Inspektor Tarconi a Frank společně rybaří, když Tarconi dostane hlášení o muži, který prchá v Marseille policistům v černém audi. Do Francie přilétá zločinec Johnson a začíná vydírat ministra životního prostředí. K Frankovi domů skrz stěnu vlétne prchající černé audi s mužem, vykonávajícím práci kurýra, která byla původně určena právě Frankovi. Muž je odvezen do nemocnice a Frank ve voze najde dívku. Ta ho upozorní na náramek, který měl i odvezený muž – v určité vzdálenosti od vozu má náramek explodovat. To už ale Frank muži a záchranářům nestihne říct a sanitka vybuchne... Franka po návratu do domu překvapí muž a omráčí ho. Frank se pak probudí s náramkem na ruce ve zvláštní místnosti. Přichází Johnson a Frank je pod pohrůžkou zabití nucen přijmout práci předchozího muže. Jediné, co chce, je jet vlastním vozem. Dostává upravené audi, ve kterém čeká dívka z předchozího vozu, ona a dvě tašky mají být doručeny na místo určení. Inspektor zatím začíná vyšetřovat, kam zmizel Frank, a ministr řeší svůj problém s vydíráním. Při odvozu černého audi je muž s odtahovým vozem zastřelen a z vozu je ukraden navigační systém... Frank je na cestě s dívkou Valentinou a snaží se dopátrat, co je na místě, kam míří – v Budapešti. Policisté mezitím najdou svého zastřeleného kolegu s odtahovým vozem a inspektor si přehrává videozáznam, který je ukryt ve voze. U ministra jsou muži ze společnosti Eco Corp. Vydíraný ministr má této společnosti vyjít vstříc a má podepsat proclení jejich lodí. Nechává si den na prostudování materiálů. Muži, kteří vzali z audi navigační systém, hovoří s ministrem a jsou již na cestě do Budapešti, tam kam míří i Frank... Frank sjíždí z trasy a u kamaráda Otta se chce zbavit náramků. Sem ale přijíždí skupina mužů vyslaná Johnsonem, která má Franka navrátit na trasu, ať už po dobrém, anebo po zlém... (TV Prima)

Autogram

Z Kuriéra sa vyvinul už len trailer na akčné efekty s telenovelovou vložkou. Z akcie sa vytratilo aj to neprirodzené kung-fu a zostali len nepríjemne zostrihané záblesky z rôznych nemožných uhlov s pokazenou kamerou. ()

P1tr

Opět mírně přitažené za vlasy a tentokrát navíc ještě "obohacené" o romantiku. Ačkoliv by se výhrad dalo najít několik, dá se třetí Kurýr považovat za důstjného pokračovatele této lehce nadprůměrné akční série. Režisér Megaton na Letteriera nemá, což je vidět na nepřehledných akčních scénách s nadbytečnými střihy, ale i přes své nedostatky se u trojky budete bavit. Nejspíš vám bude stačit jen jednou, ovšem hodina a půl se nijak nevleče. ()

pugs

Od Kuriéra som očakával oveľa viac, dosť to scenáristi "zpackali" tým, že tie bitky boli dosť krátke. Pri takomto akčnom filme, sa nechce nikto dívať na romantiku a drámu, ale na poriadny adrenalín. ()

deckardx

Tesil sem se na nakou akcni pecku, ale byla to jenom a jenom nuda.. Stupidni scenar a kdyz ste videli trailer, tak ste videli tak 70% akcnich scen.. Jediny, co me zaujalo, byl Robert Knepper v roli zapornaka, ale to je hodne malo.. Statham ma sice porad svaly, ale zadny cary s nimi neudela.. ()

Kangaxx odpad!

Keby ste to brali vážne tak je to riadna kravina. Horšie však je, že je to totálna blbosť aj keď to vážne neberiete. V tomto filme sa diali veci, o ktorých som ani neveril, že ich niekedy vo filme uvidím. V negatívnom zmysle. ()

prasacimor

Prvý kuriér bol ako-tak kvalitný akčný film so slušným pribehom atmosférou a originálnym a sympatyckým hrdinom, druhý diel bol síce maximálne prehnaný a stupídny, no aspoň sa pri tom človek nenudil. Tretí vsadil na "hlbšiu" myšlienku a romantickú zápletku!! no dopadlo to o dosť horšie ako nový James Bond. Súboje nie sú zaujímavé a nič nové neponúkaju, takisto ako celý film, kde sa kameraman roztrasenou kamerou hrá s hlbkou ostrosti ako v lacnej telenovele a myslí si že robí umenie. Pozeral som to spolu kamošmi a Ukrajinskou priaťeľkou, takže tá si užila svoje. "We are different! Here and here.":D ()

BuryGol

A do třetice všeho...průměrného. Tentokrát se děj odehrává v podstatě po celý Evropě a zlí hoši jsou tentokrát Amík (pro mě známej jako T-Bag z Prison Break) a Ukrajinci s jejich toxickym odpadem. Můžu žrát Jasona Stathama sebevíc, ale rozhodně to nesmí ovlivnit moje hodnocení. I v tomhle filmu je Frank Martin něco jako Semir Gerkhan a Chuck Norris dohromady. Pošlete na něj deset chlapů se sekerama a on je během dvou minut zkope do kulatý krychle. Nápad s náramkama a následkem opuštění auta byl na druhou stranu dobrej. Ale dva kamiony s francouzskou espézetkou kdesi v Rumunsku, to byla zase jednou chyba jak prase. A ačkoli mě východní typy ani zrzky nějak neberou, tak se mi Natalya Rudakova docela líbila. Nicméně doufám že už další Kurýr nebude, mohlo by to skončit o dost hůř. Mno, teď je čtvrt na tři ráno a já zkouknul celou trilogii v kuse. Když pominu přestávky na WC. To snad zaslouží obdiv, no ne? :) A nemůžu říct, že bych toho času nějak litoval. A na závěr, sotva si umim představit lepšího herce než Jasona, kerej by se na tuhle roli hodil. ()

HomeAlone

Kurier je spät a po debilnej dvojke si napravil aspon ako tak reputaciu . Netvrdim ze tento diel nieje miestami prehnany , no popri dvojke je to viac pri zemi a niekolko nasobne zabavnejsie . Nebola to jednotka ale bavilo ma to ()

Pecival

Tak předně - člověka kdo tohle sříhal by měli nechat linčovat (nemyslím dívat se na nepochopitelné filmy jistého režiséra :) Proboha to ten režisér nemá kolem sebe lidi co mu neřeknou, že když tam lítaj tři střihy za vteřinu, tak to opravdu není ono? Polonahého Stathama možná taky bylo příliš (ikdyž ne že by neměl co ukazovat), ale romantická struna mě v jeho případě moc nesedí.... navíc tento balast zabírá místo akci, která je ale o ničem, takže je to v zásadě jedno. Suma sumárum, jedna docela solidní honička .... no a ta ženská taky ušla. ()

zolo23

Keď som si pozrel túto tretiu časť tak som si povedal, že sny sa môžu naplniť a aj ja môžem byť raz supermanom. Jednoducho Luc Besson si pomýlil realitu s fikciou, pretože toľko NEuveriteľných akčných scén v jednom filme si mohol odpustiť. (bolo to skôr do smiechu). Ešte jedna vec čo ma štvala...a to NEuveriteľne nesympatická Natalya Rudakova.(o jej hereckom umení ani nehovorím). Snáď to bola posledná časť. ()

ssfan

Měl jsem jednou zase chuť pustit si "akčňák trochu přitažený za vlasy", a tak jsem sáhl po třetím Kurýrovi. Příběh je samozřejmě dost slabý, stejně jako scénář, který však režisér ve filmu o filmu nazval skvělým :). Akční scény s auty jsou povedené, bitky nebýt superrychlého střihu mohly být daleko lepší. Statham má tradičně charisma a táhne celý film, ale záporák mu zdatně sekunduje. Herečka v roli Valentiny ale dost ošklivá. ()

Ironfood

Krom pár sotva průměrných bojových scén a podprůměrných automobilových honiček tu máme už jen spoustu nudy, nesmyslný děj a jednu otravnou Ukrajinku. ()

Soweek

Frank Martin, Chev Chelios, dyť je to uplně jedno, kdyby jste mi řekli, že se dívám na Crank 2, tak bych vám to taky sežral. Kurýr 3 je obyčejný béčkový akční film a taky si na nic jiného nehraje. Od filmu dostanete přesně to co čekáte a možná že i trochu víc. Solidní akční scény (ne jako v druhém dílu kde to bylo doopravdy moc supermanovské), pěkně provedené nápady doplněné soundtrackem šitým na míru (u honičky na kole zazní The Stooges - I wanna be your dog, stejně jako v Lock Stock and 2 smoking barrels :-) ) vás spolu s příjemnou stopáží udrží po celou dobu v křesle. Vytkl bych jedině dámské herecké obsazení. Premiérová role Natalye Rudakové byla doufám zároveň i role poslední. ()

BMAJTZ

Porad ten samy standart porad ten samy kuryr. O inteligentni zabavu vskutku nejde ale obcas je treba videt i takove vilmy a vypnout mozek. Osobne jsem se bavil ale zacinam mit pocit ze me pomalu a jiste akcni filmy tohoto stylu prestavaji bavit. Nicmene jde o prumer na ktery se koukat da, ale hlavni zenska role je mi naprosto ale naprosto nesympaticka a kazdym slovem co pronesla mi cim dal vice nicila dojem z filmu. ()

Arius

Opäť len jedna "akčná" záležitosť zlepená bez logiky, ktorá sa držala základnej agendy všetkých kvalitnejších akčných snímkov, žiaľ na celkovom dojme sa to neodzrkadlilo a to rozhodne pre nepresvedčivých interprétov. Až na pána Robert Kneppera. Každý dlhodobejší fanúšik seriálu Prison Break vie že on nepatrí do takýchto druhotriedných snímkov. Ale niečo sa vydarilo a už len fakt že som pri tom presedel celých 100(?) min. si zaslúži 2*. ()

ZkuKol

Nevím proč musí být každý akční film, co se na alespoň chvíli odehrává na východě, za každou cenu pitomý. Přitom Jasonovi to kope pořád dobře, Yuenovi bitky furt jdou, muzika odpovídá žánru a na rychlý černý auta se koukalo vždycky dobře. Tak proč střihač trochu nezklidnil, a scénárista (nevím, zda to byl Luc osobně) se nevykšlal na nějaké příběhové ambice, či snad romantické zápletky, a nenatočili jednoduchou akční řežbu s dobrými honičkami... 50% PS: a když už do toho cbu ženský motiv, tak ať za to stojí!!! ()

svačinka

slušné souboje, super automobilové honičky, nicméně zbylých 80 minut odpad jako vyšitý, od hereckých výkonů po dialogy a zbytek...a ta ukrajinská čubka u mne aspiruje za nejdebilnější filmovou postavu v dějinách (spolu s holčičkami z narnie a war of the world) Holt Jason není vše a tohle si mohl po tom, jakých skvělých filmech hrál v posledních letech, odpustit... ()

Danoboss

Tak oproti dvojke bola trojka sklamaním. Plán záporáka bol nielen ako vždy extrémne zložitý ale tentoraz aj hodne nelogický. Keď išlo o obyčajné prevezenie, tak prečo potreboval zrovna Franka Martina či iného superjazdca? Prečo mal ten prvý vodič náramok, keď pracoval dobrovoľne? Ako môže taký profík nechať nezabezpečené auto (aby mu ho ukradol ten druhý vodič) a to dokonca dvakrát (druhýkrát mu kľúče zobrala tá baba keď chcela stríptíz). Navyše to auto malo gombíkové zapaľovanie, tak odkiaľ vlastne ten kľúč zobrala? Čo sa týka filmu boli tu horšie natočené bojové scény, pri krátkych prestrihoch nebolo jasné, kde sa kto s kým bije. Takisto nerozumiem, keď Frankove auto bolo čierne a mercedes prenasledovateľov bol čierny, tak prečo ešte aj všetky ostatné autá na ceste museli byť čierne, veď sa v tom nedalo orientovať pri tej naháňačke. Náramok s bombou bol skutočne ohromne originálny, ak som to nevidel v 10 filmoch tak ani v jednom a konečne to že dá "T-Bagovi" svoj vlastný náramok bolo fakt jasné a ani som nepochopil prečo sa vlastne od toho auta odpútal, keď vedel, že akonáhle sa vzdiali tak vybuchne? Dalo sa to pozerať ale malo to priveľa chýb oproti ostatným dielom. ()

answer

Snad nikdy jsem neviděl v akčním filmu v hlavní ženské roli někoho tak moc nesympatickýho jako je tahle pihatá ukrajinka. Celou tu dobu jsem si spíš přál, aby jí někde nechal a ujel. Nevim přoč jsou vyplněný hluchý pasáže akčního filmu debatou o jídle, ale budiž. Bitky, kde Jason Statham likviduje všechny za pomocí svýho saka mají šmrnc, ale ty létající auta?!... ()

Nájemná vrahyně Zoe Saldana

Nájemná vrahyně Zoe Saldana

19.05.2010

Chtěl bych být Luc Besson. Když mu padne do oka nějaký herec, řekne: „Hej, Roberte Marku Kamene, pojď sem, kámo, a spíchni mi zase scénář nějakého přímočarého akčňáku, abych mohl obsadit tu prima… (více)

Comeback osmdesátkových borců

Comeback osmdesátkových borců

26.11.2008

Dobrá, není to tak úplně comeback, protože hoši vlastně nikam neodešli. Celá ta léta nám zůstali věrní. Jean-Claude, Steven, Dolph. Pořád natáčejí filmy jak na běžícím pásu, ale většina z nich se… (více)

Návrat akčních bouchačů

Návrat akčních bouchačů