Tak toto bolo perfekné, zasmiala som sa :) 4* UPDATE: Po ďalšom zhliadnutí pár častí to začne byť nuda. Čomu nechápem je to, keď sú tučniaky v NY, to mesto tam totiž tvorcovia zobrazujú ako prázdne, poprípade prejde nejaký ten človiečik, ale nemyslím si, že New Your je až tak prázdny (milionove mesto). Chápem že sa im to tam nechce kresliť, ale keď už, tak poriadne a aspoň viac áut tam mohli pridať. Čo sa týka epizód, po dlhšom sledovaní mi pripadajú všetky rovnaké - niečo sa stane, rieši sa to a nakoniec sa to ne/čakane vyrieši. 3* za tučniaky :-) :-) :-)(5.6.2012)

Sám Večerníček si při pozorování tohoto alternativního večerníčku, rozbil hubu na své jednokolce. Ač jde o vcelku okoukané příběhy, tak v tomto podání dokáží stále velice dobře bavit. Občas zábavu musí zachránit Jelimán, ale co, hlavně že to funguje :) No a když dáte opičákům do výběhu roštěnku, tak to je jak pohledový návrat na střední školu :D 5 už jen pro zvednutí reputace(18.2.2015)

• blondboss

Toto je len jeden z ďalších seriálových nadviazaní na úspešný film. V tomto prípade sa jedná hlavne o detskú verziu "tučniakovských" dobrodružstiev v newyorskej zoo. Avšak oproti filmovému spracovaniu je to naozaj slabšie nielen vizuálne, ale aj príbehovo a naozaj je to skôr niečo ako americký večerníček. Takže mňa to veľmi nemohlo osloviť. Ale pre deti to môže byť fajn, nakoľko pár vtipných scénok sa v každej časti nájde. 45 %(11.9.2016)

Jděte do háje s těma trojkovýma hodnoceníma, tihle kluci už v Madagascaru ukázali, že to stálo a padalo na nich. Já ty kluky prostě žeru. A vám radit kašlat na hodnocení zhulenců co za dobrý seroš nepoznaj nic než teorii jak poznat svou matku. Ale tahle elitní bojová jednotka je elitním animovaným seriálem. Bejt jich stovka, tak jsou z nich moderní Šmoulové:-)))(3.8.2013)

Upřímě jedna opravdu z mála srandiček u které jsem se upřímě zasmál. A to díky skvělému českému dabingu s moravsko slezkým přízvukem. Existuje i novejší dabing, ale ten už není takový jako ten původní. Co se grafického spracování týče tak to dopadlo na rozdíl od jiných podobných pokusů skvěle. Grafické zpracování je více než dostatečné a ti co zde kritizují grafickou stránku, jsou mimoni a nevědí kolik práce a času trvá takový render. A tudíž je jasné že seriál nebude tak graficky naleštěný jako film. Připomenu jen FF Esence života například.(19.2.2013)

• - Vždy, když Skiper mluví o smrti Manfredyho a Jonesna, zmiňuje jiný způsob smrti. (legenda)

• - V díle "Operace: Plyšová bouře" ve scéně těsně před tím, než jsou tučňáci z Jelimánem posláni zpět do zoo, je možné si všimnout, že pěšák mrknul. V závěru epizody je však uvedeno, že v zoo je plyšák, zatímco skutečný pěšák je stále v továrně. (legenda)