Volejte Novu

Česko, 2003, 20 min

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Monika Valentová, Lucie Borhyová, Rey Koranteng, Karel Voříšek, Markéta Fialová, Renáta Czadernová, Pavel Dumbrovský, Pavel Svoboda, Michaela Ochotská (více)

Televizní pořad VOLEJTE NOVU, který nahradil původní VOLEJTE ŘEDITELI, už od roku 2003 přináší novinky a zajímavosti z televizního kanálu Nova. Průběžně jsou do vysílání také pouštěny záznamy telefonických otázek, na které moderátor odpovídá. (ČSFD)

MJMilan

O chlup lepší než volejte řediteli, aspoň se nemusíme dívat na staříka, který si myslí, že je pánbůh... ()

sir-dave

Občas když na to narazím se u toho chvíli zdržím, mrknu na nějakou jejich kravinu ale v dnešní době pro mě už zbytečný pořad ()

wafc

Už i chudák ZAZA začíná být vtahován do hry o to, kdo zavinili 10 miliard, které by měla Česká republika, pokud nevyhraje soud ve Štokólmu, zaplatit skupině Rounlada Lógra. A já se ptám, proč proboha ZAZA? :(((( ()

Lachtaan

Na Volejte Novu jsem dříve koukal jen kvůli párminutové rubrice s dotazy, kde se semtam dalo dopředu dozvědět, co stanice nasolí do budoucna do programu. Zajímaly mě vždycky jen premiéry zahraničních filmů. Pak už jsem vypínal. ()

bubun odpad!

"Janě Paulové je šedesát pět. Uznejte, že vypadá skvěle.A jaký je její lék na mládí?" Doprdele, tak lék na mládí, nebo na stáří? Co to je za hovadinu, "lék na mládí"?! ()

ghatos odpad!

V den, kdy píšu tenhle komentář jsem viděl černovlasou moderátorku s velkým bicákem, poprsím a lascivním hlasem - to mě bavilo :) . O čem mlela mě nezajímalo (nějaká Ulice, Růžovka atd.). Pořad, co dělá reklamu na vlastní "značkové" výrobky TV Nova...ble. 10%. ()

Ev.D. odpad!

TV Nova bych nevolala ani kdybych chtěla umřít ukrutnou a pomalou smrtí. Protože něco tak hroznýho jako tenhle ultra pořad bych vážně nesnesla ()

Paity

Volejte řediteli se ještě dalo. Člověk měl pocit, že Železný jako skvělý manažer chce naslouchat divákům (zákazníkům). Pak ale přišla Nova o Železného a rázem z toho byla totální pohroma předělaná na PR na pořady Novy. ()

J*A*M*A*L

Televizi nesleduju a tak si myslím, že je trošku zbytečné, abych na to koukal, ale když už v tý televizi v poledne nic nedávaj, tak aspoň tohle, navíc taková tragédie to taky není. ()