Stan Helsing je smolař, toužící se stát zpěvákem, pracuje však v půjčovně videokazet. O halloweenu dostane za úkol doručit kazetu na maškarní večírek. Do dodávky naloží své přátele, Teddyho v kostýmu supermana, Miu převlečenou za sexy roztleskávačku a ex-přítelkyní Nadine která jde za indiánku. Do cesty se jim však připlete šestice legendárních hororových padouchů. Freddy Krueger, Michael Myers, panenka Chucky, Leatherface, Jasona Voorheese a Pinhead, se spojí v této bláznivé parodii na nejúspěšnější horory všech dob. (oficiální text distributora)

becki_tu

Neškodná parodie, která je téměř bez vtipu a nebýt Leslieho Nielsena (nejvtipnější momenty jsou právě s ním), nejspíš bych o tenhle zoufale nudný pokus ani nezavadil. Zlatí Wayansovi. 30% ()

MáŠa

Takhle povedené parodie vypadat nemají. Přemýšlím, jestli tam byl vůbec nějaký povedený vtip. Možná pár průměrných. Je to sice lepší než různé parodie typu Meet the Spartains, ale to by asi důvod k vyhledávání podobných filmů být neměl. ()

Morholt odpad!

Další tupá parodie přesně v intencích Scary Movie a podobnejch zvratků. Vtip aby člověk pohledal a hromada trapnejch sexuálních narážek. O ničem. ()

Terva

MOTTO : Vždy se najde někdo, kdo to dělá líp.......... Film se zakládá na dlouhém a často nezajímavém dialogu, sexuálním harašení a nechutných scénkách na záchodech. Fanoušky Michaela Jacksona určitě nasere scéna na hřbitově, kde Jackson prodává zmrzlinu malejm chlapečkům. Zajímavost : Bar ve kterém zpívá kvarteto hlavních hrdinů (Kovboj, Superman, Indiánka a Striptérka) se jmenuje Carpenters. Pak následuje série nedodělaných scén a divných střihů. A zatím co hlavní hrdiny straší podivný Freddy, já se snažím neusnout. MOTTO : Pusť to z hlavy......... ()

Kryton

Jak již jeden člověk poznamenal "Je to lepší než Epic Movie a Disaster Movie" no jenže se to nevyrovná parodiím z let 90.let, protože na to nemá známější herce, neokoukané gagy a hlavně více peněz. Stan Helsing je Direct-to-DVD záležitost pro spíše zanícené fandy žánru horor. Tak jsem to cítil a z popisu i čekal. Hlavní hrdina (celkem sympaťák ze seriálu Deník zasloužilé matky) je na halloween (nečekaně!) poslán s partou lidí doručit video do zapadlého městečka, které je prokleté. Fuck yeah! Tohle by minimálně už jen z popisu mohlo těžit mraky gagů,hlašek a citací z hororů. Akorát tvůrci viděli leda kupu dnešních sraček. Evidetně neměli tvůrci na licence a tak jsou horor-heroes zprznění až hanba. Z pinheada je těžítko na tužky,freddy je hip hoper,jason žid no a z chuckieho mi bylo trapně ještě více. Vtipné je to také pomálu a usměv vyloudíte jedině při pohledu na kalhotky hrdinek (evidetně vědí jak schovat nehumor) anebo při scéně Leslieho Nielsena. Ač je mu xx let tak má charisma a jeho koutek úst vytvoří více humoru než má celý film dohromady. Na druhou stranu mi ten film celkem utekl sice mi během koukání bylo dost trapně, ale zase narozdil od jiných pseudoparodií nemá tolik fekálního humoru a nepusobí stylem "za každou cenu zhnusit a schodit". Pokud vemu v poslední době tu haldu hnoje tak je Stan Helsing ještě řídkým ho*nem oproti fekální jímce X-Movie. Tu jednu hvězdičku si zaslouží, ale já za tu sexy bloncku dám ještě jednu. No a pobavilo mě jak hrdina měl na sobě tričko Bruce Campbell For President 2006. To bych si hned pořídil :) ()

mysiak odpad!

Keď už Leslie Nielsen hrá ženu, tak je niečo zlé...vyrovnáva sa to Disaster Movie a možno ešte aj horšie..fakt des a hrôza...ktorá nestojí za nič ()

blackrain

Dobrou parodii, která by diváka pobavila už asi těžko někdo natočí. Všechno totiž pomalu ale jistě spadá do bahnitých vod trapnosti. Hvězdička je pouze za krále parodií Leslieho Nielsena. ()

Žralok

Film se snaží parodovat nejznámější horory poslední doby. V čele s Freddy Kruegerem z Noční můry v Elm street ; Michaelem Myersem z Halloweenu ; Pineheadem z Hellraiseru ; Jasonem Vorheesem z Pátku 13. ; Laetherfacem z Texaského masakru motorovou pilou a Chuckym z Dětské hry. Bohužel jediné koukatelné jsou dvě, spoře oblečené, hlavní ženské postavy. Ačkoliv je to parodie tak jsem se nezasmál u jediné scény. A to jsem se fakt snažil najít na tom něco vtipného. Asi nechápu smysl pro humor tvůrců filmu. Dávám 1* za snahu, moje oblíbené hororové postavy a ženské křivky. ()

kaylin odpad!

Tohle už opravdu není ani trochu vtipné. Ani trochu by mi nevadilo, kdyby si tvůrci dělali z hororů srandu, ale takovou cestou to opravdu nemá žádný smysl. Je to ubohé, je to utahané a nebyl zde snad ani jeden jediný vtip, který by mě donutil se usmát. To je na komedii opravdu špatné. Fekální humor v tomhle provedení je ubohý. ()

Trevor

Nesympatickejšieho herca obsadeného ako hlavnú postavu do komédie som ešte nevidel. Celkovo je celý príbeh trápny ešte aj na paródiu, scény ktoré majú byť vtipné či kostými, ktoré majú byť paródiou na horové postavy sú tiež zlé, scény okopírované z iných filmov tohto žánru. Možno si poviete prečo to nehodnotím ako odpad. Dôvody sú dva, preto dve hviezdičky. Prvá, karaoke vystúpenia, či už Cashov Ring of Fire alebo Y.M.C.A verzia monštier S.T.A.N boli výborné. A druhá, za Stanovo tričko na konci príbehu. Či si ho dál sám Steve Howey alebo ho navrhol niekto iný, to nie je podstatné. Druhý bod za Mazaciu hlavu. Inak je to asi tak vtipné ako dvetisícôsmy príspevok o kebaboch na jednej facebookovej stránke pár ľudských trosiek zo Slovenska, ktorí si o sebe myslia že sú nad vecou. A svoje nízke IQ a ego si pri pozretí určite ukojil aj Ruda z Ostravy pri pohľade na miništranta... ()

zdenotvor

Blíži sa moje obľúbené jesenné obdobie a ja som si chcel spravit halloweensku náladičku,tak som si pustil túto somarinu v nádeji že keď sa vo filme paroduje Freddy,Jason,Michael,Chucky a mnoho ďalších,tak to musí stáť aspon za zhliadnutie. Toto však bola taká kravina,že len z milosti môžem dať jednu hviezdičku za Leslieho Nilesena,ktorý bol asi jediným vtipným momentom vo filme a za to že sa tu vyskytujú moje obľúbené postavy,ktoré tu ale asi radšej ani byť nemali pretože toto je skôr urážka než paródia. Tvorci sa nevyhli ani prdeniu na záchode pri ktorom vo filmoch iba krútim hlavou,trápnym "vtípkom" a podobne. Obrovské sklamanie. ()

pankreminek

Teda je to vážně naprostá debilita a místama mě to jako fanouška opravdu všech postav parodovanejch v tomto filmu, až uráželo ale je to jenom taková kravina za účelem pobavit a to se sakra povedlo, navíc legendární Leslie Nielsen (tentokrát v trochu zvláštní roly servírky :D) ()

3n3my

Na Scary Movie sa to nechytá, zďaleka tak nebaví, a odkazov na hororové postavy minulosti je tu tiež pramálo. ()

majo0007

Je treba sa už len zasmiať do príručky "komédia". Tento flák sa tomu širo-širo-šírošírom vyhýba. Jedna pecka za dudy Pokahontas, ktoré nie a nie vytriasť! Nechcete to videť "again"! ()