Shameless - Season 1 (série)

Komedie / Drama

USA, 2011, 9 h 41 min (Minutáž: 43–58 min)

William H. Macy, Emmy Rossum, Justin Chatwin, Ethan Cutkosky, Shanola Hampton, Steve Howey, Emma Kenney, Cameron Monaghan, Jeremy Allen White, Joan Cusack, Marguerite Moreau, Joel Murray, Pej Vahdat, Laura Wiggins, Noel Arthur, Yves Bright, Tyler Jacob Moore, James Pusztay, Missy Doty, Jillian Armenante, Noel Fisher, Jane Levy, Ellen Albertini Dow, Frank Pacheco, Don Perry, Tim Bagley, Vanessa Bell Calloway, Rebecca Hall, Jes Macallan, Billy Mayo, William Smillie, Anthony Anderson, Sam Doumit, Bonnie Morgan, Garrett Morris, David Wells, Dennis Boutsikaris, Brent Jennings, Robert Knepper, Lily Mariye, Timothy V. Murphy, Joe Minoso, Tim Thomerson, Madison Davenport, Chris Gartin, Katherine Cunningham, Jeffery Self, Alex Borstein, Julia Duffy, Chloe Webb, Carlease Burke, Chris Burns, Zayne Emory, Carolyn Hennesy, Kerry O'Malley, Carl Sagan (a.z.), Mo Gaffney, Jerry Lambert, Caitlin Kimball, Louise Fletcher, Lindsey Ginter, Brad William Henke, Russell Hornsby, Leonard Earl Howze, John Kapelos, Valente Rodriguez, Angelo Tiffe, Charlene Amoia, Amy Smart, Toby Huss, Jeremy Ratchford, Steven Lee Allen, Jim Hoffmaster, Bill Applebaum, Brian Guest, Anne Johnson, Howie Johnson, Carlos Linares, Phil Abrams, Allison Latta, Michael Krawic, Cheryl Texiera, Lizze Broadway, Justin Lee, Larry Neumann Jr., Biff Yeager, Hannah Leder

Komentáře uživatelů k sérii (4)

Fiona, oh Fiona. Začínám Emmou, protože pokud v ČR může hrát Panenku Marii pouze Klára Issová, tak ve zbytku světa Emmy Rossum. Ta neskutečná kukadla omamují a nechají zapomenout na veškerou bídu spojenou s rodinou Gallagherových a jejich okolím. Shameless je neobyčejný seriál, který ani nenalézá srovnání, o to víc mě překvapuje, že je to americký remake - nedovedu si představit, jak skvělý musí být originál, protože americké remake povětšinou nesnáším a považuji je za totální odpad. Tenhle se ale dozajista povedl. Hořko-sladké okamžiky, u některých jsem slzel pobavením, jindy zase dojetím. Těším se na další sérii a věřím, že jich bude ještě hooodně.(18.5.2017)

Nenarazil jsem nikdy na lepší seriál. A když už jsem si skřížil životní cesty se sebepovedenějším, rozhodně mi nevzal tolik za srdce. Tohle televizní drama, které si nebere absolutně ŽÁDNÉ servítky, mě loni v prosinci nepopsatelně uhranulo. V žádném případě jsem neměl tušení, co od toho čekat a prvních pár dílů jsem měl ohledně jistého druhu scén nemalé pochybnosti. Nejen tahle kuriozita ovšem dělá ze Shameless lídra svého žánru, na který se ve šlépějích tohoto klenotu snaží v posledních letech americké televize dávat velký důraz. Já ale doufám, že místo bezprostředního počtu náhradníků, si tenhle seriál bude budouvat svou vlastní cestu ještě dlouho do budoucna. 10/10!(24.12.2017)

podareny serial plny nahych scen, jebacka emmy rossum ukazala kozy v prvej, tretej, siestej, siedmej, osmej, jedenastej casti tejto serie, dalsia jebacka laura wiggins ukazala kozy v stvrtej, osmej, jedenastej, dvanastej casti, v par castiach tejto serie hrala aj strasna jebacka jane levy, bohuzial neukazala kozy:(, frank gallagher (william h. macy) je fakt trieda, vecny ozran, co sa vysral na deti, vzdy sa tesim, do akeho maleru dostane, co je ochotny urobit za peniaze 9/10(2.11.2018)

podareny serial plny nahych scen, jebacka emmy rossum ukazala kozy v prvej, tretej, siestej, siedmej, osmej, jedenastej casti tejto serie, dalsia jebacka laura wiggins ukazala kozy v stvrtej, osmej, jedenastej, dvanastej casti, v par castiach tejto serie hrala aj strasna jebacka jane levy, bohuzial neukazala kozy:(, frank gallagher (william h. macy) je fakt trieda, vecny ozran, co sa vysral na deti, vzdy sa tesim, do akeho maleru dostane, co je ochotny urobit za peniaze 9/10(7.5.2019)