Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

lennyd

Svět už dávno není takový, jaký býval. Striktně rozdělený, ovládaný jednotlivými korporacemi - které se jsou schopné domluvit pouze na jediném, turnaji Železné pěsti, kam všechny korporace vysílají ty nejlepší z nejlepších - doplněného o jednoho borce "z lidu". Tentokrát je tím z lidu mladý Jin, který musí turnaj vyhrát, aby se dostal k vedení korporace Tekkenu, a pomstil vraždu své matky... Nevím jestli to bude tím, že jsem PC hru nehrál (a ani neviděl - poslední podobnou hru, kterou jsem hrál byl prastarý Mortal Kombat), nebo jen nekvalitou tohoto filmu, ale skoro celý děj jsem se nudil jako prase. Ono už i to, že hlavní postavu hraje takový střízlík, kterému první rada od vypracovanějších (či "technicky" upravených) soupeřů musí urazit hlavu a přitom všechny souboje vyhrává je kapku podivné. A ještě když náhodou se k němu hnedle přidá polovička "soupeřů", v boji proti celé korporaci. Ale abych jen nekritizoval - souboje jsou dostatečně propracované a dostatečně akční, takže u nich to alespoň odsejpá. Zbytek je jen omáčka okolo, která je v tomto filmu úplně zbytečná.. ()

Wayne

Jedna hvězdička za Kelly Overton, kterou jsem do této chvíle neznal, ale jinak musím říct, že celý tento film je naprostou ztrátou času a není tady vůbec nic co by do diváka vneslo aspoň chvilkové nadšení. Pokud jste ale na této hře dříve ujížděli a jste fanoušky filmů podle her, tak litovat nebudete. Pro všechny ostatní je Tekken úplně zbytečný film. ()

Trustme

Shlédnutím Tekkenu budou zklamaní, jak příznivci konzolové předlohy, tak běžní diváci zatoulající se k tomuto filmu. Nelze očekávat od zfilmováné bojovky epický rozměr a duševní přínos (možná jestli ti je 8. let, tak ano...). Ale asi každý, kdo se někdy ochomítnul kolem Playstation, tak pozná, kdo je dědek Heihachi, jenž má na svůj věk docela trendy účes a, že patří k legendárním bojovníkům stáje Tekken. Pustit se tedy do zfilmování něčeho tolik populárního nese s sebou rizika. Tou největší chybou je režisér D. H. Little, který zamrzl v 90.tých letech a někdo ho rozmrazil, když se nikdo nechtěl pustit do režie tohoto filmu. Asi už nevyřešíme proč se toho nezhostili sami Japonci, když jejich in-game videa jsou stokrát lepší než tohle. Na druhou stranu jak chcete točit film, který vychází z námětu japonské konzolové hry, kde bojují designové postavy zastupující komerční pojetí bojových sportů... A nebyla tam ani Panda, ani Kuma :-( (po skončení titulků se objevuje očekávaná scénka, které jsem se obával!) ()

drake31 odpad!

PIECE OF CRAP Keďže som nikdy nebol fanúšikom hry a hral dokopy 2 zápasy , tak som si myslel že nebudem mať prečo byť sklamaný až si to pozriem. Ale ako vo väčšine prípadov som sa mýlil. Tento filmový kúsok postráda akúkoľvek úroveň ... príbeh je o ničom, a to mi je u podobných zápasových filmoch úplne jedno ale ani tie zápasy ma nijako neohromili a najviac ma na nich iritovalo to večné prenášanie od boja niekam do publika, baru a neviem kam ešte. Slovné spojenie na začiatku, dokonale vystihuje celý film ... ()

