Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

SeanLSD

„Svet zhorel, pretože ľudia chceli stále viac." Ale prečo zhorel tento film ? Sú 2 cesty, ako ho posudzovať. So znalosťou herného univerza Tekken a bez neho. V druhom prípade je to nezmyselný scenár, ktorý predpíše súboj brnenie vs. holá koža, zbrane proti pästiam, tvrdé bojovníčky s tvárami ako detská prdelka a prdelkami k zošaleniu, z tuhej postapo arénovky vyrába shakespearovskú rodinnú drámu, a v hlavnej úlohe ponúkne chlapca z ľudu, ktorý to všetkým natrie a ešte sa aj ukáže byť dedičom trónu - proste to strašne otravné klišé, ktoré tu navyše nemá vôbec nijaký zmysel, podané tak strašne nasilu, navyše ku koncu stále dementnejšie a megasprostému koncu by som sa smial už v 80. rokoch. To je prvý pohľad. So znalosťou herného univerza už to dáva väčší zmysel a práca na scenári a predovšetkým výber protagonistov sa dá oceniť, ale do pekla to ťahá sprasený strih. Mať k dispozícií takú zbierka ťažkých borcov a kvalitnú choreografiu a vyslovene skurviť to strihom za každú cenu vyťahujúcim najefektnejší záber (aby sa to akosi viac podobalo hre ?) je jednoducho na bitku! Jediné, na čo z tohoto filmu určite nezabudnem, sú oblečky Kelly Overton - a to asi pri ultimátnej mlátičke nemalo byť cieľom. ()

Gonzi

Chápu, že ten film nebude perlit scénářem, ale vadí mi, když je v Tekkenu naprosto rozhozený turnajový strom, nebo když takový Eddie Gordo (jedna z nejsilnějších postav herní série) dostane na prdel už v prvním zápase a to v poměrně hodně krátkém čase. Celkově jsou souboje strašně krátké. Kdyby ten film více využíval různých stylů postav a založil by na tom zajímavější souboje (né model jeden mlátí a druhý dostává a pak se to otočí) a bylo by to líp natočené, tak bych tomu v klidu dal i 4*, ale ty souboje jsou prostě zabité a tekken je nejvíce cítit z názvu a vzhledu postav. Jinak nemám rád filmy, které mají 100% stopáže v noci. ()

miguel_111

Slabé herecké výkony, slabé bojové scény, dosť chatrný dej bez štipky nápadu. Celý film je jedná veľká slabina čakal som od toho určite oveľa oveľa viac. Pre mňa 30% ()

kumpi

Po zhlédnutí tohoto snímku jsem byl na sebe naštvaný. Určitě jsem čekal více o postavách, kterých zde bohužel také nebylo mnoho. Soubojů pramálo. Tekken vítězí na konzolích, na plátnech kin vítězí na celé čáře Mortal Kombat!! Ať mi pan režisér promine, ale měl by zůstat u úspěšných seriálů (viz. Útěk z vězení, Sběratelé kostí, atd.)! 15% ()

Johnny.ARN

Čakal som trošku niečo iné, ale keďže to je podľa hry v celku som spokojný. Údery po ktorých by normálny človek umrel redšej neriešim. Dej je jednoduchý, žiadna špeciálna zápletka. Bojove štýly v tomto filme sú na vysokej úrovni. Bojovníci ukazujú čo dokážu a stojí to za to. V konečnom dôsledku dobrý film, ktorý neublíži ale ani veľmi extra nenadchne. ()

ecceHOMMO

Akčná filmová podívaná na motívy videohry, ktorá dopláca na príliš slabý príbeh a ikeď bojové scény prinášajú partričné akčné a bojové vzrušenie, chýba im väčšia rozmanitosť. Ale ako bojová oddychovka pre nenáročných to ujde. **/*** ()

Mr.Husts

Doufal jsem, že film na motivy nejlepší bojové herní série bude na bojích postaven, bohužel jsou boje krátké, zmateně stříhané a choreograficky nedoladěné. Příběh mi přišel v pohodě, nikdo by nečekal brutálně vymyšlené drama od akčního fight béčka. Bohužel však asi produkci nezbyly peníze na konzultaci se Scottem Adkinsem a tak jsme se dočkali vlastně celkem slabounké oddychovky bez pořádných soubojů. Navíc jsem trochu zklamán z proměny herního stokilového bad ass Jina na padesátikilového uplakaného synka, který nedokáže porazit soupeře bez absolutně nudných sladkých flashbacků na výuku od maminky, díky které dokáže rozbombit během minuty všechny nejlepší fightery světa...dobrá sračka. ()

Maki89

klasické bojove béčko, klasicka zapletka, klasicky dej => pridem o milovanu osobu, chcem pomstu, objavim father figure v niekom. zalubim sa, zistim ze clovek komu sa chcem pomstit v skutocnosti nieje ten zly, objavi sa dlho strateny brat,otec,matka,etc v ktorom sa skryva ozajstny zaporak, zabijem ho, the end... ale kedze som fanusik Tekkenu, tak to nejak prekusnem... obsadenie celkom vpohode, Kelly Overton v priliehavom bielom oblecku mi nedala spat, suboje dobre... no dajme tomu ze tak na oddych to bolo fajn... 6/10 ()

ywo666

What the fuck. Som skutočne slepý, alebo v tomto filme Nathan Jones ako Marduk nebol. Prečo je potom tak uvádzaný? K filmu. Solídny. Nebyť pár momentov, ktoré my vadili by to boli 4*. Takto sú to tak 3 a pol. Bitky sú dobré. Charaktery bojovníkov tiež. Už to niekto písal. Jin vždy keď dostáva nakladačku si spomenie na mamu a otočí. Už keby sa to stalo raz je to klišé. Že sa to deje stále už totálne nezvládnutie filmáriny. Inak hru nepoznám. Ale spracovanie my prišlo dobré. Svet v ktorom sa tekken odohráva, sociálna situácia, jednostlivé postavy, zápletka. Všetko vyzerá zaujímavo, ale tvorcovia z toho proste nevytrieskali koľko mohli. Možno sa to šetrí na dvojku. Ale aj tak. Kde do boha je ten Nathan Jones. Však s jeho postavou sa nedá prehliadnuť. ()

PierrevanH

Tekken by si samozřejmě zasloužil mnohem lepší zpacování a velkolepější výpravu, ale pro mě, jako velkého fanouška této herní serie, to film ke zkouknutí určitě je. ()

Beky

Tekken jako videohra je mi volná ale vím vo co go, takže nasraný fanoušky naprosto chápu, ale na druhou stranu nechápu co jste chtěli čekat od tohodle obsazení a nízkého rozpočtu?? Souboje vyloženě nejsou dementní ( myslím ty v aréně, mimo je to něco strašnýho ), ale co je dementní je opět kamera a střih....ALE TOHLE UŽ MĚ FUCKT SERE PSÁT!!!!!....tohle není problém jen béčkových filmů, to je nemoc na kterou není momentálně lék!!! Takže fanoušek odečítá z mého hodnocení dvě hvězdy, nefanoušek se může těšit na solidního Jona Foo a opět nevyužitého Luka Gosse!! Zbytek jsou laciné triky a nudní záporáci!! P.S. Souboj mezi Foo x Daniels aspiruje na odpad roku. ()

KitFisto

Hru jsem nikdy v životě neviděl, takže vynechání některých charakterů mi vůbec nevadilo. Je to přímočaré a uplně jasné jak to na konci dopadne. Jsem fanda filmů typu Mortal kombat a tohle mi sedlo. Co naplat, že dialogy nejsou tak inteligentní. Tady je důležitá akce, fighty, battly. Jen škoda, že se někdy takovádle věc nedostane pod ruku někomu zručnějšímu. Ať si říka kdo chce, co chce, na tohle mi nikdo šahat nebude. ()

Redi odpad!

