Jak vydělat miliony na touze lidí vidět krev? Protřelý sadistický obchodník (Samuel L. Jackson) to dokázal, když vybudoval impérium pomocí internetové stránky, na které spolu novodobí gladiátoři svádí souboje na život a na smrt. Jeho nejnovějším objevem je David Lord (Kellan Lutz), požárník, kterého unesli, uvěznili a donutili bojovat o vlastní život. Aby se David dostal na svobodu, je ochotný utkat se v sérii krvavých zápasů. Své soupeře zdolává jednoho za druhým, ale nejtěžší bitva ho ještě čeká. Teprve během ní rozpoutá skutečné krveprolití a odhalí tajemství, kvůli kterému se může celý výdělečný podnik zhroutit. Ve vedlejších rolích se představují Daniel Dae Kim (TV seriál “Ztraceni”) a Nina Dobrev (TV seriál “The Vampire Diaries”). (oficiální text distributora)

Qirozepi

Čekal jsem hezké béčko. Bohužel je to béčko nehezké. Naprosto o ničem a bez děje. Takže to co mohlo tenhle film vytáhnout byly souboje. Ty jsou bohužel vpodstatě přeskočeny až na ošetřování ran, které je nechutné, ale hlavně nikoho nezajímá. Rádoby překvapivý konec asi nikoho nepřekvapí, takže vlastně není důvod, proč na to koukat ()

knedliiicek

Bavilo mě se na to dívat. Hold každý film nemože byt pro všechny dokonalej. Mám rád souboje a i za mnohou přehnaností se mi líbí scény jak sou hezky vymyšlené. Ikdyž to není přimočarý snímek. Tak na pobavení a potrápení lidské intuice je to fajn. ()

jujask

Dávam dve hviezdy len z dôvodu, že mam rad bojove filmy, ale toto bola taká prekečupovaná, gíčová málo rozvinutá americká kravina až to bolí. ()

Thoki

Filmů na tento motiv už je fakt moc a tady unesou požárníka, z kterého se pak stane super sadař, kterého hodíte do arény a on tam rozštípe koho chcete, sem tam mu pošlete "kamarádku" do postele a jedeme na další zápas.. ()

stanof odpad!

Samuel musí byť na tom fakt veľmi zle. Natočiť takúto kokotinu tomu by ani jeden neveril k čomu sa tento "herec" znížil... Tým poskokom okolo neho sa nedivím, lebo ako komparz vedľa SAMA niečo zarobili. Já som ho mal skutočne za pána herca ale kde padol nech to posúdi divák sám. Je to úbohosť celý projekt a že sa našli aj producenti ktorí za to zaplatili, tak si dovolím  tvrdiť, že nečítali scenár. Jednú hviezdičku dávam len preto,že za môjho "mládí" letela hviezdička pred filmom ktorý bol akože  príliš erotický lebo brutalita a zabíjanie sa nebralo do úvahy. Dávam hviezdičku , lebo já, po tom zhliadnutí by som tento film  zakázal púšťať aby to normálnym filmovým "fajnšmekrom" nekazilo náladu !!! ()