DOA: Na život a na smrt

• Česko Na život a na smrt (více)

Čtyři krásné, sexy ženy jsou sokyněmi v tajném zápasu bojových umění, ale brzy se spojí proti zlým silám. Tina Armstrong je superstar v oblasti ženského wrestlingu. Christie je okouzlující zlodějka a nájemná vražedkyně. Princezna Kasumi je asijskou mistryní bojových umění. Helena Douglas je milovnicí extrémních sportů a její tragická minulost ji spojuje s malým palácem v jihovýchodní Asii, kde se také odehrává turnaj Dead or Alive. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Psycho.R

Před pár lety v době shlédnutí bych to viděl na 4*. Je to cool, jsou tam pěkný baby a sekunduje Robin Shou z Mortalu. Prima blbina. I když je jasný, pro jaký publikum to je určený. Užijou si to hlavně chlapy. Ps. užijte si Malthe než padla do Boll produkce. :-D ()

Likan7

Oni ti Asiati asi fakt nejsou normální, jinak by tahle šílenost nevznikla. DOA je ideální film pro partu kámošů a hromadu alkoholu, protože už po deseti minutách se budete tlemit jak malý. Triky jak z hodně levný počítačový hry, příběh béčkovější než Mortal Kombat a jediný na co se dá koukat jsou parádní těla Jaime Pressly a hlavně Holly Valance. Ta vypadá fakt neuvěřitelně a minimálně tehdy to byla jedna z nejkrásnějších žen co jsem viděl. Na tu se dá koukat celých 80 minut a nebudete toho litovat. Před lety jsem tomu dal 2*, dneska nechápu, proč jsem tohle GP tak podhodnotil. Je to vyloženě legrace i v roce 2023. Věčná škoda, že se to v poslední třetině rozpadne. Ty 2/3 jsou parádní 4. ()

Looka

Jednoduchá, nekrvavá mlátička něco mezi Street Fighterem a Mortal kombat. Dívat se na to dá i když je to asi o dvě patra níž než Charlieho andílci. + 1 vykradená mečovačka z Kill Billa. ()

Martini98

Na tento snímek jsem těšil, hlavně kvůli akci a pohledným vnadám krásných hereček! Bouhžel mi to nadšení vydrželo asi jen slabou půl hoďku dokonce i ty vnady se okoukaly!!Příběh se vlekl a zamotával, tempo ochablo. Probrala mne, až ta závěrečná akce!! Takže jen 2* ()

KdG

Trapnost. Nechápu proč se to jmenuje na život a na smrt, když tam v celém filmu není ani kapka krve, natož aby někdo zemřel. (Jen o tom furt kecaj.) Záporňák je k smíchu, scénář to má fakt slaboduchej a konec vychází do ztracena. Jediné co se povedlo je výběr těch bojovnic. Holly Valance, Jaime Pressly a Natassia Malthe se co do krásy fakt povedly ale mohli ukázat ještě něco navíc než jak se mlátěj. ;-) ()

xenopus odpad!

Bejt nadrženej jak třináctiletej puberťák, tak z toho budu stříkat pětkrát denně. Jenže takhle jsem od počátečních minut věděl, že sleduju sračku totální a absolutní. A to i po filmařské stránce; scénář (zápletka, dialogy, charaktery postav), herecké výkony (snad jen Holly Valance něco zahrála), kamera chabě zabírající chabou choreografii akčních scén, děj? no fuj... Od počátku jsem tušil odpad, snažil jsem se najít pozitiva, leč nenašel, čili jasný odpad! Fuj! ()

john.h

Tak strašně blbé, až to bylo občas zábavné. Hru jsem kdysi dávno hrál jednou na prvním Playstationu a byla to první hra, kde 3D postavám žen skákala prsa a bylo to to hlavní, čím hra zaujala. U filmu je to s těmi prsy podobné, ale skákala tu méně. ()

dj_kure

Film kterej je totálně na hovno, přesto mu chybí k dokonalosti jen malinko. Stupidita děje jde při pohledu na kozy a zadky překrásnejch slečen stranou. 68% ()

PB2

Je to film o bojovnících, drsňácích, kteří se potkávají se smrtí stejně často, jako my se potkáváme s nákupem v obchodě...tak proč se všichni chovají stejně jako v pubertálním filmu? ()

Shanen29

Sakra a máme tu PLAYGIRL KOMBAT,ještě větší sračku než Andílky,radši vypínám a vkládám jiné dvd.Opravdu je to stupidita. ()

Clark_Kent

Je to na pomezí Street Fighter a Mortal Kombat. Taková nevinná a přitom dost kurevsky, obnažená karate akce. Nemůžu si pomoct, ale hrozně mě to bavilo. Proto jsem to znovu oprášil. Moje favoritka na vítězné kolo jednoznačně Jaime Pressly /Tina. ()

LukeSharp

Film byl natočen pro tři skupiny diváků.Pro ty normální,kterým se to nebude líbit z hlediska kvality(a ta je strašná),pro ty perverzní,kteří ocení neuvěřitelně pěkné ženské,které tady hrajou(film je vlastně takové soft-porno)a pro ty,kterým se líbí mlácení o zdi,kopání do hlavy a jiné druhy násilí.Já zkusím ohodnotit za všechny skupiny.Takže kvalita a příběh stojí za hovno=1*,máme 3 sexy blondýnky v jednom filmu,není co dodat=5*,a máme souboje některé dobré jiné horší=3*.Výsledkem je průměrák,který stojí za hovno,ale kvůli těm babám se musí vidět!! ()

MrMir

Velice efektni videoklipová jízda. A ani nevadí, že děj naprosto chybí a jakékoli rozuzlení nakonec taky. ()

tenista

Jednoduchočký děj značně převyšují akční a obojové scény a v neposlední řadě přítomnost neskutečně krásnejch bab - mňamiiiii :o) ()

milanhanic

Začátek docela přehnán, ale jinak už slušný film. Člověk se zasměje ( to se tu neuvede, že se jedná o komedii? Já se smál dost, více než u některých komedií). Do rolí uvedli naprosto krásné dívky a Kristýna se svým otcem při zápase, no prostě sranda. Opravdu paráda, většina postav se opravdu podobá těm ve hře, ale vynechání Hitomi a její kostým přenechán Heleně? Tak za to tvůrce filmu rád opravdu nemám. S Hayabusou také nejsem zrovna moc spokojen, ale třeba Hitomi, Hayate jsou stejní. Ayane naštěstí má také fialové vlasy, takže to se také dá. Kdy se konečně udělá úžasný film podle počítačové hry? Já myslím, že nikdy. Nebýt toho humoru zde, měl bych film za podprůměrný. ()

Renie42

Dámy to na turnaji umí pořádně rozjet. Možná se to může zdát jako směs na téma bojových sportů, trochu zamotaná do všeho možnýho, ale mě se to líbilo. Holky jsou talentované a dokážou to natřít chlapům, do kterých by se to vůbec neřeklo. Taková oddechovka. ()