Scytale

Po akční stránce filmů nemám víceméně žádných výhrad, až na trochu přehnaně rychlý střih. Hlavní problém filmu tkví v skutečnosti, že režisérská dvojice se pokusila nacpat do svého mega akčňáku i morální poselství odsuzující moderní fenomény konzumního způsobu života, ovlivňování človéka médii a možnost skrýt svou identitu, resp. vytvořit si vlastní ve virtuálních světech World of warcraftu, resp. Facebooků. Bohužel v této varující rovině přestane film naprosto fungovat a rozpadá se do schizofrenie chronického hráče, který na jedné straně ví, že není OK trávit u svojí hry 12 hodin denně, ale zároveň není schopen přestat pařit. Mám pocit, že přesně v tom samém se zamotali i pání režiséři. Škoda, mohli jsme mít druhého Running mana. ()

baXter

Škoda, že ta spousta nápadů nedrží vůbec pohromadě. Dokonce i Surrogates, kteří nebyli tak dobře promyšlení, mě bavili víc než tohle. Spousta zajímavých nápadů, ale zpracování a režie to totálně zabili. Je to akční, svižný, ale přitom tak neskutečně nudný. ()

Hanys_

Mám s tímhle filmem snad větší problém než s "Náhradníky". Neveldine & Taylor sice maj nápadů na rozdávání. Zároveň by si ale měli sednout a probrat, kde všude udělali chybu :) Hallovo taneční vystoupení je ovšem úžasné. 4/10 ()

Ilhan

To nám Neveldine s Taylorem naservírovali zase jednou (nebo spíš zase jako pokaždý) ujetej, až nechutnej svět, ale tentokrát naštěstí mnohem zajímavější a řekl bych i reálnější než ve druhém Cranku. Dovedu si představit, že by to takhle opravdu jednou mohlo vypadat. Jen škoda, že tento svět nebyl nijak originální, protože filmy na podobná témata už tu byli. Jinak ale nemám co vyktnout, akční pasáže úžasné a ten videoklipvý styl k těmhle dvoum prostě patří. A Gerard jako vrchní buchtičkář cool jako vždy. Jeden z nejlepšcíh ranařů současnosti, kterému tato role vyloženě sedla. 70 % ()

Holina

Další hovada, která si libují v roztřesené (rádoby akční) kameře a zběsilém střihu. Co jsem ostatně mohl čekat od tvůrců, kteří mají na svědomí dva Cranky. Na druhou stranu kombinace Běžícího muže, Surrogates a Second Life není úplně špatná. Má to atmosféru i vtip. Bylo by to fajn scifíčko,které by klidně mohlo kandidovat na maximální počet bodů - škoda jen těch zprzněných akčních scén... ()

cab

Vize doby do ktere se podle autoru ritime je nepekna a zalozena na dvou zdrojich zabavy. Prvni je virtualni svet, kde je vse dovoleno a uzivatele mohou naplno zapojit svoji fantazii, kdyz do nej vstoupi. Druhy je death match v podobe akcni strilecky, kde jsou postavy hry (skutecni lide) ovladani hraci s venkovniho sveta. Hlavni hrdina je drsnak a sampion druheho prikladu snazici se osvobodit a ocistit svoje nepravem pospinene jmeno. Promarnena sance na adrenalinovou podivanou, protoze styl predstaveny divakum je nesrozumitelny, neprehledny, hloupe zmateny a ujety v nepravem slova smyslu. 40% ()

Junglista

Akční pasáže sou fajn, ale to je bohužel všechno. Gamer se následně přehoupne do klasický béčkoviny a nemá dál co nabídnout. Butler je sice dobrej, ale svym drsnym výrazem celej film neutáhne. Námět je rozhodně zajímavej, ale zpracování za moc nestojí. ()

