DOA: Na život a na smrt

• Česko Na život a na smrt (více)

Čtyři krásné, sexy ženy jsou sokyněmi v tajném zápasu bojových umění, ale brzy se spojí proti zlým silám. Tina Armstrong je superstar v oblasti ženského wrestlingu. Christie je okouzlující zlodějka a nájemná vražedkyně. Princezna Kasumi je asijskou mistryní bojových umění. Helena Douglas je milovnicí extrémních sportů a její tragická minulost ji spojuje s malým palácem v jihovýchodní Asii, kde se také odehrává turnaj Dead or Alive. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

bouncer

Nejdřív jsem si říkal - to je taková píčovina až se mi to líbí. No a nakonec zůstal jen pocit, že je to naprostá hovadina :-) ()

Johny_fork

Člověk si vzpomene na Mortal Kombat, ovšem zde bojují polonahé krasavice, obvzláště Devon Aoki v roli princezny Kasumi je zkrátka úžasná! Film má spád, délku tak akorát a pořád je na co se dívat, bitky sou neskutečně cool a o originální nápady není nouze (souboj mezi bambusi, v dešti na pláži atd) videoklipový střih umocňuje vizuální orgie. Pokud jste vyrostli na akčňákach 70. a 80. let a jste čtenáři magazínu Esquire budete slintat blahem:) A scéna s plážovým volejbalem skutečně stojí zato! 100% jinak nemohu:) ()

Terva

Přehlídka krásných ženských těl a výrobců bikin, ale to je asi tak vše. Nemá to jiskru ani to diváka nenutí k nějakým zásadním poznatkům. Triky normál, hudba hrůza. ()

joehot

Kdyby se tam místo děvčat mlátili chlapci, stálo by to leda tak za úplný kulový. Takhle je to koukatelná oddychovka. ()

corpsy

Nebyť tých pekných kočiek, asi by som zišiel k nižšiemu hodnoteniu. Tie baby sú tu fakt tou najvydarenejšou položkou. Akčné scény svojím vizuálom kopírujú všetko ostatné v kinematografii a občas pôsobia trápne, čo je v akčnom žánri neprípustné. ()

zdepapepa

Pěkné herečky (všechny....VŠECHNY!), zběsilé tempo po stylu Crank a Kurýra, lítání na drátech a zpomalovačky a katany a volejbal a počítače a CIA a porno atd. atd. Prostě spokojenost největší s touhle adaptací. Akce od začátku do konce a čeho si též cením je herecké obsazení mému oku naprosto vyhovující. Povinnost pro všechny konzolisty, co vyrůstali na všech těch Soul Bladech, Tekkenech nebo Dead or Alivek! (a Mortal Kombatu, protože bez něho (hry i filmu) by tadyto asi nikdy nevzniklo a kdyby jo, nestál by ten film ani za starou belu) ()

ladko

Tak toto bolo robené vyslovene na efekt. Scénarista zbúchal scenár asi za minútu("budú sa tam biť krásne ženy"), ale o ten tu fakt nešlo. Lenže aj tie bitky a telá sa rýchlo opozerajú a vy čakáte, kým to konečne skončí... ()

baribal

Film je postavenej na pěknejch babách, který se mlátěj hlava nehlava. Kdyby jejich souboje byly alespon drsný a krvavý, tak by se jednalo aspon o nákou zábavu.... tohle ale byla pořádná nuda. Příběh je řidkej jak průjem a to nemluvim o tom že to sou charlieho andílci přes kopírák.... ** musej stačit.... ()

Korbitch odpad!

Tak přesně takový typ filmu nenávidim. Navoněná reklama na latexový děvky rádoby provozující bojové styly. No fuj. ()

mysiak

Skvelý akčný vymývač mozgu, kde hrajú úžasné baby, ktoré sa mlátia o dušu, a sú lepšie ako Charlieho Anjeli....tento film rulez ()

Ridick

toto je presne ten typ filmu, kt. potesi najviac chlapcov vo veku 13-14 rokov - su tam pekne baby, kt. vsetko mastia hlava-nehlava. z celeho filmu vsak srsi primitivizmus a cely je predigitalizovany. proste fuj. ()

JJ.Gibson

Efektní souboje, nádherný baby, drsný humor + plážový volleyball to je Dead or Alive!!!! Absolutně cool odreagování!!! Souboje vypadali neotřele originálně a v podání Presslyové, Aoki, Holly Valance, Sarah Carterové a Natassie Malthe taky neuvěřitelně sexxxyy :)) Líbilo se mi pojetí bojů, že se mohli uskutečnovat všude a ne jenom v aréně, to dodávalo na jejich atraktivnosti! Pár chybiček by se sice našlo a příběh nemá zrovna velkou hloubku, ale proto se na to člověk nedívá, že jo :) Yeah I wanna play!!!! ()

Ender66

V prípade, že človek vypne pri pozeraní filmu 90% mozgových buniek, tak sa celkom zabaví. Typ filmu po ktorých vychádzajú hlavohrude vysmiate z kina, naskočia do bavoráku a uháňajú domov, aby "vytrestali" priateľky, že nevyzerajú tak sexi ako hlavné protagonistky:-). ()

buldock

Musím suše konstatovat , že ke koukatelnému filmu nestačí jenom hezké bojovnice , které se umí celkem dobře hýbat , kopat kolem sebe a ukazovat při tom svoje vnady , ale i trocha toho jak režijního , scénáristického , tak i hereckého umění a toho se mi v tomto případě nedostává. 20% ()

sonnak

Ale jo, pár pro oči příjemných (teď nemluvím o dívkách) záběrů a několik zábavných momentů by se našlo, ale jinač je to příšerná konina. Nejzábavnější je (jako skoro všude) Jamie a nejhezčí Holly (i když ty neustále upravené oční stíny jsou trochu moc). Co ale nechápu...proč se to sakra jmenuje "Na život a na smrt"? ()

Tony.cs

Příjemná vymejvárna se skvělou akcí a pěknejma kočkama, kopírující úspěšný koncept Mortal Kombatu, jen bez fantasy prvků. Nic víc, nic míň. ()

kaylin

Díky té akci, která je místy tak krásně ujetá, že je prostě parádní, jsem si snímek užíval. Navíc je zde Jaime Pressly, pro kterou mám z nějakého důvodu slabost. Tím důvodem bude asi "My Name Is Earl". Příběh je celkem jednoduchý a vlastně mě ani nějak moc nebavil, ale ty souboje a postavy jsou tu prostě dobré a celý film je příjemně namachrovaný. ()