Jak vydělat miliony na touze lidí vidět krev? Protřelý sadistický obchodník (Samuel L. Jackson) to dokázal, když vybudoval impérium pomocí internetové stránky, na které spolu novodobí gladiátoři svádí souboje na život a na smrt. Jeho nejnovějším objevem je David Lord (Kellan Lutz), požárník, kterého unesli, uvěznili a donutili bojovat o vlastní život. Aby se David dostal na svobodu, je ochotný utkat se v sérii krvavých zápasů. Své soupeře zdolává jednoho za druhým, ale nejtěžší bitva ho ještě čeká. Teprve během ní rozpoutá skutečné krveprolití a odhalí tajemství, kvůli kterému se může celý výdělečný podnik zhroutit. Ve vedlejších rolích se představují Daniel Dae Kim (TV seriál “Ztraceni”) a Nina Dobrev (TV seriál “The Vampire Diaries”). (oficiální text distributora)

MiniRecenze

Film Arena si docela dost "vypůjčuje" prvky z jiných filmů,takže originální nápad tu není skoro žádný.Co tady zaujme,tak to jsou dost často zpomalované(krvavé) souboje.Věková přístupnost filmu je určitě od 15 let. ()

StorWik

Dalši silně sadistické béčko. Děj pro mě odfláknutý, klišovitý a předvídatelný jako, že ráno vyjde slunce. Snad jediné dějové překvápko je, že se pan magor nechal do tý srandy nasadit dobrovolně. Pár kladů se přece jen najde. S. L. Jackson je třída, hudba ujde a je tu i pár povedených zpomalovaček. Nic méně arénovky jsou především o bitkách, rvačkách a co já vím co ještě. Těch tu bylo ovšem poskromnu, jen nějáké sestřihy. To divák vidět nechce...a už vůbec ne nějáké "hospodské šarvátky".... ()

schindler

Samuel L. Jackson si musel něco šlehnout když kývl na nábídku hrát v takovém šitu. Slovo logika je zde cizí slovo, závěrečné rozuzlení to jen podtrhuje. Hlavnímu hrdinovi se všelijaká zranění hojí rychle jako Wolverinovi. Jasně, tohle všechno bych akceptoval, kdyby byly souboje dobře natočené, ale ty jsou nezáživné až to bolí. Vlastně ani nevím za co jsem dal tu jednu hvězdu. ()

OziRaziel

Jo je to blbost, ale stím jsem do toho šel. Co mi spíš snížilo celkový hodnocení filmu byl příšerný dubing některých hlavních postav. jinak dobrý film se spoustou kečupu na vypnutí mozku. ()

nydahl odpad!

HAHAHHAAAAAA - no tak tohle bylo super.Jestli se volila komedie stoleti tak meli pockat na tohle.No tohle nemuze bejt becko to je tak Gecko nebo Hacko.Chcete udelat brak - takze potrebuje nabusenyho frajera , totalne marnou "herecku" co je ochotna ukazat pindu no a nejaky ty prachy na zaplaceni jedny hvezdy co tomu da marketingovou tvar.Obrovska sranda je kdyz Winter zacne brecet ve sprse (to jsem byl uplne mrtvej smichy) a jak jsem videl v zaverecny bitce ty koliky na zdi tak jsem si sel do lednice pro led na hlavu no a kdyz tam jeste napasovali agenta tajny sluby tak me odnaseli v krecich.Sledujte jak hraje Kellan Lutz - to je fakt prdel to jsem snad jeste nevidel - neskutecny .Taky kdyz Katia Winter vytahne pindu tak je fakt k umplaceni smichy , ze nad ni ma pandero jak prase.Tohle je super komedie - tlemil jsem se od zacatku do konce.Agent Sama L Jacksona se musel zblaznit kdyz ho narval do tyhle sracky.Davam 0 hvezd ale v tomhle pripade je to film , kterej si urcite dejte. ()

Andy.222

Začátek sliboval poměrně hezké akční béčko, které si na nic nehraje. V druhé půlce ale začalo ztrácet dech a závěr si mohlo klidně odpustit úplně. Sice mi to uteklo poměrně rychle a bez větší nudy, uspokojený ale nejsem. ()

mmajjkii

Teda jak se k tomuhle nechal S. L. Jackson ukecat fakt netuším, ale nebyla to dobrá volba. Ve filmu se nedočkáte ničeho nového, nic Vás nepřekvapí a nic Vás neupoutá. Děj je úplně o ničem, hop sem hop tam a nic z toho. Totální ztráta času. Nikdy více. IMDb 2/10 ()

pikovyeso

tak za prvé, myslím si že je to kůl a dobře se na to kouká, na to že se točilo prakticky v jednom prostředí tak to taky dopadlo velice dobře. SL Jackson jako vždy kvalitka, a zbytek herectva mě nijak extrémně nenadchl. Ne že by byli špatní, ale přišlo mi to trošku jako neherci. Jo a vadilo mi, že nina dobrev na kterou jsem se velmi těšil, si střihla jenom takovou malililinkatou roličku. ()

Cryo13

Katastrofa je priam az neuveritelne kde vsade mozno vidiet hasinajucu hviezdu strieborneho platna. Jackson by mal prehodnotit svoje herecke vykony a zabalit karieru pokial sa da v comozno najlepsom svetle. Co sa tyka filmu je to tragedia cakal som ovela viac!Dokonca ak zalovim v pamati tak podobny film s Davidom Bradleym bol lepsi nez tato zlatanina!!!Jedine kde som trosku pookrial pri pohlade na Vanessu a jej scenky ;-) by ma zaujimalo kolko jej zato zaplatili obnazenych scen tam vzhladom na nazov filmu bolo az prilis.Lutz podal neuveritelny vykon s kt. mi bolo veelmi dosmiechu a tie liecebne proceduri si mohli scenaristi odpustit.Staci ked si to clovek pozrie iba raz!!!Hodnotim to 1 hviezdou. ()

Mahonney

Možné SPOILERy: Příběh o hasiči, kterého unese brunetka, stojící v pozadí komplotu (ne však na vrcholu) a jež se do milého hasiče zamiluje a pomáhá mu v útrapách. Úvod je rychlejší než blesk, prostředek se dost táhne, v závěru potěší zvrat. Akční scény stojí celkem za prd, ale efekty jsou na poměrně slušné úrovni (pokud už je zrovna něco vidět). Párkrát jsou vidět sudokopytníci zmíněné brunety a i jedné blondýny. Český dabing je děs běs, hlavní hrdina sympatický jako žaludeční vředy. Celkově 2 hvězdy, protože existují i větší skvosty (viděl jsem třeba Megashark vs. Giant Octopus, nebo Aliens vs. Avatars, a to jsou panečku díla :-D ) a právě za ten zvrat, který dodal filmu to, co mu před tím chybělo. ()