• vjera
  ****

  Dokumentární seriál Who Do You Think You Are? je zářným příkladem toho, že každý díl bude divákem vnímán jinak. A to především s ohledem na jeho vlastní vztah k celebritě, která zrovna objevuje své předky. Osobně spostu jmen neznám a díly si vybírám, i přesto si dovolím ohodnotit celý seriál jako nadprůměrný. Nápad je velice zajímavý, nabízí se tu spousta zajímavých lidských příběhů, o nichž víte, že jsou skutečné a možná o to více vás dokáží pohltit a dostat (epizoda s Kim Cattrall mluví za vše). Zajímavé historické souvislosti a poznatky jsou příjemným bonusem celého seriálu, stejně jako skvělý vypravěčský hlas Marka Stronga... Viděno: Martin Freeman, Kim Cattrall, J. K. Rowling, David Tennant, Graham Norton.(2.11.2014)

 • santa331
  ****

  Poutavě natočený cyklus o slavných britech. Co říci dál? Nic, prostě dokonalost sama.(20.4.2013)

 • kulyk
  **

  Fcelku hyba. Toto je vynikající možnost dozvědět se leccos o neznámých předcích zadků, tedy dnešních, ještě neznámějsích britských kelebrit. Radujme se a řičme halelůjá, česká mutace se již připravuje. Rád bych měl osvětleno, z jakého prostředí vylezla Bartošová, Pomeje nebo Sašenka Vondrů. Nejspíše šlechta. Pářící se v rámci rodu.(2.1.2013)

 • Splasher
  ****

  Zatím viděno: A. Armstrong, A. Carr, H. Dennis, H. Everett, S. Fry, B. Johnson, M. Freeman, D. Mitchell, J. Moir, RP-J, JK Rowling, P. Stewart, D. Tennant, G.Lineker, D. Jacobi, D. Suchet, J.Clarkson, J.Paxman, M.Gatiss _ Jako vždy o třídu lepší než US verze.(24.2.2012)

 • Wishkah
  *****

  Tenhle napůl dokument a napůl reality show mám rád. Je fascinující zjišťovat odkud člověk vyšel a díky tomu i poznávat historii národa.(15.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace