DOA: Na život a na smrt

• Česko Na život a na smrt (více)

Čtyři krásné, sexy ženy jsou sokyněmi v tajném zápasu bojových umění, ale brzy se spojí proti zlým silám. Tina Armstrong je superstar v oblasti ženského wrestlingu. Christie je okouzlující zlodějka a nájemná vražedkyně. Princezna Kasumi je asijskou mistryní bojových umění. Helena Douglas je milovnicí extrémních sportů a její tragická minulost ji spojuje s malým palácem v jihovýchodní Asii, kde se také odehrává turnaj Dead or Alive. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Yarwen

Tak tady máme turnaj bojových umění, budiž. Vytvoříme play-off, ale posléze tady vzduchem lítá takový pocit, že někteří soutěžící...ehm...nevypadli, ale přesto už v pavouku nejsou... Nebo je to jinak? Tak dobře, přivřeme obě oči a třeba je to jenom o kvalitních soubojích...ne...tak to asi také ne...tak co by tak ještě...aha! Hezké děvy, tady bude určitě esteticko-erotický zážitek ze soubojů přitažlivých bojovnic v poskrovných úborech...ááá...tak ani tudy cesta nevede... Tak k čemu je vlastně takový film dobrý? Odpovím si: on není dobrý. ()

bobrux

Zápletka více než směšná, scénář mnohdy až trapný a herecké výkony nulové. Ovšem z nějakého mě nepochopitelného důvodu všechny tyto mínusy vytvářejí z filmu jedinečnou zábavu. Když přivřete oči nad nereálností soubojů a zaposloucháte se do našlapaného soundtracku, tak vás tato videoklipová jízda vtáhne a nepustí. ()

P.J.2

Připadám mi to jako když režisér příjde za pornoherečkama s nabídkou jestli by si nechtěli zahrát ve filmu....proč né ?... ()

zelda82

Mozna je to tim, ze sem na to koukal od sesti hodin rano, ale ja si tuhle uchylarnu pro masturbanty uzil jako uz dlouho nic:)) ()

Hapretor

Nelogická blbost jen na zabití času. Chcete vidět hezké dívky v plavkách? Ano? Ale pozor toto není Miss Sunshine, ale karate tělo na tělo (jen ty bitky jsou ucházející). Vypnout mozek, přimhouřit obě oči a tupě zírat na obrazovku. To jakž takž stačí, abych tomuto nedal odpad. ()

CrazyLom

Tak tohle bylo vážně superúletové, skvěle předělaná videohra. Jen škoda, že ty digitální efekty byly příliš digitální, jinak jsem se bavil skvěle! 3 a 1/2 ()

Wolvie

GP jako prase.Holky se vlní,jsou dost sexy a celé je to tak dokonale směšný,přiúchylněný a zvrhle zábavný fetiš,že to člověk zkrátka musí mít rád.Corey Yuen ví,jak upoutat divákovu pozornost! ()

boul

DOA je přesně typ filmů, kde jsou hlavní postavy krásný holky v podprsenkách a detailní záběry nejsou na kopance a béčkový mlátičky co mají všechny "porazit", jsou to jen kozy, zadek a zase kozy.. Jako pro muže diváka, nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo, ale to se radši podívám na pořádný péčko a ne už nikdy na DOA: Na život a na smrt... 30% ()

ještěžiju

Neskutečný žvásty spousty zdejších komentátorů. Ano, rádoby příjemné osazenstvo, ale za celý film, kde se střídavě mlátí i bojuje na meče, nejen že neuvidíte krev, ale ani malinkatou modřinu!!!! Tento film bych nechtěl vidět znovu ani v případě, kdyby ona děvčata bojovala topless.... no dobrá, asi bych se podíval :-) .. no stejně by to nezměnilo nic na tom, že je film velmi hloupý a emočně vyprázdněný. ()

MickeyStuma

Vizuální videoklipová mlátička jak z manga komiksu plná barev, efektů, bojových umění a sexy děvčat. Nic víc, nic míň. Dějství je hodně zkratkovité a těžko říci jestli to není na škodu. O plynulosti tedy nemůže být řeč. Příběh je tak velice tristní a to s atmosférou, jakoby to bylo točeno na zakázku MTV. Na celém konceptu je zkrátka znát, že se jedná o zpracování videohry v celém svém herním spektru. Snímek není ani tak zdaleka dobrý, jak by mohl být, ale je zábavný, což je nejdůležitější. Letní akční popkornová legrácka bez složitého děje a to postačí. ()

cuish

Oproti Kurýrovi choreografie není tak promakaná. Je to i tak ale skvělá zábava. (děj je tu rozkouskovaný a děje se toho spoustu v kratších úsecích) A dějový zlom někde ve tříčtvrtě filmu, který mě trochu naštval. SPOILER: kvůli tomuto zlomu vlastně turnaj nebyl dokončen a nedozvěděli jsme se kdo vyhrál. Klidně mohli nechat prvně skončit turnaj a pak nasadit zlom. ()

Evander

DOA je pohodová oddychovka určená zejména mužské části publika, do které, pro tento případ, naštěstí spadám, a tak jsem mohl na skoro hodinu a půl vypnout mozek a hezky si odpočinout. 62% ()

Ronyk7

teď nevím co mám hodnotit-jestli film nebo ty ženský.......ono je to ale jedno, oboje je na fest. Cory Yuen se opět vyznamenal. 17.08.2007 ()

maZSlicko odpad!

tenhle film byla jedna velka sracka..nikdy jind bych se na to uz nekoukl..nic sem odtoho necekal..ale neveril sem ze by to bylo este horsi nez Street fighter..a ono je..a je to mnohem horsi..dostalo me to ze typek sejme hordu svalu vystrelovaci botou..nebo ze holky lezou po stenach jako spider-man..tomuhle filmu se nedalo ani smat jak to bylo trapny..Corey Yuen jsi lama :)..skus este takhle posrat tekena :D ()

Blaogranas

Co si budem povídat, je to kravina, ale s tím sem do toho taky šel a člověk se pak u toho docela odreaguje. Kdo se chce podívat na nějaky ty sexy kočky, tady má určitě zelenou. No a co se týče bojového umění, tak jsou tady tři dobří bojovníci, a těmi jaou samozřejmě všichni tři Asiati: Devon Aoki, Collin Chou a Robin Shou; ostatní jsou vyfintění počítačovejma trikama. Ale budiž, dalo se. ()