Ve filmu byli tučňáci výborní, takže jsem neváhala ani vteřinu abych se na tenhle seriál podívala a upřímně mě to trochu zklamalo. Nejsou tak vtipní jako ve filmu. A myslim, že z celýho seriálu si nebudu pamatovat žádnou epizodu. Ale dávám i přesto 4*, protože mám slabost pro Vojína. A co jsem nepochopila bylo, jak se Král Jelimán s Mortem a Morrisem ocitli v ZOO.(24.10.2011)

• Jericho666

Mám rád Madagaskar, ale co udělali tvůrci z tohoto, z toho mi jde hlava kolem... Hrozná animace, nevtipné vtipy a HROZNÝ dabing... Takhle zkazit Jelimána a roztomiloučkého Morta, grr, za to by někdo zasloužil pár facek... Měl jsem co dělat, abych dokoukal první díl... Na další prostě nemám... Veliké zklamání a hvězdička za Morta...(24.11.2010)

Už ve filmech Madagaskar byla tahle tučňáčí partička to nejlepší zpestření jinak tuctových animáků, a proto jsem se na seriál vrhla s nadšením a s vervou mně vlastní sjíždím díl za dílem. V každém se najde několik dobrých gagů, některým se směju ještě teď, a dokonce už mě ani tolik nevytáčí ten samozvaný lemurů král. Navíc 10 minut na každou epizodu je naprosto ideální ve zkouškovém na pauzy mezi učením. Nemůžu jinak, než dát tomuhle elitnímu komandu elitních 5 hvězdiček!(26.5.2014)

• blondboss

Toto je len jeden z ďalších seriálových nadviazaní na úspešný film. V tomto prípade sa jedná hlavne o detskú verziu "tučniakovských" dobrodružstiev v newyorskej zoo. Avšak oproti filmovému spracovaniu je to naozaj slabšie nielen vizuálne, ale aj príbehovo a naozaj je to skôr niečo ako americký večerníček. Takže mňa to veľmi nemohlo osloviť. Ale pre deti to môže byť fajn, nakoľko pár vtipných scénok sa v každej časti nájde. 45 %(11.9.2016)

Jen co se tučnáci vhrnuli do TV ,neváhal jsem a díval se na tento seriál díl co díl.Asi tak u 13dílu jsem se zamyslel "moment proč se na to dívám když to má být komedie a já se celkově ve všech dílech 3krát slabě zasmál ".Poté jsem s tucnakama přestal a začal se dívat na něco lepšího.A když už se tucnaky podívám tak jen proto že se mi líbí styl v jakém je to podáváno a teké kvůli děje.To je tak vše. = 55%(9.5.2011)

• - Vždy, když Skiper mluví o smrti Manfredyho a Jonesna, zmiňuje jiný způsob smrti. (legenda)

• - V díle "Operace: Plyšová bouře" ve scéně těsně před tím, než jsou tučňáci z Jelimánem posláni zpět do zoo, je možné si všimnout, že pěšák mrknul. V závěru epizody je však uvedeno, že v zoo je plyšák, zatímco skutečný pěšák je stále v továrně. (legenda)