Jak vydělat miliony na touze lidí vidět krev? Protřelý sadistický obchodník (Samuel L. Jackson) to dokázal, když vybudoval impérium pomocí internetové stránky, na které spolu novodobí gladiátoři svádí souboje na život a na smrt. Jeho nejnovějším objevem je David Lord (Kellan Lutz), požárník, kterého unesli, uvěznili a donutili bojovat o vlastní život. Aby se David dostal na svobodu, je ochotný utkat se v sérii krvavých zápasů. Své soupeře zdolává jednoho za druhým, ale nejtěžší bitva ho ještě čeká. Teprve během ní rozpoutá skutečné krveprolití a odhalí tajemství, kvůli kterému se může celý výdělečný podnik zhroutit. Ve vedlejších rolích se představují Daniel Dae Kim (TV seriál “Ztraceni”) a Nina Dobrev (TV seriál “The Vampire Diaries”). (oficiální text distributora)

windows odpad!

Blbost, kokotina, kravina, aj. Podobné sračky mě odrazují od sledování bijáků. A ten dabing, zejména hl. postava... ty kokot. ()

Zl0

Tento film má jednu zásadnú chybu. Ako arénovka ktorej sa odpúšťa úroveň a absencia vyššieho umenia, lebo je to o márovačke hlavný hrdina vs. záporák level XY a tak dokola až po hlavného arcilotra, redukuje to hlavné na minumum. Boje tvoria nejaké nevyhnutné minimum a to všetko okolo sa snaží pôsobiť serióznym dojmom že to má príbeh. Úplne zbytočne. Keď už, tak Americký Samuraj. ()

Scraffy

Celkom slušný film s dobrým nápadom a dobrými hereckými výkonmi. Film je akciou nabitý a veľmi ma bavil. Má síce nejaké chyby, ale dá sa to prežiť a ak máte chuť na akciu, tak si to smelo pozrite. ()

MrMir

Nejotravnější z celého filmu je paradoxně Samuel....Jeho postava je příšerná, jeho hereceké umění v tomto díle otřesné (on taky nemá co hrát, že? A svou nechuť k této roli dává okatě najevo). Bitvy ubohé. Hvězda za hlavního hrdinu a jeho zlý pohled :o) ()

otilrak

Téma nic nového, kamerové zpracování příšerné a děj jakbysmet. S podivem jsem film dokoukal, protože mě zajímalo jaké všechny prakticky smrtelné zranění nechají hlavního hrdinu přežít. Nebyl jsem zklamán, přežil i naprosté šílenosti. Jen nechápu, jak se mohl Samuel L. Jackson k něčemu podobnému nechat přemluvit... ()

Vykuk

Něco, co v podstatě ani nechcete vidět.. něco o čem víte, že to bude ztráta času (jako ostatně spousta jiných věcí). Ale když už chcete ztrácet čas, respektive něčím ho zaplnit, není to až tak hrozná volba, teda pokud se neřadíte mezi ty intouše a nadpozemské kritiky všeho a ničeho. No já u toho něco prováděl a měl jsem to spíš jako kulisu, účel to splnilo, Lutz rozhodně nebude mým oblíbeným ekšn hýrou, souboje jsou jen tupým bušením do prázdna, ale na jedno rychlé létmé podívání a ještě rychlejší zapomenutí se to dá:) ()

PATWIST

Tváriace sa vážne no slabé, radšej siahnite po podobných: Muž na úteku, Rallye smrti 2 (tam myslím tiež boli boje) ()

KateW

Myslím, že verbal to shrnul dobře. V životě jsem neviděla SLJ v takhle špatném filmu. Za mě to není dobré ani na tu oddechovku na večer, rovnou to přeskočte. ()

Kuker_Benny

A máme tu zas filmeček, který má hodnocení od odpadu třeba po tři hvězdy jasné (zrovna já). Obsah filmu je rozepsán, hrdinové uvedeni, teď jen jaké má z toho člověk své vnitřní pocity. Ty moje jsou takové i makové. Co je vlastně pointou filmu? To násilí, nebo napravení špatné ženy a obludné vítězství spravedlnosti? Při výsledku děje to je rozporuplné i při myšlence na to poslední odhalení totožnosti hlavního hrdiny a tím i změny pohledu na celý předešlý běh filmu. Podle mého názoru měl scénář dost fatálních errorů, no co já můžu tak asi nasoudit, malý Čecháček a ještě z východu. Postava Samuela Jacksona mi nejen ve filmu vůbec neseděla, no celá jakoby spadla z Marsu, nijaká minulost, nijaká spojitost, prostě teď a tady a prachy na to všechno si asi tisknu... Herec jeho formátu v takových beznadějích prostě nehrává, takže nevím co mu kdo slíbil, ale byl to film o 10 úrovní slabší, než v jakých si ho já vybavuji. Ostatní herecké obsazení mi nic moc neříkalo, ani nijak nenadchlo a v hlavě neutkvělo (teda vyjma scény z hotelu, slečna nebyla nejškaredší). Než jsem se na film podíval, hledal jsem zde jeho hodnocení a i když jsem jeho odpadové ambice znal, nedalo mi to (podle hesla nesuď co neznáš) a šel jsem do toho, a ať si jsem dal tři hvězdy (pár momentů se mi přece jen v té slátanině líbilo) musím celkově shrnout, že sledování tohoto díla je opravdu mrhání časem a kdo chce film vidět, ať u něj něco dělá (dámy třeba mohou plést), aby ten pocit marnosti nebyl tak ožehavý. ()

iwusha17

ešte sa mi nestalo aby som fakt ľutovala že som film pozerala cely ale toto je tak odporne nechutne ale toto je na mňa už moc vedela som že to bude vbitkarske ale že tam budu odsekavať hlavy je moc tie dve hviezdiččky sú za to že kellan je dobrý herec ()

