Hannibal

Neskutečně stupidní,já jsem se zasmál,až při závěrečných titulkách(protože jsem věděl,že už je konečně po všem).Možná ,kdyby tam byli bratři Wayans tak to mohlo dopadnout lépe,ale to je jen ,(KDYBY). ()

Agent24

Série Scary Movie se vrací. Poprvé jsem viděl film v angličtině a přišel mi totálně trapný. Před chvílí jsem ho viděl v dabingu a o dost to podle mě filmu pomohlo. Je to nejslabší díl to určitě. Dost tomu uškodilo, že se film pořád odkládal. Tuším, že se měl točit už v roce 2008 a pořád se to protahovalo až zemřel Leslie Nielsen, Anna Faris tuším otěhotněla a bohužel se ve filmu neobjevila. I ta Regina Hall tam chybí. Aspon ten Simon Rex a Charlie Sheen, že tam jsou. Taky beru jako mínus to, že jsem neviděl filmy, které to paroduje (Mama,nový Lesní duch atd.) 50% ()

petr.k09 odpad!

bohužel musím dát odpad ale to jsem mohl cekat trailery už něco takového napovídaly a varovaly mě abych se na to nekoukal naposled jsem se zasmál u trojky u této série jenom se divím jak na to herci můžou kývnout hrát v něčem takovém nejvtipnějši scény byly až na konec z těch nepovedených záběrů ()

agent00074

sakra.. odpad nedavam za to, ze je to natoceny na eastman color... material je nejlepsi na tom filmu omg... vtipny to neni vubec proboha tomudle se muze smat jenom uplnej debil... ()

Allein4

Naprosto neinteligentní humor, což jsem přesně od toho čekal, vzhledem ke zkušenostem z předchozích dílů. Nicméně co mám na Scary Movie rád, to je propojení dobrých filmů, hledání, co vše je tam zaneseno a vlastně i tak si jejich drobné připomenutí. Nemohu tvrdit, že jsem se občas nezasmál, některé, respektive většina scén jsou ale naprosto přehnané, až to bylo hodné jen mentálně zaostalého člověka z ústavu. Ovšem nemyslím si, že by si to zasloužilo hodnocení "odpad", když vím, co odpadem skutečně je... ()

teseth

Bohužel tohle se vážně moc nepovedlo. Ale za ty tunely, vysavače a chatu v lese dám ty dvě hvězdičky. Jinak to byla fakt bída, která spíš unudí k smrti jak rozesměje. ()

fratros

Chyba je v tom, že je to až moc absurdní a vtipy nejsou vypointované, jako třeba v 1 ... nejlepší je asi scéna s dvěma tunely :D ()

Paulie2

Dvě * za celkem povedené parodování slavných hororových novinek a za těch pár chvilek, kdy jsem se inteligentnějším vtipům zasmál (a možná i za pár hezkých hereček). To je tak všechno. Toho trapného, nechutného, fekálního humoru tam bylo až moc; až pochybuji, jestli si to ty 2 * zaslouží. Někdy totiž méně znamená více, a to platí u vtipných scének ve Scary movie 5 - ubrat jich většinu a nechat tam jen ty povedené, rozhodoval bych se mezi 3-4*. Takhle bohužel pouze 2. ()

zeromen

No asi jsem od toho to dílu čekal něco víc, myslel jsem že se to vrátí do kvality prvního dílu, ale zklamali:-). Pár scének je skvělých ale potom to vypadá že autoři už neví kudy kam. Na pobavení a zlepšení nálady po smrti křečka:-) to ujde. Nic vezlém ale doufám že další díl už nebude. ()

jigsaw44 odpad!

Tvári sa to ako komédia,no komedia to nie je. Mala to byt parodia na horrory, no parodia to tiež nie je? Čo je to? No nové scary movie a to tentokrát so supernovinkou - bez humoru a suché. Tento nesmyselný zhluk trapnych napadov je dostatočnýý k tomu, aby naprosto odradil diváka. Ak sa chcete zabavit na Scary movie, tak si pustite akýkolvek iný diel, len nie tento. SM bol vždy zárukou dobrej zábavy a výbuchou smiechu, ale pokračovanie svedčí o pravom opaku. ()

Lisiana

Scary Movies jsem mívala ráda. Jednička a dvojka mě zastihly ještě v lehce postpubertálním věku, takže jsem se tu a tam těm kravinám i upřímně zasmála. Trojka patří mezi mé nejoblíbenější parodie, některé scény jsou v tomto žánru bezkonkurenční ( podivné chování psů, rap battle). U čtyřky jsem se bavila o trošku méně, ale přeci. A teď ta pětka – nečekala jsem, že vydržím pouze dvacet minut a to ještě s velkým přemáháním. Byl to vrchol trapnosti a prosím tvůrce, aby už na šestku ani nepomýšleli. V nejlepším se má totiž přestat, což znamená, že tento brak neměl být nikdy ani natočen. Jedna hvězda za zmaštěného Snoop Doga, protože jako jediný nejspíš nevěděl, co činí. ()

Houser1

Tak jak se na celou sérii celkem rád kouknu, tak tenhle díl mne donutil se zamyslet, zda mám na tohle dostatečně nízkou mentalitu ... A pravděpodobně nemám. Bez vtipu, bez nápadu, nuda a zpracování tomu vůbec nepomohlo. Odpad. ()