Ripley

Nekoukatelná šílenost.Buttlera je tam škoda.Film jistě ocení fanatičtí hráči akčních stříleček.Možná si i cvrknou do trenek.Já byl znuděn,znechucen a dostal jsem tik do oka.Jedna hvězda za klečící Amber Vallettu. ()

wosho

Upoutávka diváka naláka na Běžícího muže 21. století a místo adrenalinové béčkové akční zábavy nám duo tvůrců nadělí nudnou blbost. Scénář je tupost, s hrstkou nápadů. Navíc je to celé myšleno smrtelně vážně, takže absence humoru je zde ničivá (byť ono taneční-loutkové vystoupení padoucha mě rozesmálo). Režie je zmatená, občas se těm ňoumům něco podaří (únik Kableho je opravdu zdařilý), ale povětšinu času na co šáhnou, to poserou (Zastav a nepřežiješ je asi dílem, co nejspíše nikdy nepřekonají). Co si zaslouží pochválit je technická úroveň filmu, ale to na Hollywood není nic výmečného. Tak zbývá ocenit jen toho Gerarda Butlera, charisma, kondičku a talent má, jen by to neměl utápět v takových podprůměrných záležitostech. PS: A děsně mě tady nasralo to, že si hlavní hrdina nepodal to nesympatické vyžrané a polonahé prase co ovládalo jeho starou!!!! ()

Honzick

Povrchní a úplně chladné. Zběsilá až amatérská kamera a nepropracované hlavní postavy mi totálně zabránili, aby mě film jakkoliv zajímal. Až na pár scén absolutní ztráta času. Game over ()

POciSEM odpad!

Snaha nahonit body u teenageru hrajici Call of Duty 4 jako o zavod. Hru miluju ale tuhle zumpu posilam na dno zabych sracek. Hodne spatnej vtip ()

Greenpeacak

Vítajte vo svete, kde autá jazdia na vygrcanú vodku a kde už ani v hlave nemáte pokoj ( táto téma je dosť in ! ). Všeherec Butler, ktorý dokáže zahrať romantického chlapíka, brutálneho, milujúceho a spravodlivého otca a homosexuálneho sparťanského kráľa s kozou briadkou, prichádza a opäť siaha po zbrani. Nieže by bol tento film divný, nesympatický a divný, ale on je čudný, zvláštny a v podstate je to do neba volajúca blbosť. Napriek tomu sa na to dá pozerať asi ako na Cranka. ()

MareT.

U toho můžete bez výčitek svědomí vypnout mozek a jen relaxovat. Svět, kde si můžete užívat i díky digitalnímu přenosu rozkazů do jiného těla, je sice zajímavý, ale americký hrdinysmus tomu moc nesedí. Ale jak říkám, neuškodí, neurazí. ()

Paity

Gamer zaujme snad jen 3D počítačovým zpracováním pohledu při boji. To vás opravdu vtáhne do herního děje. A vsadím se, že podobným směrem by se měl herní průmysl prosazovat. ()

J.Bourne

Film mi ukázal, že Michael C. Hall může hrát i něco jinýho než Dexe. Jinak popravdě dost nedotaženej námět a takovej klasickej Gerard Butler. ()

MulaNula

Ojeje, nebylo to takové zklamání, jak mi zdejší hodnocení napovídalo, ale určitě to mělo mnohem větší potenciál. Zahrané to bylo velice dobře(Gerard Butler, Michael C. Hall), akorát ten scénář se dle mě moc zaobíral "Society" než "Slayers". Odporné "nejskrytější touhy" jsou tam dost nevhodné a okolní příběhy mohli také udělat jinak. Z celkového hlediska to je dobrá podívaná, ale trailer bohužel ukázal vše dobré z tohodle snímku. 50% ()

Darik

Nápad tohoto filmu je velice dobrý, ale nějak mi nesedla ta režije. Ve filmu je velká spousta zmatených chvil a asi to tak i má být, ale ve výsledku to dělá z filmu podprůměr. Konec byl řekl bych dost okatý a nebyl vyvrcholením filmu, jehož tempo pomalu upadalo s útěkem hlavního hrdiny. Takže ne, děkuji, tohle už si asi vícekrát nepustím. Ale i tak 2* za vizuální efekty. ()

FARGO

Proč k takovému filmu tahat logiku?Nápad je parádní, akční scény sou sice trhané, ale když na to přijde, tak přehledné jsou. Butler pak jen dotahuje na ty 4*. ()

Prochy38

Hodně zajímavý snímek. Na své si přijdou hlavně milovníci zběsilé akce. Okolo sebe vidím spoustu negativních hodnocení. Mně se to líbilo. Můj oblíbený žánr (sci-fi z hodně blízké budoucnosti) byl naplněn přesně. I když to bylo lehce perverzní a místy nechutné, bavilo mě to. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize