kubilov

Docela i škoda cokoliv psát. Naprostej fekální humor, kterej v 99% není ani vtipnej. Možná se tvůrci mohli zamyslet nad tím, že by dali hlavní role Chariemu a Lindsey, rozhodně by to nedopadlo hůř než tohle. Jedna hvězda navíc za Inception, to mě fakt dostalo... jako jediná scéna v celém filmu. ()

kloaf

Začlenili do příběhu spoustu hororů, ale právě na základě těch hororů se dalo vytvořit spousta báječných vtipů. Ale bohužel i třídní šašci by oproti tomu mohli být vtipnější. Bylo to z velké části nudné a je to škoda. Vzhledem k dobrým filmům, financím i možnostem. Je to i trochu hanba... ()

Krahulda

Proč to nemůže být alespoň z poloviny dobré jako první nebo druhý díl? Pár scén bylo dobrých, ale celkový dojem z filmu nic moc! ()

Davanity

Kupodivu tenhle film předčil moje očekávání. Čekala jsem spousta, dá se říct, kanálního humoru, a jistě dopředu říkám něco málo tam je jistě. Je to Scary movie! S tím se dá počítat, ale jinak je tenhle díl správně vyvážený, vážně jsem se u spousty scén bavila a občas jen nestačila zírat, co za uhozenosti tvůrci vymysleli. Do kina bych na to asi nešla, ale myslím, že to stojí za šanci a zhlédnutí. ()

Boudyy

Docela na hovno. Už to ztratilo to svoje kouzlo a vykrádá to všechny možné i nemožné dílka. Typický fekální humor, tolik odlišný od vtipné a originální jedničky. Kde vyhrabali Tisdale, která je za zenitem už od HSM 3, to opravdu nechápu. Také odstranění Sheena nebyl ten nejlepší nápad, Simon Rex jej nemohl nahradit ani v těch nejbláznivějších scénách. Jako obvykle, i zde se objevilo několik "celebrit" ve své cameo (Usher, Snoop Dog, Mike Tyson). Teda, tvůrci sérii dost pokazili a pokud takhle budou pokračovat, za chvíli jim ty sračky nevezmou ani do kina. ()

Brano odpad!

Absolútne dno a zároveň najhorší diel tejto série. Tak u tohto filmu sa už nedá hovoriť o komédii vôbec. Nedokázal som ho ani dopozerať, nie to ešte sa pobaviť. ()

lusa odpad!

Keď sa nudou špárate 86 minút v nose alebo ako vyvolať dáviaci reflex bez prstov v krku. Odpad! ()

AgnesDee odpad!

Poslední díl série Scary Movie, který tuto filmovou sérii zabil. Bohužel to nebylo elegantní, ale kruté znásilnění. ()

helrohir

Celá táto séria paródií nikdy nesiahala klasikám tohto "žánru" ani po kolená, ale napriek tomu sa pri predchádzajúcich častiach dalo na nejakom tom vtípku aj zabaviť. Hoci je nutné priznať, že pomer trápnych a zábavných vtipov bol asi 3:1. Toto piate pokračovanie však úplne postráda skutočnú zábavnosť a miesto toho sa zameriava na nechutné a absurdné scény. Nepomôže tomu ani ak máte napozerané všetky (alebo aspoň väčšinu) parodované filmy. Ak už mi niečo jemne roztihalo kútiky úst, boli to skôr vedľajšie a naoko nepodstatné scénky, než tie ktoré zrejme mali byť želiezkom v ohni. 20%. ()

tkey

Hele tak na rovinu, tohle není film, kde budeš muset hodně přemejšlet. Je to prostě Kameňák 5. Ale když chceš vypnout a zasmát se prvoplánové stupidní komedii, scary movie je záruka klasiky. Pořád lepší než "vypnout" už 6666 dílu zla jménem ulice či ordinace. U natáčení se určitě hodně bavili, obzvlášť Lindzy a Čárlí, už jen za ně si tohle nějakou tu hvězdu zaslouží. ()

hrumsrt

Tehdy to pro někoho byla událost, když se po 7 letech měla vracet největší filmová parodická značka. Ale zase pro jiného už nebylo pochopení, proč se něco podobného točí a současně byla znát nespokojenost s posledním dílem... Já byl někde mezi, značku jsem měl rád a dokonce jsem zvažoval návštěvu kina. Nakonec vzhledem k jiným okolnostem jsem tak neučinil. A udělal jsem dobře! Jelikož Scary Movie 5 není jen nejhorší díl ze série, ale především definicí toho jak prázdně se komedie v současnosti točí.. Malcolm D. Lee má nějaké zvláštní nadání na to točit sračky a ničit kulty, čehož je příkladem třeba nedávný Space Jam, který kromě poutavého vizuálu zanevřel na to, co dělalo jeho předchůdce tak peckovním.. Je vlastně úžasný, že tradiční neduhy sequelů se sešly až nyní.. Scary Movie po čtyřikrát žilo z toho, že se přiživilo na nějakém kultovním hororu a obzvláště jeho variace na Vřískot nebo Kruh vyvolaly docela pozdvižení.. A přestože podobných hororových značek by se pár ještě v klidu našlo, tvůrci Scary Movie už tudy nešli. Můžete mi oponovat s jasnou vizí přiživit se na Paranormal Activity, ale je to tu až tak nosné, a co především je to jednoznačně všeobecně přijatá kultovka?... Soustředění se na kadenci vtipů a odkazů zapříčinilo absenci sebemenší příběhové linie.. Až nakonec v pátém díle už ani to první nefunguje. Tradiční postavy série jsou pryč a bez Aničky Ferris to nemá smysl. Takže ani angažování kontroverznějších herců nemůže fungovat.. Přestože Scary Movie 5 bylo již od počátku odsouzeno k neúspěchu, výsledek je pořád zdrcujícím zklamáním.. 10% ()

ShortyIC

Som sklamaný! Strašne dlhú dobu som sa na toto tešil a ako vidím tak zbytočne. Starí herci (Cindy, Brenda atd.) nehorázne chýbaju v tomto filme. Scény sú dosť suché narozdiel od minulých dielov, kde bolo o zábavu fakt postarané. Nechcem to hodnotiť negatívne, ale priemerne, už len s princípu, že to je Scary Movie (moje obľubené paródie) a tiež, že niektoré scénky boli tak šialené, že som sa zasmiať musel. Tiež ma totálne naštvalo, že Charlie Sheen tam bol len pár minút, a na neho som sa tešil asi najviac... Ale prejdem aj na pozitíva... vynikajúci Simon Rex a prekvapilo slušná Ashley Tisdale, ako hlavné postavy veľmi prekvapili... V najbližšej dobe sa chystám na "Pár nenormálnych aktivít" a som zvedavý, že či ma to nadchne viac než toto, čiže je to taká bitka o lepšiu paródiu na Paranormal Activity...Tento film hodnotím tromi hviezdami, taký slabší priemer, nič viac, nič menej... ()

Simo16 odpad!

Je to skoda,kazdym jednym dielom klesa uroven.Pamatam si,ze ked som bol na trojke v kine smial som sa,bavilo ma to,teraz som sa viac pozeral na hodinky ako na film.Bez Cindy to neide,bola to kravina a tymto dielom to by mohlo aj skoncit. ()

Crybaby

Dúfam že väčšie filmové sklamanie tohto roku už nezažijem. Po tom čo som sa pred pár týždňami nasmial pri sledovaní tretieho dielu tejto série mi toto prišlo ako zlý vtip od všetkých zúčastnených. Neviem prečo som sa tešil nato že sa tam Charlie objaví na dlhšie ako len jednu scénu keď bolo dopredu jasné že to tak nebude. Gagy boli nudné, celé mi to prišlo chaotické, bez nápadu. Hodnotenie je príliš objektívne vzhľadom ku kvalite predchádzajúcich dielov ale z očakávaní na film roka sa stal pocit že som videl prepadák roka. 3/10 ║Videné v kine║ ()

Anjunja

Dle mého soudu málo parodovaných filmů a v některých z případů sáhli tvůrci i o několik let nazpět. Ano, smála jsem - ale ne tolik jak jsem čekala. ()

G-Athame

Hvezda za scenu kde byl Tayler Posey a Sarah Hyland, jinak pro me skoda penez.. Usmevne sceny maximalne tri, divim se, ze jsem neusla. ()