Wolvie

Nesnáším Zastav a nepřežiješ a podle prvních reakcí nevypadal Gamer dvakrát lákavě.OVŠEM,i když jsem sám překvapený,tak tady se musím tvůrců zastat,u filmu jsem se bavil výtečně,Butler je třikrát tak cool jako ve 300 a vykreslení zkažené,technicky vyspělé budoucnosti je brilantní.Prostě akčnější,zábavnější a nabušenější Běžící muž pro nové tisíciletí.Tak co tady sakreš všichni máte?! ()

KHkomiks

Příšerný, trapný, nudný a hlavně přehnaný. Pokud vám stačí průměrná akce bez příběhu, tak si tento film možná užijete. ()

hororwatch

Nejdříve mě film naprosto znechutil svým podáním natolik, že se mi ani nechtělo v tom nějaký pointy hledat a vůbec cokoliv. Dal jsem tomu 1* a nijak jsem nad tím nepřemýšlel, ale teď zpětně si uvědomuju, že to pointu má a hlubokou takže měnim na 3* a to proto, že vizuální podání mě štve stejně jako před rokem a půl. Skutečně to je podle mě hned vedle Asimilace a multikulturalismu druhá nejtíživější kulturní otázka. A popravdě je to jako mor, protože svět pokračuje dál a čím dál tím více lidí dáva přednost tomuhle rádoby perfektnímu imaginárnímu světu. A od katastrofy nás děli skutečně jen prozatím nedokonalá technická vyspělost jako v tomto snímku. ()

Rockerman

Popravdě jsem se na tento film chtěl podívat kvůli Michaelu C. Hallovi, kterého teď sleduji v seriálu "Dexter" a chtěl jsem ho vidět v jiné roli. Ikdyž v Dexterovi hraje masového vraha, je mi tam o hodně sympatičtější než tady. Zde hraje jen jednoho z dlouhé řady lidí, kteří si chtějí podmanit celý svět. Tady je to pomocí špičkové počítačové techniky a zmutovaných buněk v hlavě "diktátora". Jinak tato totální šílenost je mimo můj zájem. Žádné střílečky na počítači nehraju, takže ani tento film s živými hráči ve hře mě nemohl pobavit. U mě tedy podprůměr a hvězdy uděluji za triky a druhou za vskutku originální nápad, který jsem ještě v žádném filmu neviděl. Hlavní hrdina "Zabiják Bill" vypije láhev alkoholu na ex, aby pak, když to nejvíc potřebuje, vyblil tento alkohol ze svého žaludku do nádrže auta a tím pak ujíždí svým pronásledovatelům. Tak to jsem už dlouho tak nezasmál, jako při této scéně. Za to si bez debat tu druhou hvězdu zaslouží!!! ()

Andronikos

Akčné scény v tomto filme majú preďaleko od toho, aby boli pre diváka zážitkom; predstavujú nechutný, nezáživný kameramanský zmätok. - Príbeh sa tvári coolovo, vnímavejší diváci by si azda mali dokonca myslieť, že ide o nejakú kritiku dnešného konzumného a počítačovo-oblbujúceho sveta. To určite! "V tomhle filmu se vyskytuje asi nejnechutnější špekoun všech dob" (Superpero). Možno. No nie špekoun je tým, koho si treba všímať, ale režisérska dvojica, ktorá špekounovho predstaviteľa angažovala, namaskovala a hlavne nám naservírovala tento sci-fi pseudoakčný nezmysel, ktorý podozieram z parazitovania na The Running Manovi, Matrixe a bohviečom ešte inom. Ak má niekto silu na to, aby v tomto filme videl akúsi avantgardnú provokáciu, klobúk dole. Ani zábava, ani ideová hĺbka sa v ňom podľa môjho názoru ale určite nevyskytujú. - Zaujímavý postreh v komentári: Killaz. ()

BOURQUE

Film, ktorý vyvolá v divákovi veľmi zmiešané pocity. Jednak to, ako sa mohol upísať k tomuto, nie príliš dobre režírovanému filmu, herci ako G. Buttler a M.C. Hall. Na druhej strane, keď sa nedívame na predstavenie hercov a prácu režiséra, tak nás môže vykoľajiť hlavne tá základná myšlienka. Dúfam, že sa k tomu nedostaneme (myslým tej realite, čo predstavuje film). Dúfam, že v budúcnosti nebudeme pripojený na nejaký server, kde každý človek bude mať svoju IP adresu. Inak je to film žánrovo najbližší k Death Race 2. Osobné hodnotenie: 61% (**) ()

