Na venkově, v malém městečku The Cake Eaters, žijí dvě propojené rodiny, které se musí vyrovnat s láskou a ztrátou. Otec rodiny a místní řezník se musí vyrovnávat se ztrátou své manželky Ceci. Jeho nejmladší syn Beagle pracuje v místní střední škole v bufetu, nejstarší Guy byl několik let pryč na cestě za svým snem stát se rockovou hvězdou, kvůli tomu ale prošvihl matky pohřeb. Beagle touží po dívce jménem Georgia, která je ale smrtelně nemocná. (poz3n)

Trailer

ABLABLABLA

Asi poprvé, co mi přišlo, že se Kristen opravdu ale opravdu snaží hrát, ale stejně jí to nejde. Ano sice dokázala hrát tělem, jak měla, ale co se týče obličeje, tak v podstatě ten stekný výraz ve tváři můžeme vidět úplně ve všech jejích filmech. Naučí ona se někdy zavřít ty ústa, když mlčí? Tohle je sice zajímavý film, ale není nějak úchvatný, nedostal mě prostě, nesympatičtí herci a ačkoliv se jednalo o intimní téma, nepřišlo mi to vůbec intimní, takže 3* a víc ani ň. ()

Kaucuk

Tyhlety nenápadný filmy, to je zlatej důl. Opravdu skvělej snímek. Přemejšlel sem před filmem kolik to tak bude...tip byl 3-4*...ale za 3* je samotnej výkon překrásný Kristen. Další star přidává emotičnost celýho snímku, ta je totiž vyšvihnutá vysoko nad mraky a filmu jenom přidává. Filmu o vztazích tří mužů z jedné rodiny, kteří sou na tom každý úplně jinak...jeden lásku získává (a člověk jim to přeje), jeden jí ztrácí (a člověk mu to nepřeje) a jeden má oboje (a ten je i přes vše nakonec sympaťák). Poslední hvězdičku bych dal za všechno ostatní...za výkony herců a za pěknou hudbu. Všechny palce nahoru. ()

korbitch22

Další úžasný kousek do nezávislé tvorby.Skvělé drama,kde Kristen podává opět famózní výkon,stejně tak její kolegové ve zbrani Stanford,Shor,Dern a tak dále.Je to hlavně díky úžasné dějové lince,která si pohrává s osudem hned několika postav najednou,aby je propojila do vzájemného kolotoče dojemných a hlavně reálných momentů,jenž mohou potkat káždého znás.Režisérka si mohla lehounce více pohrát s charaktery osobností,aby chvílemi nepůsobili tak odtažitě a studeně,ale možná právě v tom je síla Cake Eaters.Pro milovníky minimalistických rozpočtů,kde hlavní roli hrají herecké výkony a scénář,bude film plnohodnotným zásahem do duše,pro ostatní jistě ucházejícím dramatem.Nehledě na to,že i přes můj veliký obdiv k Kristen,musím s čistým svědomím a bez zaujetí,označit její výkon zcela jistě za Oscarový.Další pecka která se mi neodmyslitelně zaryla do srdce... 90%. ()

papaJA21

Jsem nadšený. Tak to se mi opravdu dlouho nestalo, aby mě všechny postavy připadaly tak dobře napsané a výborně zahrané. Přestože je jedna z hlavních postav postižena smrtelnou nemocí, neutápí se film v beznadějném smutku a patosu. Tempo je příjemně rychlé, vše se děje přirozeně. To z tohoto snímku dělá jeden z mých TOP TEN ()

Ratherfly

Snad se tím žádné nedotknu (ikdyž abych nebyl pokrytec musím dodat, že by mi to bylo stejně jedno), ale já mám takovou zkušenost že ženské neumí točit filmy. Resp. mají nějak jinak nastavený svůj vnitřní objektiv a mně ten jejich úhel pohledu prostě nesedí. Skutečnost, že režisér nemá na poklopci bouli jsem vytušil do dvaceti minut a nemít v ústřední roli dosazenou tak zajímavou a zároveň krásnou herečku jako je Kristen, tak bych to asi nedokoukal. Cením si snahy o natočení snímku vycházejícím z reality jako takové a ne reality made in hollywood, ale to je tak všechno. U mně je to takový průměrný televizní film, který sice uteče, ale na kterém jsem si pouze potvrdil, že ta ze Stmívání je fakt dost dobrá. ()

• Poté, co Georgia (Kristen Stewart) stráví noc s Beaglem (Aaron Stanford) a chystá se vstát z postele, je možné vidět otlačený popruh od podprsenky. Údajně ale Georga byla celou noc nahá. (Reesam)
  • Režisérka při natáčení tohoto filmu spolupracovala s dvěma sestrami, které touto chorobou trpí. Jedna z nich po shlédnutí filmu řekla, že na začátku filmu si myslela, že Kristen touto chorobou opravdu trpí. (Reesam)