Jak vydělat miliony na touze lidí vidět krev? Protřelý sadistický obchodník (Samuel L. Jackson) to dokázal, když vybudoval impérium pomocí internetové stránky, na které spolu novodobí gladiátoři svádí souboje na život a na smrt. Jeho nejnovějším objevem je David Lord (Kellan Lutz), požárník, kterého unesli, uvěznili a donutili bojovat o vlastní život. Aby se David dostal na svobodu, je ochotný utkat se v sérii krvavých zápasů. Své soupeře zdolává jednoho za druhým, ale nejtěžší bitva ho ještě čeká. Teprve během ní rozpoutá skutečné krveprolití a odhalí tajemství, kvůli kterému se může celý výdělečný podnik zhroutit. Ve vedlejších rolích se představují Daniel Dae Kim (TV seriál “Ztraceni”) a Nina Dobrev (TV seriál “The Vampire Diaries”). (oficiální text distributora)

Bozvav

V podstatě děsná blbost. Nechápu účast Jacksona, asi nějaký charitativní počin. Není to úplný propadák, ale daleko k tomu nemá. Za mne jedna okopaná hvězďule. ()

studo

Myslel som, že sa budem nudiť viac ale bol som milo prekvapený. O herectve sa tu hovoriť nedá, ale Lutz občas dobre zabil nejaké klišé a fighty boli celkovo na úrovni. Záver bol obstojný. ()

Wolvie

Že Kellan Lutz bude po Stmívání hrát v podobných břečkách,to jsem tušil.Ale že se v nich bude scházet se Samuelem L. Jacksonem bych nehádal ani v sebeskeptičtější náladě... ()

Hapretor

Děj úplně vymletý, bitky úplně obyčejné, hlavní představitel velmi nesympatický, přesto to není filmová břečka typu Asylum, proto dvě *. Jackson na starý kolena bere i podřadné role, tohle snad nemá zapotřebí, ale já ho nikdy nemusel, takže mi to je u zadku. Jinak nevidět, znamená o nic nepřijít. Jen na zabití času. ()

drankeryth

Tesil som sa, ake ma vo filme budu cakat boje na zivot a na smrt. Dokopy z nich skoro nic neukazali, len take chabe preblesknutie okolo tych bojov, ktore uspesne dokoncil az do zaverecneho finale, ktore tiez nevyzeralo dobre, ako aj cely zvysok filmu. Ja som sa pri filme nejako moc extra nebavil. Skoda, ze tie boje nepremysleli lepsie, miesto ktorych sa vam pred ocami objavia nie podarene zabery na boj o prezitie. Vsetko je to urobene zle, ale obcas sa aj na nieco dalo pozriet, ale nebolo toho prilis moc. ()

Anduril odpad!

Tak tento film si nezaslúži ani tú jednu hviezdičku. Samuel musí byť finančne na tom dosť zle že sa nechal nahovoriť na takúto krávovinu. Zbytočné násilie, zbytočné sexuálne scény. Proste celý film je úplne ale úplne zbytočný. Už volať toto filmom je zbytočné. Na konci sa tomu snažili dať ako takú myšlienku, ale už bolo neskoro. Po tých hektolitroch krvi, mŕtvych chlapíkoch, a zneužívaných dievčat to už nezachráni nič. Tento film si pozrite iba ak začnú mať dni 25 a pól hodiny. Aby ste pri ňom nestrácali drahocenný čas. ()

MickeyStuma

Souboje v aréně na život a na smrt. Velmi vděčné téma bojových filmů na přelomu 80. a 90. let. Tvůrci tohoto snímku se k takovému námětu opět vrátili a vytvořili biják za použití už mnohokrát zfilmované šablony. Takže nepředstavují nic nového či originálního. Tedy snad jen jedna jediná věc. Místo zápasů zde není klasická aréna jak ji známe, ale místnost se zelenými zdmi. Různé prostředí se počítačem dodatečně dotváří pro internetový přímý přenos. Vizuálně to tedy nevypadá nijak špatně. Díry jsou však ve scénáři a v ne zrovna nejlépe propracované choreografii. Brutálně sice vypadají, ale zdají se mi nějak nedotažené. S porovnáním s těmi staršími snímky však zase o nic hrozného nejde. Tenkrát byli i daleko horší. Pro novou generaci tedy tento snímek nebude ničím vyjímečným, pro ty starší jen malá nostalgická připomínka. ()

