Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

Castielo

Super seriál! Po první sérii 5*. Počkáme si na další a pak teprve sepíšu celkové hodnocení. Takže po úchvatné první a druhé sérii jsem se bohužel u třetí trošku nudil. Seriálu se rozhodně nedá upřít originalita a luxusní smysl pro humor. Perfektní zvuk a hudba (hlavně na pařbách) a charaktery, které si prostě zamilujete. Nebýt slabší třetí sérky, bylo by to jasný 100%. Takto je to spíš 90%, ale pořád je to na 5* ()

chrispe

Po prvním dílu jsem si dala menší maraton a zkoukla hned celou první řadu. Baví mě to. Se vším. Se sprostýma slovama, všudypřítomným sexem, partou zmetků, lidmi které změnila či ovlivnila bouře. Baví mě i neokoukané tváře hlavních hrdinů. Postupem času se mi začali líbit všichni. Se Simonem to byla láska na první pohled. Záhy to byla Kelly, pak Alisha a Curtis a nakonec i Nathan, jehož chování je mnohdy na blití (pere se ve mně vědomí, že takový zmetky nemám ráda a každý vyprsknutí smíchem, který dokáže způsobit). No... jestli je tohle vzorek dnešních mladých lidí, tak potěš koště. Nicméně... hurá na další řadu! // Druhá řada začala dobře, u třetího dílu jsem brečela smíchy (i když.. buráky?!) a říkala si, co to tady všichni na ČSFD mají, když píšou,že jde kvalita dolů. Já byla nadšená. A pak to přišlo. Ne nijak strašně, jen se ten svět pěti lidí více rozrůstá, začínají se měnit charaktery a mně to moc nevyhovuje. Ale vyrovnám se s tím! :D Jedeme dál! // Třetí řada... no, doporučuju se na ni podívat s krátkým odstupem, zvlášť když jste viseli pohledem na Nathanovi a čekali na vše co vypustí z pusy. Jeho odchod je velká škoda, ale to je holt život. Jeho náhrada Rudy není vůbec špatná, zprvu sice vypadá jako podivná Nathanova náhražka, ale zjistíte, že to tak není (prostě jen vyplňuje místo - toho srandovního z party). V čem mám ale s Rudym problém je ten, že mu vůbec nevěřím, že je to pubertální zmetek, vzhledově na to vůbec nevypadá. Simonovu postavu (ách jo) zprasili jak mohli. Alisha je tu šedivá, Curtis docela zábavný. Hvězdou na nebi je skvělá (a stále stejná) Kelly + jako bonus nový "dospělák" do party sexy Seth. Řekla bych, že seriál si drží laťku už jen podle toho, jak jsem se u něj nasmála. // Čtvrtá řada super, i když mě dost rozladilo, že tam nebude Kelly, a vlastně ani Seth. Leč co se dá dělat! Nově příchozí jsou fajn, nejvíc se mi líbí Jess, ta mi hned padla do oka. U Finna, Alexe a Abbey mám zatím rozporuplné pocity. Těším se na pátou řadu! ()

Ziggy Zagg

Tenhle nápad udělat z obyčejných flákačů hrdiny, je vskutku originální. Hlavní představitelé ze sebe chrlí jednu perlu za druhou, že jsem to ani nestačil pořádně vstřebávat. Neznámí herci v hlavních rolích to vzali pěkně od podlahy, a rozjeli parádní, občas malinko zvrácenou show. ()

Mara97

Po více než roce nepřetržitého dívání na Dextera v neděli večer na Coolu jsem si už tak zvyknul, že jsem byl přímo donucen se dívat na nový seriál Zmetci. Seriál vypadal podle obsahů opravdu dobře a první díly to jen potvrdily. Už se zdálo, že se to brzy zařadí do mé TOP 10, jenže pak přišlo pár nudnější dílů, spíše doplňkových. Přesto i po tomto úpadku se seriál zvedl po velmi slušném konci, který mě donutil se dívat na další sérii. Prostě mě zajímalo, jak se Nathan dostane z hrobu. Jenže... v prvním díle nové série ho vytáhnou během prvních pěti minut díky schopnosti té Sochy, teď si nevzpomenu na její jméno. A pak se rozjede jakási další nová pochybná zápletka o tom, teď nevím jak to nazvat, prostě že se postavy najednou chvílemi chovají jinak. Prostě zase strašná nuda a nezachrání to ani zažitý čas po Dexterovi. S tímto seriálem končím, dávám tři. ()

cogi

další britský seriál,který nezklamal. Akorád až třetí serie mě chvílemi přestávala bavit a škoda, že tam už nehraje Robert Sheenan, ten byl super a ten nový maník ho prostě nedokáže nahradit. ()

denisavary

Dosledovaná 2. série a začátek 3. série, ale už teď můžu říct, že se mi další seriál dostal pod nehty. Je to docela šokující seriál, banda hlupoňu s nadpřirozenou schopností...už jen mě dostalo, že se z nich nestali "superhrdinové" jak jsem očekávala při první dílech, ale jen šílenci, kteří si se schopnostmi zachraňují zadnici. Výborné postavy, každá má něco do sebe a svůj vlastní prostor. Asi z nejoblíbenějších postav je Simon, protože nesnáším nevychovaný parchanty jako je Nathan (dobře, zrovna v tom seriálu mě docela baví:) ) a jelikož jsem romantická duše, tak tam má láskyplný vztah a je to hodný chlapec:). Těším se na každý další díl, na divný lidi, na další objevené schopnosti a na jejich vylomeniny.22/5 Dodatek: tak Vám nevím jestli se mé hodnocení o hvězdičku nesníží...1. díl 3. série mě na plné čáře zklamal....vlastně jsme ho ani nedokoukali, jaká to byla nuda. Nová postava schizofrenického blbečka mě absolutně překvapila, ale v špatném smyslu...nic tak trapného jsem nikdy neviděla...Uvidíme dál a pak se rozhodne... ()

1Legend1

Vtipné, sprosté, akční, ale hlavně sci-fi...ideální mix skoro všeho. Misfits určitě doporučuju. NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVY: Nathan. 95% 1. serie - 5*, 2. serie - 5*, 3. serie - 5* ()

salamandrr

První dvě série seriálu jsou dobré, fakt se bavíte tím, že superhrdinové používají schopnosti jen, aby se dostali z průšvihu, ale třetí série je nastavovaná kaše bez nápadu. hodnotím jen první dvě série, zbytek je nuda ()

tranquill

A teď úplně něco jiného :-)) Heroes naruby!?! Tento způsob scénáře zdá se mi poněkud podivným... A to je ono!! Díl od dílu nelze předvídat, kam se děj dále posune, provokativní herectví včetně dialogů, které naštěstí nejsou zkaženy dabingem. Naopak, ten je skvělý a kdykoliv slyším Kelly s tím jejím ostravským slangem, padám pod stůl :-) A to že pro sprosté slovo, sex nebo černý humor nemají daleko, rozhodně není na závadu. No a v neposlední řadě výborná muzika... I další série udržely nastavenou laťku. Někdo by měl sepsat slovník zde použitých vulgarismů, myslím, že ani Matěj Hádek si je všechny nepamatuje :-) Každopádně tento seriál buď budete milovat nebo nenávidět, nic mezi tím... "To je tak, když svou budoucnost založíte na svetru. Zasraný pletení!" :-))) ()

UniqueNett

"Save me, Barry!" :D První dvě série skvělý, třetí už je slabší, možná i díky tomu, že chybí Nathan, místo kterýho se objevil (mně) silně nesympatický Rudi. Proto dávám o jednu hvězdu méně. Nejoblíbenější postava: Simon ()

Alice02

Tak mám za sebou 1. sérii. Dá se popsat asi nějak takhle: Neskutečná sranda! Humor na stupni, odkud může jen pohrdavě odfrknout nad všemi ostatními "pokusy" o komedie. Už vím, jaké to je vypěstovat si závislost na seriálu. Když si nedám svou denní dávku, nedá se to vydržet. Po 2. sérii mé nadšení trvá, ve 3. jsem si taky našla hodně toho, co mě opravdu bavilo a zaujalo, třeba ten díl s nacisty byl božskej! Teď mám za sebou i sérii 4., která měla na povahu Misfits dost pomalý rozjezd, ale v závěru (poslední 2 díly) mě totálně dostala a nadšení z jedinečnosti seriálu trvá! Nyní sleduji (zřejmě) poslední sérii.. A ve vzpomínkách se vracím k té nepřekonatelné první :) Doporučuji přečíst si komentář uživatele Malarkey, vystihl ten zbytek mých myšlenek a názorů, co jsem sem nenapsala. ()

Jajar

Skvělá zábava se zajímavými postavami, odvážnými nápady a neotřelým schématem, které volně převyprávělo comicsový superhrdinský koncept. Středobodem Misfits je skupina mladých delikventů, která svoje zvláštní schopnosti nevyužívá pro nastolení dobra ve světě, ale pouze z důvodu ochrany sebe sama, nebo svých blízkých. Jednotlivé epizody propojují především vzájemné vztahy mezi hlavními hrdiny, ústřední zápletka je tentokrát odsunuta na druhou kolej. Škoda, protože spolu s několika logickými přešlapy se jedná o jedinou větší chybu tohohle povedeného britského seriálu. Minimálně první dvě série stojí zcela jistě za zhlédnutí. ()

maaan

"No, listen, sweetheart, stop it. Stop it. Calm down. Don't say those things. We are going to sort this out, deal with the bollocksing Horsemen of the Apocalypse, fix your power, then we are going on holiday, cos I friggin' love you, Nun Nadine." Love the accent. ()

nurielka

Zmetci v pravom zmysle slova, lebo nevedia čo so sebou a so svojimi "schopnosťami". Herci dobre zohraný a hlavným šaškom bol Robert Sheehan, ktorý potom vypadol a seriál ma prestal baviť na takej úrovni ako na začiatku. Kto by z nás nechcel aspoň jednu schopnosť, hé. Obľúbené postavy - Nathan, Kelly ()

wakage

Pokles kvality z třetí série stále pokračuje, takže po shlédnutí prvních dílů čtvrté série s Misfits končím. Všechno čím byli Misfits tak úžasní je dávno pryč. Obrovská škoda, protože první dvě série patří k tomu nejlepšímu co bylo za poslední roky natočeno. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V