Město žen

• USA Cougar Town (více)
USA, (2009–2015), 37 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke (více)

Série(6) / Epizody(102)

Americký komediální seriál, v němž nechybí jistý druh provokace, potřebný komediální nadhled a pochopení pro známá i skrytá zakoutí duše „slabšího pohlaví" – to je Město žen. Jeho hlavní hrdinka Jules Cobbová (hraje ji Courteney Coxová – představitelka Moniky ze seriálu Přátelé), rozvedená je stále velmi atraktivní čtyřicátnice, která si našla nového životního partnera. Tím se stal o něco mladší soused Grayson Ellis. Z jejich „nepatrných" věkových rozdílů vznikají nečekané komické situace. Ale jejím největším problémem zůstává nejspíše skutečnost, že bez rozmýšlení ihned vysloví, co ji právě napadne. A tak není vůbec divu, že se pak často ocitá v stále trapnějších a složitějších situacích, které celému okolí někdy ztrpčují život... (Česká televize)

klerik

1.séria. Čakal som všeličo. Ale, že to bude zrovanteľné so ZÚFALÝMI MANŽELKAMI som nečakal. Nemá to príbeh na pozadí ani nič extre dramatické, ale je to fakt (!) vtipné!!! ()

virus10

Pustil jsem se do toho jen kvůli Courteney Cox. Už po pár dílech jsem přemýšlel nad odpadem, ale ještě jsem to vydržel a dokoukal první sérii. Za tu dobu jsem si trošku zvykl na ty trapný vtípky, takže nakonec ne tak zlý hodnocení, ale další sérii už vynecham. ()

Thomick

Ať si to je zrovna sebevětší záměr, to, že se v Cougar Town neustále piští, křičí, ječí, mě hrozně otravuje; stejně jako ten neherec Travis (jeho talent je fakt neexistující, na to vemte jed) ... bohužel mě navíc se železnou jistotou míjej i ty údajný hláškostroje a nesedí mi ani oblíbenkyně Courteney. Jinými slovy: velký zklamání. ()

Caszidy

Zatím se mi odlehčená variace na Californication v dámském podání zamlouvá. Uvidíme, jak na tom budou další epizody a série. ()

BigDeal

1. séria (80%): Veľmi príjemný oddychový sitcom, ktorého najväčším kladom je úžasná atmosféra zachraňujúca aj menej vtipné diely. Tá sa tvorí z hudby, slnečnej Floridy a partie vtipných postavičiek a ich príhod. Nečakajte žiadne riešenie kontroverzných tém, či emotívne scény- toto je pravý relax na pláži s úsmevom na tvári. ()

MoiJe

Zatial do s4. Prijemne nenarocne to stale vystihuje. // "Politicky" nekorektne, ale prijemne nenarocne. Pozerala by som dalej. ()

moviesfan

Náhodou jsem objevil tento seriál a na zkoušku jsem si pustil první díl, který mě neskutečně bavil až do samotného konce. Stejně tak mě baví i další díly. Courteney Cox (Přátelé) mě mile překvapila a vlastně i celé obsazení. Velmi sympatické postavy, vtipné dialogy a situace mě donutily dát plný počet. ()

Vxxx

Jakožto milovník Scrubs jsem si nemohla tento seriál nechat ujít. Musím říct, že Scrubs to nepřekoná, ale i tak to má něco do sebe. Popisky v titulcích pobaví a jsou originální a v každém díle se najde něco čemu se zasmát :) Je to jeden z TOP seriálů :) ()

JJ.Gibson

Cougar Town táhne neuvěřitelným způsobem dopředu Courteney Cox!!! Je to vážně, naprosto skvělá komediální herečka! Každý díl má v sobě peprný humor čtyřícítky Jules a super spád akcí! Ostatní herci zde nijak nezaostávají, jejich suchý humor je taktéž dokonalý. Je to příjemné pokoukaní, které dokáže pokaždé pobavit :) UPDATE - moje předchozí hodnocení se především vztahuje k prvním dvoum sériím, které jsou podle mě vážně perfektní. Nicméně po roční pauze jsem se dostal k sérii třetí a nevím, co se stalo mě nebo tomu seriálu, ale nějak se vytratil ten bezchybný humor :( což mě vážně mrzí. ()

Mikita

Geniální a milé obsazení, supr absurdní příběhy a problémy trochu starší generace (oproti mně), přesto mě baví, dokážu se s nimi sžít a těším se na každou zápletku. Jediným problémem pro mě je, přílišná propagace bezstarostného pernamentního popíjení vína a schvalování krádeží na vysoké škole. To je ale můj čistě morální problém, ostatní aspekty příběhu jsou milé a kontrast panovačné Jules, nenávistné Ellie a prostopášné Laurie je odzbrojující. ()

Raketka29

Miluju tenhle seriál, Courtney je naprosto dokonalá. Je to pokračování mého vývoje ... Gilmorova děvčata, Zoufalé manželky - Cougar Town :) ()

scroochy

Doporučuju přečkat první sezónu (nebo možná i klidně přeskočit), aby vás zbytečně neodradila, jelikož původní premisa po první řadě letěla oknem a seriál se vydal úplně novým, mnohem lepším směrem. ()

Patw

Obsazení seriálu je naprosto perfektní, funguje to a díky tomu tu máme fantastickou partu přátel, kterou by si každý přál mít. Já tedy ano. Courteney Cox exceluje po boků skvělé Christy Miller a Busy Phillips - obě tyto dámy v seriálu excelují a člověk jim víc jak jen věří jejich postavy. Nemohu jinak než pět hvězd protože seriál na své kvalitě neztrácí už pátou sérií. ()

iHyik

Jednou mě to odzbrojilo nějakým perpným vtípkem, pak jsem znechuceně vyvrátil oči na nějakou stupidní rádoby haha grimasou. A pak zas jeden hodně dobrej a potom najednou nějakej teenage joke. Necháme tomu volný průběh, druhá epizoda třeba bude lepší. ||| 1x08 a jsem nesmírně potěšen! ()

BugHer0

Tak tohle ne. Nechápu tak vysoký hodnocení. U prvních dvou dílů jsem se ani trochu nepousmál, herci za moc nestojí a hrozně mě to nudilo. Asi s tím končím a na třetí díl ani nemrknu. Courtney je sice sexy, ale na utáhnutí seriálu to prostě nestačí. ()

lioncel

Všechny sekýruje, má moc ráda červené, je cvok a občas je naprosto praštěná = Jules Cobb /výborná Courteney Cox .. je především samozřejmě dobrá a oddaná matka, která si vždy a téměř se vším nějak poradí .. a na víc má vedle sebe k ruce svou nejlepší kamarádku Ellie Torres /skvělá Christa Miller/ a vlastně i své další přátele, včetně svého bývalého … ()

The IT Crowd dostane americký remake

The IT Crowd dostane americký remake