Shredo

Áno, prídatná hodnota tohto filmu je nulová a len blázon by od toho niečo čakal. Keď sa od toho človek odosobní a kuká to v obývačke na momentálne vypnutie, úplne to stačí. Pár erotických scén poteší, dej je klišovitý ako aj celkom filmu. Súboje priemerné až podpriemerné odzrkadlujú aj moje hodnotenie. ()

Bohnice05

Aneb jak dokáže herec takového formátu jako Jackson sáhnout až na dno žumpy. Nechápu, nechápu, nechápu. To nemá žádnou sebeúctu nebo si vážně myslel, že i takovou sračku dokáže vytáhnou někam výš? Příště by měl mít trochu víc soudnosti, než na něco podobného kývne, ale jak se tak dívám, stává se mu to častěji a častěji. ()

KNTRFKT

Když jsem byl malý, jezdili jsme s rodinou na prázdniny k babičce, kde jsem trávil léto se zvířátky. Jako každý mladý jinoh z velkoměsta jsem si na venkově brzy našel kamaráda. Topení krtečků a střílení veverek nás po nějaké době přestalo bavit a tak jsme to začli dělat ostatním dětem. Brzy vznikla velká frakce, do které se museli lidé hlásit a bylo relativně těžké získat členství. Za kostelem, poblíž půvabně šumějící tůňky jsme vybudovali Arénu, kde jsme se mlátili traverzama, stříleli si do zad hřebíky a smíchy si málem potrhali bránice pokaždý, když někdo někomu vydloubnul oko. No, ještě, že už to mám za sebou stejně jako tenhle film. ()

Paulusek odpad!

Snímek, který má hodinu a půl jsem zvládl shlédnout za dobrou půl hodinu a věřím že jsem o nic nepřišel. Hlavní představitelé jsou drsní jak skelná vata. Kellan sice do takových odpadů patří, protože Stmívání není o nic lepší. Jen nedokážu pochopit Samuela jak se tak může zaprodat. Film nezachránily ani ty nahé krásky. ()

darkreider

Zo začiatku sa to na arénovku aj podobá, ale od polovice už sú zo súbojov len krátke flashbacky a jediné na čo sa dívame, je ako si hlavný masér líže rany, ale ono to toľko nebolí, keď to taká pekná slečna pofúka. Posledný fajt je úplne odvarený, takže základná vec týchto filmov, gradácia, chýba. Strih je mierne neprehľadný, ale ani som si toho moc nevšímal, keďže súboje netvoria ani polovicu stopáže a choreografia za moc nestojí. Veľa nudných a zbytočných scén. Kde sú časy krvavého športu. ()

zliteonit

Kdyby tento příběh nebyl tolikrát natočen lépe, byl by to asi mnohem lepší film. A ani hvězda jako je Samuel L. Jackson nedokáže zachránit horší film. Krvavé efekty jsou dobré, hudba je řekněme zajímavá, ale co je tam víc? Trochu virtuální reality nezmůže nic. A konec? Předvídatelný už od prvních minut filmu. I přes to je to takový průměr. Při dobré lahvince něčeho tvrdšího je to koukatelné. ()

dandy11 odpad!

Nejhorší je, že týhle sračce se ani nedá smát z recese, jako je tomu třeba u žraločího tornáda, kdy se po pár pivech řehtáte úplně všemu. Jenomže žraločí tornádo a podobný "cooltovní" perly se s tím záměrem už točí, tzn. že to bude sračka a na nic jiného si to nehraje. Tohle si ale hraje na seriózní film! Samueli, k čemu ses to upsal?! ()

Acrobat odpad!

Vystredna pomatenost rezisera s este popletenejsim scenaristom, ktori vedu totalnu herecku luzu Lutza do Spartakovskej areny. Hnusny krvavy uchylny pribeh Conana pre terajsich. V niektorych bodoch reziserovu vidinu by mali korigovat OCTK,. Film nikdy nemal vzniknut. Je potupou tela a mysle. Hnoj cervenej farby znevazujuci vsetko okolo vas. ( videne 04.04.2020, filmplus) ()

beso74

Akčný film zredukovaný na zopár nezáživných spomalených súbojov a neustále ošetrovanie rán s "prekvapivým a šokujúcim koncom" vhodný tak akurát pre diváka čo ešte nijaký film z arény nevidel, alebo trpí alzhaimerom a tak je každý film pre neho úplnou horúcou novinkou... ()