• Austrálie

• Nový Zéland

Drama / Romantický

USA, 2007, 86 min

Určitě lepší průměr. Nicméně žádný vzlet do nebeských výšin. Moc bych chtěla pochválit Kristen, která se mi tady líbila a myslím, že svoji roli (nemocné dívky trpící Friedreichovou ataxií, která - jak jsem se dočetla, neb skutečně nejsem znalec - způsobuje těžké poruchy koordinace pohybů apod.) zvládla výborně a jen tak mimochodem, ty dlouhé vlasy jí slušely víc. A jinak to byl takový ten klasický film, kterých jsou mračna - výsek ze života jedné rodiny, komunity... - která má svoji historii a propletené vztahy a všichni dělají, co mohou a vlastně se maj rádi, jak jen to jde a každý se svým životem válčí, jak jen to umí....Nedostavily se žádné potoky slz, ani výbuchy smíchu, hudba byla decentní, herci milí a vše uteklo tak, jak mělo, nic víc, nic míň.(2.4.2010)

Moc se mi líbilo, jak citlivě je tento film natočený. Jen je obrovská škoda, že je příběhově tak strašně omezený. Vždyť by se z toho dal natočit výrazně komplikovanější a bohatší film, který by dokázal lépe využít fantastické Kristen Stewart. To mě dost mrzí. Navíc, když se režisérce podařilo vtisknout filmu takovou přirozenou atmosféru, ale úplně zapomněla, že film musí mít taky nějaký příběh. Škoda, ale 3 hvězdy si určitě zaslouží.(30.8.2013)

Asi poprvé, co mi přišlo, že se Kristen opravdu ale opravdu snaží hrát, ale stejně jí to nejde. Ano sice dokázala hrát tělem, jak měla, ale co se týče obličeje, tak v podstatě ten stekný výraz ve tváři můžeme vidět úplně ve všech jejích filmech. Naučí ona se někdy zavřít ty ústa, když mlčí? Tohle je sice zajímavý film, ale není nějak úchvatný, nedostal mě prostě, nesympatičtí herci a ačkoliv se jednalo o intimní téma, nepřišlo mi to vůbec intimní, takže 3* a víc ani ň.(3.3.2013)

Milý malý film, který mohl být daleko větším milým filmem. Škoda, že se příběh nezaměřil více na Georgii a Beagla, místo těch vedlejších linii Beaglova otce a jeho bratra, které tam byly naprosto zbytečně. Příběh se dal daleko více rozvést, až mě mrzí, že film trval jen 86 minut, protože měl vskutku velký potenciál. Opět zopakuju to, co tu už padlo mnohokrát - Kristen je výborná herečka a já jen čekám, až konečně skončí ta upíří kravina a ona se bude moct naplno věnovat jiným rolím. //75%. Váhám mezi 3* a 4*, nemyslím si, že je to na 4* páč mně ten příběh moc nenadchnul.. ale budiž, kvůli Kristen.//(1.9.2012)

Nadprůměrný film, ale zdejší hodnocení asi trošku nadzvednuto díky Kristen Stewart. Samozřejmě, hrála tady perfektně postiženou dívku, její zvláštní výraz jsem neustále sledoval, protože ji mám taky hodně v oblibě, ale komplexně trochu "obyčejné". Něco tomu chybělo, něco většího, nějak to lépe zakončit. Měl jsem z filmu dobrý dojem a dobře odvedená práce vzhledem k nízkému rozpočtu, jenže zůstávám u silných 3* 65%(6.1.2010)

• - Režisérka při natáčení tohoto filmu spolupracovala s dvěma sestrami, které touto chorobou trpí. Jedna z nich po shlédnutí filmu řekla, že na začátku filmu si myslela, že Kristen touto chorobou opravdu trpí. (Reesam)

• - Poté, co Georgia (Kristen Stewart) stráví noc s Beaglem (Aaron Stanford) a chystá se vstát z postele, je možné vidět otlačený popruh od podprsenky. Údajně ale Georga byla celou noc nahá. (Reesam)