StrikerJC

Dobře, konec mě docela překvapil. Tohle jsme fakt nečekal, že to bude takhle zamotaný, i když na to vlastně člověk v průběhu vlastně vůbec neměl možnost přijít. Omýlačka (Death Race). Úplnej odpad to zase není ale na 2 hvězdičky už to zase nemá, mizernej soundtrack a toálně odpornej dabing, věřím že v originále by to mělo aspoň trošku autentičnosti. Sakra hlavně mi někdo vysvětlete jak se do tohohle dostal Samuel L. Jackson?? ()

Lakai

Za tu scénu s náhubkem bych panu režisérovi poopravila fasádu. Jako vážně? Chudák Hopkins.... :( Jinak... přepočítačované "bojové scény", do půl těla odhalený hlavní hrdina a sem tam nahá krasotinka,to je asi tak vše co tenhle průměrný film může divákovi nabídnout...... Ale vážně jsem se zasmála, když Jackson poučuje Kellana o "odstínech šedi", chudák ani netuší, jaký dnes mají význam :D ()

lobo87

Ooops, alebo skôr Loops... Toto sa nepodarilo. Nápad to nebol zlý, akási novodobá variácia na seriálový príbeh Spartaka. Tvorcom sa podarilo obsadiť známe tváre (Jackson???), ale nič nefungovalo tak, ako malo. Bojové scény otrasné, scenár slabučký a Kellan Lutz jednoznačne na malinu. Katia Winter sa snažila a bola asi najpresvedčivejšia, i keď ázijské duo zaujalo viac... 35% ()

Vimrak158

Kolikrát jdete do kina na vysokorozpočtový AA film a přesto, že se jedná o skvělou, trikově precizní a příběhově slušnou jízdu, každá sebemenší chyba (ať už větší, nebo menší) vás dokáže pěkně naštvat a na výsledném dojmu a pocitů z filmu se to pěkně podepíše. Zde bych si z hlavy vzpomněl například na druhého Hobita. A někdy si prostě doma pustíte film, který do kin ani nešel, nic od něho nečekáte a přesto, že se jedná o dějově slabou, extrémně nízkorozpočtovou, charakterově nezajímavou a celkově ,,suchou“ podívanou, jste nadšeni a nemáte sebevětších výtek. To je případ filmu Aréna. Příběh vypráví o chlapci, kterému se stane v mládí strašná věc aby se o pár let později probudil v kobce, v tzv. Aréně, odkud není cesty úniku a své místo, svůj život a možné propuštění ven, si musí vybojovat. Něco jak smysluplný a zajímavý děj v tomto filmu ani neexistuje, ale o to tu ani nejde. Je to neskutečná, brutální, krvavá, s ničím se nemazlící zábava ve které hlavní hrdina v podání výborného Kellana Lutze rány rozdává, ale i schytává. Film by se dal přirovnat k takovému televiznímu Spartacovi. Je tu násilí, krev, erotika, sprostá mluva, prostě vše, čím se reprezentoval zmíněný Spartakus. Samuel L. Jackson odvádí také slušnou práci a je evidentní, že si natáčení tohoto ,,béčka“ hodně užíval. Digitální triky jsou tu strašné, ale to vůbec nevadí, jelikož to má příběhové opodstatnění. Nebýt pár větších chyb a opravdu zvláštního konce, mrsknul bych sem 5 hvězd. Tohle je film, který si na nic nehraje, u kterého se skvěle pobavíte a odreagujete a ve výsledku jste spokojení. A film to moc dobře ví. ()

GejmronCZ

Jediné 2 dobré věci a 1 co ušla. A to je 1. Samuel fucking L. Jackson 2. Pěkný holky 3. jedno menší překvápko na konci. Tohle je film fakt pro zvrhlíky, co maj rádi hromadu krve. Proti brutalitě, co tu je, je Hra o Trůny slabej odvar. Jediný, co se tomu blíží je Ramziho mučení. Ale co víc... Je to hrozně nudný. Já snesu hodně, ale tohle fakt ne. ()

p3tulko

No tak po dlhom čase sa mi stalo, že som videl mega"B"čko. Fakt žiadna originalita, otrasne scény, o dialógoch sa radsej nebudem ani zmieňovať. Neverím, že Samuel L. sa dal k niečomu takému upísať. Ani neviem čo by som na tom filme povzniesol na hodnotenie jednej hviezdičky ale snáď Nina Dobrev v kombinácii so Samuelom môže byť dôvod. Verím, že podobné štúdiové filmy sa budú uberať úplne inou cestou inak to bude katastrofa. 10 % ()

Abalzo

Ach jo, zase jednou škoda. Z tohohle by se dal natočit tak pěkný film. Ale chtělo by to jiné herce (až na Katiu Winter, té to docela slušelo), lepší dialogy, lepší efekty, no vlastně skoro všechno až na ten původní nápad. Bohužel nezbývá než si jen povzdechnout, že zase jednou filmaři zahodili dobrou šanci, a pobrečet si nad tím, do čeho všeho se nechá uvrtat Jackson. ()