Tak to byla síla. Ne že bych od toho něco očekával, ale čekal jsem alespoň základní postavy s vlastním bojovým stylem. Na místo toho tam naflákali nějaké ubožáky z (asi) nejnovějšího Tekkena a těm co známe ze starších dílů, změnili bojový styl (čest myslím dvou vyjimkám...alespoň že mi nechali Briana, ale zase z něho museli udělat nějakého ulízaného diskofila). Kdyby aspoň Christie nechali tu Capoeiru, bylo by se na co dívat a dak bych 1*. ()

oveckaoa

Hru jsem hrál takže si postavy pamatuji ještě :-). Sice nevím kolikátá to byla verze ale hrál jsem to :-). K filmu nepřišlo my to vůbec špatné zpracování je celkem slušné herci taky ujdou a boje jsou na slušné úrovni. Ohledně toho hlavního hrdiny jak se vždy vzpamatoval vzpomněl si co mu říkala matka a vyhrál čekal jsem že to bude pořád na stejné brdo ale ono se to měnilo díky bohu. V hře jsem neměl žádného oblíbeného hrdinu takže my tam nikdo nevadil ani nepřečníval. Škoda že více prostoru nedostal Yoshimitsu (ten mě tam přišel nejzajímavjší) dále tam mohl být třeba Ork (nebo jak se jemnoval) ani Panda by neuškodila :-) Co zamrzelo bylo to že ten dědek tam byl za klaďase v hře je to dobrý bojovník a škoda že se neproměnil v toho draka :-). P.s. jedna scéna mě rozesmála poté co ho zmlátí (hlavního hrdinu) se losuje další zápas vylosuje to Kristine a Ninu načež si vzpomene hlavní hrdina že to ona ho napadla (přičemž v ringu jsou 3 dívky s Kristin tu když vyřadíte tak zbývají ty 2 co ho sbily opravdu logika :-) ()

DonHUS

Překvapivě zábavná bojovka. Dialogy jsou hodně cheesy, stejně tak zápletka. Ale když Jin dostane nakládačku, vzpomene si na výcvik a pak protivníka zmlátí a vyhraje, je to prostě zábava. Chvílemi jsem měl chuť dát i 4 hvězdy. Jin! Jin! Jin! ()

majxik

No o příběh se to teda rozhodně opřít nemůže, ale na druhou stranu je to pěkné pokoukání a jediný další film tohoto žánru mě napadá Mortál Kombat a ten byl daleko horší skoro ve všech ohledech.... Takže nehledejte hloubku a užijete si to, jinak budete zklamáni. ()

Phietros

Asi semnou bude každý souhlasit, kdo tuhle hru v mládí hrál, že je to veliké překvapení, ale to je asi tak jediné v čem se shodneme. Příběh je do poloviny celkem i poutavý, všechno funguje jak má, postavy vypadají dobře, (ikdyž mi jich tam spousty chybí) a souboje se tváří taky nepřehnaně... Ovšem když se film blíží do druhé poloviny, tak do toho režisér dal opravdu zbytečně nesmyslné scény a řešení, které kdyby si odpustil, mohl se dočkat i lepšího hodnocení… Závěrem: nezklame, ale ani nepotěší, pro příznivce akčňáků určitě pecka ! ()

Iroquaise

Narozdíl od "DOA" se Tekken bere víc vážně. Více se chová jako drama a méně jako samozvaný barvitý fetiš. Což je dobře z hlediska potemnělé atmosféry, dramatičnosti, ztotožnění se s hlavním hrdinou, který svým vítězstvím v turnaji vykupuje celou společnost. Na druhou stranu absence nadhledu připravuje film nejen o přímočarou zábavnost, ale především o dospělou promyšlenost. Najde se tu totiž řada nadstavebních motivů, které jsou jen načrtnuté, ale nedovedené do konce. "Tekken" místy překvapuje náznaky politického vyznění, vykreslením turnaje a jeho mediální presentace jako jednotícího společenského prvku. Jako celek ale končí na půli cesty....více zde...http://blacklsays.blogspot.cz/2012/07/dvojka-hernich-adaptaci-doa-na-zivot-na.html ()

Yoshimitsu

Film podle hry, kterou jsem na playstationech hrál, tak i proto jsem chtěl tenhle film zhlídnout.Neřeším dějovou línii filmu, ale jen souboje o, které hlavně šlo.Byly vydařené a můj oblíbenec Yoshimitsu měl být vítězem :D ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin