poster

Street Kings

 • Česko

  Králové ulice

  (festivalový název)
 • USA

  Street Kings

 • Slovensko

  Králi ulice

Krimi / Drama / Thriller / Akční

USA, 2008, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ****

  Soundtrack Graeme Revell: 1. Ludlow Wakes Up (w/ DJ Muggs) ,2. The Kims ,3. Captain Wander ,4. Washington's Drive (w/ DJ Muggs) ,5. The Market ,6. Security Cam ,7. Funeral ,8. Ludlow and Diskant Alliance ,9. Chasing Quicks (w/ DJ Muggs) ,10. Ludlow Talks With Mrs. Washington ,11. El Sereno ,12. Ludlow Visits Mrs. Washington At Home ,13. Drive to Fremont and Coates (w/ DJ Muggs) ,14. All About Weight ,15. Diskant ,16. Grace's Apartment ,17. Car Ride With Ludlow ,18. Ludlow With Santos and DeMille ,19. Wander's Kitchen ,20. The Cookie Jar ,21. Wander and Ludlow ,22. Biggs and Ludow ,23. Street Kings X (w/ DJ Muggs),(14.5.2011)

 • Radek99
  **

  Extrémně pravicový úhel pohledu na výsek americké reality nabízí jen málo pozitivních interpretací, jelikož převládá palčivě čpící reflexe neblahé historické zkušenosti - nepřipomíná vám tohle fašismus?! Z podobně tématicky laděných filmů je tenhle ten nejvíce populistický a poplatný stále se cyklicky vracejícímu trendu... Podobné filmy: Drsný časy, Training Day, Tropa de Elite(17.4.2009)

 • Adrian
  ****

  Pribeh s ocakavatelnym vyvojom, stylovo nielen stylom podany. Na moralku sa v tomto drsnom, nekompromisnom a spinavom svete nehra, resp. i slabe naznaky su nakoniec udupane a pokracuje sa dalej, kde bola snaha z cesty odbocit. Forrest Whitaker ma nastastie po zbabranej postave vo Vantage Point znova moznost na vacsie rozpatie svojich hereckych moznosti a nalezite toho vyuziva. Farebne tonovanie zahalene hlavne do odtienov zeleno-sede s cervenou krvou zintenzivnuje marazmus pribehu i prostredia. V ramci zanru nic prevratne, ovsem presvecivo podane, s jednym vyborne natocenym zaberom (Keanu a jeho strelba nad chladnickou), ktory si budem este dlho pamatat. 7-8/10.(26.4.2008)

 • lesumir
  ***

  Keanu Reeves ala" tough guy" ve svižné, stylové a tvrdě odtočené krimi, která se sice tváří trošku jinak, než doopravdy je, a proto se z toho stává hollywoodská jednohubka o násilí, negrech a korupci, kde nic neni není jak má být, často dost škrobené. Reeves je dobrej herec, ale nevím jestli on měl být ten pravý pro tuhle roli. Nápaditá kamera září. Scénář není nikterak propracovaný. Forma nad obsah. Hodně dobré tři hvězdičky.(4.6.2008)

 • Renton
  ***

  Scénář: James Ellroy, Kurt Wimmer, Jamie Moss .. Konnichiwa is Japanese. It's insulting to Koreans. Svěže natočená kriminálka, která přeci jen sklouzne k tuctové šabloně o "probuzení se" v hordách korupce a vražd. Díky tomu jsou Street Kings nakonec jen jednorázová (pravda řádně stylová) podívaná, kde tvrdě řádí skvělý Keanu Reeves a jeho věrná pistole.(26.5.2008)