Wormboy

Prekvapivo vydareny remake Romerovej klasiky, ktory ma aj dobru atmosferu, aj napatie a v konecnom dosledku aj myslienku. Nevidane, ze takyto film uviedla jedna z nasich televizii. ()

zette

Zombie filmy, hlavne ty z osmdesatych let mam rad. Tento mi ale prijde malo akcni a cela rada zaberu pusobi spise usmevne, jak strasidelne. Ale jako jednohubka k vinu a tycinkam..., proc ne?! ()

Juto

Režisér Tom Savini prerobíl ikonický originál Georga A. Romera. Existuje niekoľko významných zmien, ktoré z neho robia akčnejšiu logickú konštrukciu. Už to nie je náladová čiernobiela indie snímka. Film je oveľa priamočiarejší. 7,5/10 ()

Ice123

Pět hvězd z nostalgie, jelikož tohle byl můj první horor co jsem kdy viděl. Koukal jsem na něj potají (bylo mi asi 7-8 let) u kamaráda o čtyři patra níže. A hodně dlouho mi trvalo než jsem se odvážil ty čtyři patra vyjít, o neklidném usínání ani nemluvě :D ()

Radiq

Romerův originál jsem neviděl, ale tohle je určitě lepší. Už jenom kvůli tomu, že se to rozjelo hned ze začátku. Žádný okecávání a tajemná mystéria. Tady se seznamujeme s hrdiny za chodu. Ve svém žánru to rozhodně patří mezi to nejlepší, co jsem viděl. Dlouhé bylo akorát to neustálé zatloukávání oken, to se táhlo snad půl hodiny. Patricia Tallman sympaticky krátkej účes a celkově pěkná. A cenu nejkrásnější zombie získává: takovej ten plešatej vychrtlej polonahej, co se objevil ve dveřích a Barbara na něm demonstruje jeho živost/mrtvost (a mimochodem mi připomněl videoklip Aphexe Twina "Come to Daddy"). ()

karlik4801

Dobrá oddechovka, který se může hrdě nazývat zombie žánrem. Pár dobrých nápadu, ze kterých si berou příklad filmy nebo seriály s tématikou zombie do dnes. Dokonce i slušná atmosféra, který nevypadá lacině. Svižné tempo, zajímavé momenty a na rok 1990 hodně kvalitní masky. ()

Akira777

Musím říct, že jako první film jsem viděl originál, ten mě však tolik nezaujal, měl skvělou atmsoféru, ale postavy kromě Bena stáli za prd, v tomhle ohledu, je remake o dost lepší. Třeba hlavně u Barbary, je to dobře vidět, v původním filmu naprosto k ničemu, ale zde prošla nějakým rozvojem, nakonec jsem jí fandil, aby přežila i ostantím postavám jsem začal fandit, což se mi u originálu nestalo. Tam jsem kromě Benovi většině přál jen to nejhorší. ()

Danny F.

I přesto že jde o předělanou verzi Romerova filmu, dávám plnokrevných 5* za klasiku žánru. Krvavé a napínavé. Oproti originálu jde o dobré masky, atmosféru napětí a strachu. 90% ()

Brain-D

Slušný remake z roku 1968, hlavně v opevňování doma a následným střílením do hlav...povedená zombie zábava... ()