Grey's Anatomy: Every Moment Counts (TV film)

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 43 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (12)

Bohužel, jak je vidět, ani Grey's Anatomy se nevyhne rekapitulačním dílům, tak nepříjemně skoupým na slovo, co se nových informací týče. Naštěstí aspoň to, co známe, nám Denny prezentuje poměrně atraktivně a efektivně, připomeneme si klíčové události zpletitých vztahů hlavních postav (neboť zejména o vztazích přeci Chirurgové jsou), zavzpomínáme na pár vtipných scén i dramatických momentů... V souhrnu tedy kvalitně vytvořené shrnutí, které však i tak stále zůstává pouhým opáčkem nikdy nedostahujícím zábavnosti/chytlavosti samotného seriálu. 6/10(30.1.2010)

Každý by to mixol po svojom ale zhrnutie tých Mcsezón ubieha Mcnádherne a pravdaže Mc sentimentálne.(14.12.2009)

Denny Duquette a podstatné okamžiky, události, vztahy Greys Anatomy od nástupu Meredith a spol. jako stážistů, až po konec třetí sezóny. Seriously. Seriously? Seriously!(28.9.2010)

Pustil jsem si této sestřih ze vzdělávacích důvodů. Na tuhle řezničinu a lidské tragédie bych se dobrovolně nedíval. Zdá se, že seriál má dobrého dramaturga. Na oddych mezi akcemi jsou vsunuté milostné vztahy a občas někdo řekne nějaké moudré americké kázání.(17.9.2018)

• klima777

Ano, každá chvilka se počítá a obzvláště zamrzí, když se jedná o naprostou ztrátu času. Jeffrey Dean Morgan je fajn. Oni jsou vůbec všichni ti doktůrci moc fajn. No a co?(26.9.2010)

Hezké zavzpomínámí s hezkým hostem :-P(1.10.2009)

Je příjemné zase po čase zavzpomínat na první tři série...(10.6.2009)

Ano, mohlo to být lepší, ale pokud se jedná o vaši srdeční záležitost... :)(23.6.2010)

Příjemná oddychovka, která mi trochu zkrátila čekání na další díl GA v té šílené pauze co teď trvá. Po vážně dlouhé době jsem si připomněla úplné začátky seriálu, které si neodmyslitelně a jistě pamatuji. Jak říkáte - jako fanoušek jsem to prostě musela vidět. 80%(28.12.2011)

I když mám tenhle seriál rád, tohle mi přijde docela zbytečný, slabší trojka...(1.7.2011)

• loveless

Rekapitulačky jsou o ničem.(11.7.2014)

Tak trochu zbytečný rekapitulační díl, který nepřináší vůbec nic nového. Ale jako fanoušek GA jsem to prostě musel vidět.(19.8.2011)