Timak

Mno nejdriv jsem si rikal - ono to asi nijak moc lip nejde. Ale prece jen, tohle byla opravdu bida. Spousta nelogickych veci a tak stupidni dej, delaji z nejlepsi bojovky jen velkou sracku. Mozna kdyby si Little zahral treba i jen pul hodiny jeden z dilu teto hry, mohlo to byt jinak. A samozrejme jako velkej fanda Eddieho nemuzu byt spokojenej s prvnim soubojem. To byla vazne bida, i kdyz se to zpocatku tvarilo, jako zachovani charakteru ... no doufam, ze tim prvnim dilem to i skonci a nebude se dal prznit takovy herni poklad. Mno a nebo by se toho mohl ujmout nekdo spolehlivej, treba Nolan, to by bylo neco ;-P ()

kamiljanda

Mám rád herní sérii, vyrostl jsem na ni. Film je strašný béčko, obrovská kravina ... ale nemůžu si pomoci, bavilo mě to a ty tři hvězdy tomu dám. Všimli jste si na začátku, té ČR policie ? :) ()

demented

Síce sa v mytológií Tekkenu až tak veľmi nevyznám, ale tu mi niečo sakramentsky nesedelo. Dej na mňa pôsobil ako keby prešiel značnou lobotomizáciou a zostalo z neho len pár nedonosených klišé zošitých priam dožerava rozpálenou ihlou. Čo je ale smutnejšie, nevydarili sa ani súboje. Síce sa na ne nepozerá zle, ale videli sme to už aj oveľa lepšie. Pomyselným dnom je súboj dvoch modeliek (aké príhodné, že počítač vybral bojovníkovi nežného pohlavia ženský náprotivok), ktorý by sa nestratil v žiadnom céčkovom softporne vysielanom po polnoci na nove či markíze. Na adaptáciu hry takého kalibru dosť značný prešľap. Ale čo čakať od D2DVD béčka, že? ()

haj

Není to taková katastrofa, jako jsem čekal, ale ani milý překvapení. Pár hezkejch soubojů nebo spíš jednotlivejch kopů/úderů, střih tradičně zbytečně hektickej, ale pořád se člověk aspoň orientuje, často zbytečný prostřihy, který poněkud narušujou tempo soubojů, "herci" vesměs sympatický, jen trošku nechápu, proč se v turnaji nedostalo na všechny. Počítačový hry mám rád a u filmu jsem se nenudil, tak jsem ze sentimentu zvažoval i 3*, ale přece jenom Mortal Kombat je o třídu lepší. ()

VasaX

Korporace Tekken pořádá svůj malý velký turnaj... bitky, bitky a bitky... omotané v chomáči čehoci, čemu se dá říct příběhová vata. Naštěstí je to mnohem stravitelnější, než se zdá. Pokud je člověk alespoň trochu fanoušek "bitek" a zvládá béčkovou produkci, nebude nepříjemně rozčarován. Samozřejmě nelogičnosti a režisérské dějové (oslí) můstky zabolí, ale tenhel kousek nemá ambice víc jak na straight-to-DVD béčkovou produkci, tak na to mysleme... :) ()

Danny F.

Zklamalo mě toto dílo. Co mě však konkrétně lezlo na nervy bylo, když hlavního hrdinu skolili a ten si vždy vzpoměl na svou matku a její moudra, na to nabral sil, vstal a protivníka dobil. Toto se opakuje neustále až je to trapné a nudné. Dvakrát by to snad stačilo. Je to klasická arénová bitka alá Van Damme. Béčkový nádech film však neskryje a je hodně znát. Souboje byly dobré, ale očekával jsem něco nového a hodně novodobého. A nic... 50% ()

VanTom

Je to celé natočené blbě, ale čekal jsem horší výsledek. Ze hry si film bere překvapivě hodně, hlavně vizuální ztvárnění bojovníků je výborné (jejich historie / motivace jsou ale samozřejmě úplně jiné). Celou dobu mě však provázel pocit, jako by byly vystřižené celé zápasy, takže postup turnajem úplně přestal dávat smysl (od čtvrtfinále se bojuje na život a na smrt, přesto jsou při finále tři semifinalisté živí). Navíc jsou souboje zbytečně krátké a neustále prostříhávané záběry na diváky. Také mě už iritovalo, že v každém zápase dostává hlavní hrdina Jin ze začátku strašlivě na budku (takže nemůže ani stát), pak se ale rozpomene na nějakou moudrost z minulosti a zápas otočí. Zlatý první Mortal Kombat! ()

fefee

Klasická béčková akčná mlátička v podobe zlátaniny na motív hry. Naivné, duchaplné, jednorázové. ()