Ben Nevis

Když pominu, že ten scifi nápad je stejně ujetý jako přepočítávání času na peníze v In Time, máme tady další film, co si hraje na satiru zkažené společnosti. Je třeba Gerarda Butlera, aby lidem protřel zrak a odhalil superšpatňáka a vrátil lidstvo na správnou cestu. Asi to nebude žádný SPOILER, že humanita opět zvítězí nad bohatými gamery s amputovanou empatií. Třetí hvězdička je za plno seriálových herců ve vedlejších rolích, které jsem poznala. ()

Clu

Až na některé otravně karikaturní postavy a hloupé chvilky jsem tuhle epileptickou jízdu slupnul jako malinu! ()

John8

BULSEYE efect na maximu :D ne vážně nebýt tu Dexter tak na to snad ani nekoukám a když si vzal do bitvy núž chvíli jsem vážně zapomněl o kon ten film je. Ale ke gamerovy, kdo myslí že shaky-cam a Lag efecty byly cool? nikdo? já taky ne, je to otravné v reálu tak proč by to mělo být jinak ve filmu? A vůbec, když si z filmu pamatujete jen to jak někdo zvrací do nádrže auta, víte že je něco špatně :D. ()

digishit

Pro řadu lidí to bude prostě vypatlanej film plný přehnaně zobrazeného násilí. Pro mě to bude vždy film, který každým rokem od svého natočení nabírá více a více na uvěřitelnosti. Každý kdo se věnuje hraní her ať už na PC nebo konzolích tak ví, že se vývojáři stále snaží aby hry byly realističtější a hráč byl přímo vtáhnut do děje. Předělání her do 3D je slabý odvar, Oculus Rift už posouvá pomyslnou hranici o něco dále. A co přijde potom? Jednou se dočkáme virtuální reality na takové úrovni, že bude skoro nemožné jí rozpoznat od skutečného světa, ale pořád to nebude právě skutečnost. Co bude hráčům stačit? Kdy skončí jejich touha být na plno součástí? V tom může právě Gamer dost napovídat. A netýká se to jen her, ale všude přítomné sociální sítě nás atakují každým dnem a lidé chtějí také více čehož jsou důkazem chaty jako Second Life a jemu podobné. Kam až povede touha lidí být někým jiným než doopravdy jsou? A v tom může opět Gamer napovědět. Pro někoho slátanina, pro ostatní výborná vize budoucnosti na síti, za kterou si moje čtyři hvězdy zaslouží, stejně jako Dexter s emocemi a akční neromantický Gerard Butler. ()

Wallis3 odpad!

Vůbec nebavilo, kamera šílená-za každou cenu s ní cukat, takže ze scén, který by mohly stát za to, máte lautrhovno, zabírat nevýznamný pohled očí, že by ste mohli spočítat ječný zrna každýmu na xichtu, nepochopitelný skoky v ději (je ve hře, pak nachčije a nablije do nádrže auta,hahá, a je v reálu), prostě ne a ne! ()

Folky

Je to hloupé a chvílemi hodně nepřehledné, ale vlastně jsem si ten čas v tohle fetišistickém a zvráceném světě užil. I když je asi špatně, že víc než akční scény mě bavil pohled na Michaela C. Halla, který si svojí cáklou postavu hrozně užívá. Ale kašlu na to, stejně jako režiséři na cokoliv, co by dávalo smysl nebo něco hlubokého. ()

darkreider

Boli ma hlava. Áno, vizuálne výbušná pecka, zbesilé strihy a všetko, ale treba mať hranicu. Po pol hodine všemožného preblikávania už ma to nebaví a po hodine a pol bolí hlava. Nápad je super a to preto, lebo opisuje dekadenciu kultúry, kedy sa hranice morálky atď posúvajú až tam, kde vznikajú perverzáci ako FatBoy, ktorý bol v tomto filme. Ale podanie nápadu je dosť slabé a hlavne koniec už je mimo misu. Žiadna gradácia a krátky scenár je nabobtnaný klipovými vsuvkami(a že ich tam je!). Forma predchádza obsah a na to ja teda nemám náladu. Musím ale pochváliť výber Butlera a Halla, vďaka nim je hodnotenie vyššie. Súhlasím s názorom, že chlapci Neveldine a Taylor potrebujú ukľudniť hormóny. ()

Jeand´Boa

Velice příjemné překvapení, co se mě týče...rychlý střih, rozklepaná kamera, futuristické orgie (nejen orgie jako orgie, ale i orgie coby veškerá ta barevnost a vychytávky dob teprv čekajících), nějaké to poselství, atd. ...bavil jsem se značně, ač bych mouchy asi nalezl...ale proč se po hmyzu tomto pídit, když i s ním to bylo povedené?...a kor když se nám opět předvedl Butler, o kterém skutečně začínám věřit, že umí zahrát cokoliv... ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize