• Phobia

"Madagaskar" mi přišel jako poměrně snesitelný animáč s pár dobrými frky a tučňáci určitě patřili k tomu nejlepšímu, co film nabízel. Tak jsem naivně předpokládala, že by se mi série krátkých anekdot s tímto legračním military ptactvem mohla zamlouvat. Jediná epizodka mě krutě vyvedla z omylu: nebavila jsem se, ba co hůř - sralo mě to. Nevím, nakolik je odpovědný český dabing, ale tohle je chabý infantilní kýč s humorem pro batolata. 30%(4.1.2011)

Průměr. Nebylo to příliš vtipné, ale ani nějak trapné. Párkrát jsem se pousmál, ale nic extra to nebylo. Takových slabších 60%. Howgh!(28.12.2010)

Tučnáci byli v Madagaskaru skvělým zpestřením a tudíž jsme se těšil na jejich ,,vlastní,, seriál... ale musím říci, že větší prostor jim škodí a ještě mi mohou děkovat za 3z5 často jsme nevěřícně koukal co že má být vtipné..(28.6.2011)

Tahle jednotka tučňáků patřila k mým nepřátelům. Oni a ještě Kouzelní kmotříčci. Proč? Protože tyhle seroše běží na satu proti mým oblíbeným pořadům na History HD a se synem vedu tu každodenní válku resp. diskusi - kdo bude koukat v obýváku na co, přičemž nerad ale občas uplatním nedemokraticky právo hlavy rodiny :-). On mi tvrdil, že tučňáci jsou super a že je prostě pokaždé musí vidět. Snad jsem jednou rezignoval nebo prostě byl příliš utahanej na nějakou debatu, prostě jsem si jednou to své odpolední presso po návratu domů dal s tučňákama. A dobře jsem udělala, protože ten konkrétní díl byl prostě super a já se fakt musel chcechtat jak už dlouho ne. Další díl jsem již sledoval s vyloženým zaujetím. Nyní né že bych tučňáky vyhledával, ale když běží dávám jim prostor. Nevím jestli je to naším opravdu brilantním dabingem, ale je to prostě zatraceně vtipné! Animace jsou také dobré a i když těhle zvířátkovskejch serošů je po všech kanálech habaděj, tenhe určitě bude patřit mezi ty lepší animácký :-). Tahle jednotka tučňáků mě dostala! * * *(26.6.2014)

Tučňáci jsou hustí a král lemurů je fakt dement...v dobrém slova smyslu :-) 70%(6.6.2009)

• - V díle "Operace: Plyšová bouře" ve scéně těsně před tím, než jsou tučňáci z Jelimánem posláni zpět do zoo, je možné si všimnout, že pěšák mrknul. V závěru epizody je však uvedeno, že v zoo je plyšák, zatímco skutečný pěšák je stále v továrně. (legenda)

• - Vždy, když Skiper mluví o smrti Manfredyho a Jonesna, zmiňuje jiný způsob smrti. (legenda)