor, jakého už jsem dlouho ve filmu neviděl. Až mě někdy pořádně sral a vytáčel, protože ze začátku chová jako namistrované hovado, který se tváří jako by sežral svět. No prostě americký voják, který se vrátil z války. Ale postupem času jeho vyšinutý mozek začíná přidávat na obrátkách a film tím začíná být celkem děsivou podívanou, která prostě nemůže skončit dobře. Je to dobrý film s důrazem na drsnou atmosféru, ale nemusí sednout každému. ()

GOREmaster

PROSTĚ NÁŘEZ! Ani chvíli jsem se nenudil. Christian Bale hraje pošahaného ex-mariňáka úplně skvěle. I z toho, jak si žehlí prádlo jde poznat, jaký je to magor. David Ayer je na takovéto filmy mistr. A to je tento film pouze předehrou k ještě lepšímu STREET KINGS. ()

EggO

Je to o nicem.. Bale skvelej hereckej vykon, ale to nic nemeni na celkove nude ve filmu, mel jsem problem to dokoukat. Cekal jsem mnohem vice..toto byla hruza. Nikdy vice. ()

Daves97

Christian Bale jako psychopat a Freddy Rodríguez jako jeho vždy zmanipulovatelný a ohebný kamarád "pro každou legraci". A tak se tito dva protloukají městem v autě, pijou, rabujou, podvádějí všechny okolo sebe... a... já jim to moc nevěřil. Poměrně plytké, jdoucí jen po povrchu... ()

martij06

Další dobrej snímek od David Ayera. Bale hraje velkýho drsňáka, kterýmu trauma z války na psychice moc nepřidalo. Po celý film byla vidět jedna akce za druhou. Konec byl hodně dobrej, drsný časy byl pro tento snímek trefnej název. ()

calculus

Film o fetu a pouličních flákačích, ok. Provařené téma válečných vysloužilců, ok. Ale taková snůška chlapáckých póz, tuposti a velkohubých keců, sorry. ()

generalmagor

Drsný časy jsou opravdu drsný a jako třešnička na konec k těmto drsným časům - závěr -. Dech beroucí akce, co nepřestává bavit. ()

vodkasesemte

Tohle je hrozná sra*ka bez pointy a výběrovej Bale na víc než tři není. Nechápu, jak nad tím mužete tak filosofovat. Člověk neví, jesli to bylo o syndromu z války, hledání vysněné práce, životu povaleču?? Nakonec to tradičně vyhrála sebestředná femina, která ti dá, když budeš hodnej, věrnej pejsek. Já fakt netuším, kde jste si zvykli těm jejich rozmarum propadat, ženskou si mužeš vzít kdykoli se ti zachce a většinou ta jejich frnda za to ani nestojí. Baleova role mi hodně přirostla k srdci, ale neváhal bych jí jednu v tý kuchyni vrazit - tím u mě film hodně klesnul. Rozhodně bych si našel jiný kamarády a neriskoval vysněnej job, střílel vesničany, prcal jejich vdovy a na ryby se rovnou vys*al. Nevim, ten film byl ulet bez začátku a bez konce. Jé, tak konec prej byl bombovej, To mě mrzí, že jsem to nedokoukal, protože muj rip se začal trhat a nestáhl jsem ho celej... přidávám hvězdu za odvahu něco takovýho v dnešní zteplalé době vubec natočit. ()

elanista1

Akcie, napätia a J.J. Simmonsa málo, zato stupídnych drístov požehnane. Hlavná postava mala potenciál na oveľa tvrdší filmový zážitok. ()

fimler

Doslova drsný časy, film sice postrádá nějaký pořádný děj, ale více méně to i bez děje Bale celé utáhl. Film by bez perfektního výkonu Bale byl dosti prázdný. Celé to stojí i padá na něm, jinak byly hodně zajímavé ty scény, jak chytal záchvaty vzteku. Divím se, že to nemá o trochu vyšší hodnocení, ale na druhou stranu je pravda, že to mělo větší potencionál, který nebyl naplněn... ()

sus

Perfektní herecký výkon Christiana Balea, dost dobrá atmosféra. Freddy Rodríguez se taky do role manžela, který se nechá vyživovat svou ženou Evou Longoriou taky dobře prosadil. No, takže až na pár nezajímavých scén (viz chlastačka u černocha) dávám 80%. ()

Sekel

Krasne realisticky a prekvapivy scenar, ktery nepotrebuje vymyslet zadna velka dramata, jen mu staci, kdyz se soustredi na pruchod hlavni dvojice Los Angeles. Je tam vsechno, drogy, devky, zbrane, korupce v policii, rasismus, rasismus naruby a tim vsim se prochazime jen tak mimochodem a protoze to vsichni berou naprosto samozrejme, vznika tim jedinecna autenticka atmosfera snimku, kdy nas zajima stejne pracovni pohovor i prodej ukradene pistole. A v centru toho vseho Freddy Rodriguez a hlavne Christian Bale, jehoz postava je dostatecne militantni, labilni a vycvicena, aby nam to zajistilo dobrou porci celkem huste zabavy. ()

matass

Bez Christiana Balea by Drsný časy nestály za zmínku. Stačí aby na Vás tenhle chameleon párkrát zamrkal a je Vám jasno, že tady půjde do tuhýho. Bohužel po příběhové stránce by to chtělo ještě trošku víc přitvrdit.. Slabší 4* ()

Doctord

Proč ne,že?! Christian Bale mne čím dál tím přesvědčuje, že je to sakra dobrej herec. Celkově dobrý film, který by dostal i vyšší hodnocení nebýt trošku trapně působicích dalších postav. Přišlo mi to trochu laciné. Škoda, neb traumata z války nejsou tak častým předmětem k zfilmování a právě proto je to pro mne nejlepší film s touto tématikou od filmu Jakubův žebřík .Ale jeho kvalit nedosahuje:-( ()

Comicsoví kriminálníci od Ayera

07.02.2012

Bennett opět vypustí trochu páry

Bennett opět vypustí trochu páry

18.06.2011

Než se na plátna vrátí sám velký Arnold (pokud k tomu vůbec někdy dojde), zřejmě se dočkáme několika remaků jeho slavných kousků. Předělaný Barbar Conan je za rohem, natáčení nového Total Recallu… (více)

Zmodernizované Komando?

Zmodernizované Komando?

20.08.2010

Jeden remake, téměř doslovný, už existuje – ruský Den D. Několik nepřímých bychom také našli – mezi filmy s více či méně podobnými zápletkami by nechyběly 96 hodin či Expendables. O oficiální… (více)