Tučňáci z Madagaskaru

(seriál)
  • USA The Penguins of Madagascar (více)
USA, (2009–2015), 31 h 22 min (Minutáž: 12–46 min)

Adam Berry

John DiMaggio, Tom McGrath, Jeff Bennett, James Patrick Stuart, Andy Richter, Kevin Michael Richardson, Danny Jacobs, Nicole Sullivan, Victoria Justice (více)

Série(3) / Epizody(93)

Pro většinu lidí jsou Skipper, Kowalski, Rico a Pěšák jenom čtyři roztomilí tučňáci žijící v zoologické zahradě v Central Parku. A přesně to chtějí, aby si o nich lidé mysleli. Proč? Protože tito na pohled mírumilovní tučňáci jsou ve skutečnosti elitní bojovou jednotkou s výsadkářským výcvikem a tajnou centrálou. Jaká je jejich mise? Udržet v zoo pořádek. A jejich nepřítel? Příšerný nový soused, král Jelimán, samozvaný „všech lemurů král“. Tento vymetač večírků je v zoo nováčkem, a tak si hledá nějaké zpestření. (oficiální text distributora)

Big Bear

Tahle jednotka tučňáků patřila k mým nepřátelům. Oni a ještě Kouzelní kmotříčci. Proč? Protože tyhle seroše běží na satu proti mým oblíbeným pořadům na History HD a se synem vedu tu každodenní válku resp. diskusi - kdo bude koukat v obýváku na co, přičemž nerad ale občas uplatním nedemokraticky právo hlavy rodiny :-). On mi tvrdil, že tučňáci jsou super a že je prostě pokaždé musí vidět. Snad jsem jednou rezignoval nebo prostě byl příliš utahanej na nějakou debatu, prostě jsem si jednou to své odpolední presso po návratu domů dal s tučňákama. A dobře jsem udělala, protože ten konkrétní díl byl prostě super a já se fakt musel chcechtat jak už dlouho ne. Další díl jsem již sledoval s vyloženým zaujetím. Nyní né že bych tučňáky vyhledával, ale když běží dávám jim prostor. Nevím jestli je to naším opravdu brilantním dabingem, ale je to prostě zatraceně vtipné! Animace jsou také dobré a i když těhle zvířátkovskejch serošů je po všech kanálech habaděj, tenhe určitě bude patřit mezi ty lepší animácký :-). Tahle jednotka tučňáků mě dostala! * * * ()

Onlajn

Skvělá oddechovka pro celou rodinu, hlavně pro mladší generace. Samotná film Madagaskar byl dobrý, a v tomto seriálu se blíže přiblížíme "vycvičeným" tučňákům a zjistíme, kdo je jaké povahy. Spousta akce, vtipu a dobrodružství proplétá každý díl tohoto seriálu. Rád se na seriál dívám, je to taková pěkná podívaná. ()

Tommassi3

Protože tihle čtyři militarističtí Tučňáci, Skipper, Kowalski, Rico a Vojín platili už coby vedlejší epizodní hrdinové za to nejlepší, co animovaná trilogie Madagaskar vůbec nabízela, bylo jen otázkou producenčního času, kdy dostanou prostor pro vlastní projekt.. A ten v důsledku není vůbec špatný, ačkoli jejich spin-offu v podobě toho skvostného celovečerního animáku, vzdávajícího hold bondovkám elegantněji a lépe než většina hraných žánrovek, nesahá zdaleka ani po peří fraku, byť by logicky vzhledem k tomu groteskovému koncepu, jehož lze v podstatě natahovat na delší stopáž jen nesmírně obtížně, měl mít na půdorysu asi dvacetiminutových epizodek značnou výhodu.. Geniální tuzemský dabing mu navíc dodává ještě zvláštní kouzlo, jakkoli ho významově samozřejmě poněkud přesouvá.. ()

grerar

Tučňáci jsou to jediné, co na Madagaskaru je vhodné konzumovat (Paradox, he?). Na druhou stranu bych se na to opravdu nedíval s dabingem - ani náhodou. To taky možná ovlivnilo tenhle komentář. Jediná věc, která mě tam ruší, je ta bobřice nebo co to je za zviřátko. Asi byli tvůrci dotlačeni nějakou faministickou organizací, bo co. Je tam totiž dost přebytečná. Ale jako odreagování dobré - jen podle mě pro dospělé, pro děti už míň. 5* ()

• Vždy, když Skiper mluví o smrti Manfredyho a Jonesna, zmiňuje jiný způsob smrti. (legenda)
  • V díle "Operace: Plyšová bouře" ve scéně těsně před tím, než jsou tučňáci z Jelimánem posláni zpět do zoo, je možné si všimnout, že pěšák mrknul. V závěru epizody je však uvedeno, že v zoo je plyšák, zatímco skutečný pěšák je stále v továrně. (legenda)