Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

koubick

Šedá, pochmurná a někdy nezajímavá britská verze Hrdinů. Přesto ale stojí za shlédnutí, už jenom kvůli angličtině jedné z hlavních protagonistek a samotnému nápadu. Nesledovat s českým dabingem! ()

Aladdin590

Jsem nejspíš jeden z mála, koho nejvíc bavila 3. řada, kterou tu většina považuje za jednoznačně nejhorší ale...Rudy rullezz!!! ()

YvLeZa

První série byla vskutku vynikající, protože mě zaujal originální nápad a také jejich superschopnosti. Druhá série byla taky víceméně dobrá, byl tu pořád vtipný Nathan. Ale třetí série? Zatím jsem viděla pouze dva díly, ale po tom, co se v seriálu objevil Rudy, který mi leze na nervy, se kvalita opravdu táhne dolů. I tak ale dávám pět hvězd, hlavně za první dvě série. ()

anubissass

"Aj fakin laf jáá" ...seriál není dokonalý. Seriál má spoustu nelogičností. Seriál je od třetí série průměr. Přesto mě dokázal na dva dny chytit a nepustit (2 dny 2 série :-) Nathan s hláškami a chováním best, Kelly vynikající přízvuk, který vždycky perfektně dokreslí každou situaci, geniální vývoj postav Alishy a hlavně Simona a do toho kopa skvělých a místy vážně neprofláknutých schopností (laktokinéza :D ) Mám jediné přání - ať se tvůrci vykašlou na čtvrtou sérii! 5* ()

Ounil19

Ten to seriál je tak jiný a ve většině věcí lepší již u zmíněného Heroes. Samozřejmě i tento good seriál má své slabé díly kterých je ale málo. Děj je navazujicí na předchozí díly i když se v každém díle řeší něco jiného. Seriálu dává i na jakosti vulgarizmi o kterých nejde zakopnout. Nejlepší herci: Iwan Rheon, Lauren Socha, Joseph Gilgun (až od 3 série). Co víc rozebírat. Je vidět že i britové umí dělat pořádný seriál. Seriál si zaslouží jít do mé TOPky seriálů. ()

pLaysTick

Skvělej seroš ! Skvěle vymyšlené postavy , jenom škoda že všichni jaksi mizejí ; / Škoda Nathana , kterej byl vážně peckově zahranej , no oni vlastně všichni byli skvěle zahraní . Rád bych vyzdvihl český dabing Kelly , který se vážně povedl . Líbí se mi seriály a filmy s touto tématikou , superschopnosti , hrdinové a takové tyto věci , nemám co vytknout. Všem rozhodně doporučuji ! 5/5 ()

Fixa

Hodnotím první a druhou sérii. Na třetí zatím nemám chuť... Tak a po čtyřech letech jsem se rozhodl dokoukat třetí, čtvrtou a pátou sérii. A to kvůli Josephu Gilgunovi (Rudymu), kterej mě bavil v Preacherovi (Cassidy). A udělal jsem dobře. Už jsem zapomněl na Nathana a to, že bez něj to nebude ono. Sice tam bylo pár divnejch scén a rozjezd byl pomalejší, ale vše mi vynahradil nekorektní humor a super postavy. Dost jsem se nasmál, ale taky tam bylo hodně smutnejch scén. Seriál má všechno a je dost ujetej, aby i v pátý sérii měl čím překvapit. A ačkoliv Rudy hláškoval jak o život, teď mi v hlavě zůstala jen od Abby, když chtěla od Alexe, aby její želvu proměnil zpátky na člověka:,,Pomoz lidem, buď superhrdina! Tak, ošukej tu želvu." ()

Fraktální

...mě už tam štvou ty mrtvý vedoucí... proč se nějakej nemůže dožít klidnýho stáří v domově důchodců???:-D ...jinak ten seriál nemá potenciál na další řady, koncept je prostě založen na prvotním šoku z originality po zmizení tohoto oparu je to jak by řekly sami postavy "bullshit"... nasilí je zde až pornografické... ()

MajkVazovsky

Já jsem kur*a raketová inženýrka a proto jdu okomentovat tento seriál :-). No když jsem viděl první a druhý díl byl jsem zděšen že něco takového může existovat , tolik sprostých slov za sebou jsem ještě nezaslechl a odmítl jsem se na to koukat ale pak jsem si řekl že teda zkouknu ještě jeden díl a ted jsem na tom prakticky závislej . Škoda že Robert Sheehan se v dalších dílech nenachází ty jeho nechuťárny byly fakt božííí ale Joseph Gilgun mi dává taky pořádně zabrat .Lauren Socha a to její já jsem kur*a raketová inženýrka mě vždycky dostane , a tentokrát musím pochválit český dabing protože ten se povedl u Lauren úžasně takže palec nahoru pro Terezu Bebarovou. Připadne mi že určitým způsobem je v každém díle nějaké to ponaučení , třeba že mrtví by měli zůstat mrtví . Jinak tento seriál jsem si zamiloval a hážu k sobě do topky a dávám 5 hvězd. ()

silverfuck

Když bych měl možnost přečíst si scénář před tím než bych viděl samotný seriál, nikdy bych neřekl, že tohle může fungovat. Některé zápletky jsou vyloženě hloupé, místy scénář vůbec nedává smysl a místy je naprosto nereálný. Díky neuvěřitelně charismatickým hercům, perfektní kameře a dobré volbě lokací to ale kupodivu funguje velice dobře a člověk doslova hltá každou minutu a nemůže se odtrhnout od obrazovky. To ale bohužel tak trochu přestává platit od třetí série s odchodem Nathana. ()

Creap

Proč si dávat pozor na slovník? Proč se na nás maj koukat malý děti? Proč mít minimum erotickejch scén, když můžem všechno tohle udělat na plno....ne jako Heroes. Britská předělávka, někdy až parodie Amerických heroes mě opravdu nadchnula. Superhrdiny a věci kolem fakt moc nežeru, ale tohle jsou opravdu "Superhrdinové" v úplně jiném slova smyslu. Zaprvé dost nedobrovolně a zadruhé pomáhají většinou jen sami sobě. Velká nálož dost originálních a vtipných zápletek, skvělý děj, námět i obsazení mě nutí dát 100% ()

Bassko

Taký sprostý film resp. seriál plný sexu, kurevských nadávok som dlho nevidel dlho..... super som rád, že som naňho natrafil.... vau.... a Nathan bol najlepší...,ale Rudy ho dokonale zastúpil. super 4 hviezdy ()

corrimson

První série vynikající, druhá skvělá, ve třetí dost chybí Nathan, Rudy prostě není tahoun, jen lacinná náhražka. ()

sweetieM

Niečo tak "DIRTY" od britských tvorcov som teda nečakala. Od prvej časti ma uchvátila tá ľahkosť ako podávajú všetky tie nemoráálne veci, ktoré sa v ňom stávajú tak bežne ako my ostatní chodíme nakupovať, ale čo možno že nejaký taký hrdinovia existujú a my o nich nevieme. Ale zmetkovia, to oni sú... ()

LaSanda

Tento seriál je plný zvratů, průšvihů, nadávek a sexu. Každý díl je jedinečný, každá postava má svůj vývoj (možná kromě Kelly, jejíž osobnost se jen tak dál vyvinout snad ani nedá). Všechny tři série jsem zfoukla jedním dechem, což je ohromné plus. Je to vtipné, je to sprosté. Pro mladou generaci jako stvořené a mně se to strašně líbí. EDIT: Po extrémním zklamání z posledních řad musím s jednou hvězdou dolů. Bohužel, tohle Zmetkům vážně neprospělo... ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V