Taio

Na tejto hre som fičal moje detstvo u kamoša na PlayStation tak som bol veľmi zvedavý čo z toho spravia. Pokus o príbeh a dej bol ale stroskotalo to. Ani postavy mi tam bohvieako nepasovali. Bol to veľmi suchý odvar z origoš hry. ()

BuryGol

Tekken je (aspoň pro mě) něco posvátnýho. Jako kluk jsem na tehdy ještě PS1 pařil Tekken 3 tak dlouho, že mi to sebralo část života. A na tenhle film jsem čekal několik let. A čeho jsem se dočkal? Jakýsi parodie, která vyšla na 35 milionů USD. Režisér Little se tímto dostal na mojí osobní černou listinu. Podle mě nikdy Tekkena nehrál. Ba snad o něm ví absolutní prd. Nebudu tady psát co všechno bylo blbě, tolik místa tady neni. Mě na tom filmu nebavilo vůbec nic. Ani přehnaný fighty, ani absence klíčovejch charakterů, ani debilní střih, ani nemožná kamera, ani Jon Foo se svym kačeřim hlasem, ani rádoby podoba postav, ani stopáž, ani příběh, ani začátek až konec, ani nic. Dwight prostě Tekkena bez milosti znásilnil a tim si to u mě pořádně podělal. Nepřeju si nic jinýho, než aby ses dostal do cely s nadženym negrem, ty šmejde! Za polovinu peněz by to kdokoli natočil líp. Úplně to vidim...solidní velkofilm podle předlohy, v japonský režii, stopáž dvě hodiny a bez všech těch bullshitů... Kéž by takhle vypadal další díl, páč podle konce se ho asi někdy dočkáme. No nic, já zamáčknu slzu v mym oku a asi brzo opráším Playstation 1, vytáhnu Tekken 3 a vrátim se do svýho dětství. Tenhle film ode má dvě hvězdy jen z nostalgie. (A možná za prdelku Kelly Overton). ()

Wbcko

S hrou Tekken jsem strávil dětství, proto jsem byl přirozeně zvědavý, jak bude vypadat film. Nebyl jsem zklamaný.. Upřímně film mě celkem bavil. Jedná se sice o béčkovou tvorbu plnou nesmyslů (tady filmu poskytuje alespon částečné alibi fakt, že je adaptací hry, kde mezi sebou mimo jiné bojuje prdící drak a panda). Nevadil mi slabý příběh, ani tak předvídatelnost děje, či slabé herecké výkony (co si budeme povídat, za Kelly Overton hrály spíš její sexy kalhoty) ale spíš některé žánrové kliše, v tomto případě dotažené do naprostého extrému (aby bojovníkovi vyhrála vzpomínka na zesnulou osobu blízkou zápas, to není nic neobvyklého, ale 4x???), momenty, málo postav, co si pamatuji ze hry (přičemž i ty co se ve filmu objevili, většinou zápasili tak 2 minuty, v horším případě vůbec) a vůbec celkově minimum odkazů na herní předlohu. Rozhodně to celé mohlo dopadnout mnohem hůř (Mortal Kombat II). Filmový trhák se z toho asi vytřískat nedal, ale pro fanoušky hry (nikdo jiný na to stejnak koukat nebude) by šel film udělat zajímavější. ()

Jigsaw88

Velice pěkné překvapení. Po Mortal kombatu, přišlo zpracování Tekkenu, které je opravdu vydařené. Tento film je povinností pro fanoušky známé herní série. Opravdu super podívaná ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin