Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

husokachna odpad!

Upocená, uřvaná trapnost, kde nemohoucnost žebráků na pódiu předčí snad jen ubohost Slováka, který řve smíchy a plácá se do stehen, i když Geňa sežere šušeň z nosu. ()

IvcaSammet

Jeden z nejlepších a nejvtipnějších pořadů vůbec! Kluci mě opravdu dokážou skvěle pobavit, některé scénky jsou tak legendární, že mě dokážou rozesmát naprosto pokaždé, když je vidím. Občas docela obdivuju kluky a jejich vtipné improvizace. Díky Partičce jsem taky poznala Ondru i Igora, které jsem si hned naprosto oblíbila. Tento pořad mám opravdu hodně ráda! ()

blazir1 odpad!

Kdyz si trapak a prehravajici samozvany komik mysli ze je vtipny, je to vzdy smutny pohled. V nejhorsim se vzdy jeste muze svemu bozimu vtipu pro jistotu zasmat. No, v CR se nastesti nemusi bat ze by se nenasli divaci kterym se to bude libit. Andrejka, Tomia a Milouse taky nevolili jen 3 lidi... ()

Móó

To je snad poprvé, co mě u něčeho tak překvapilo hodnocení. Mezi lidmi se setkávám jen s oblibou a sama se u tohoto pořadu válím smíchy. Dlouho jsem něco tak povedeného neviděla. Oceňuji výbornou improvizaci herců. Ondra Sokol nejlepší. ()

KoleckoR

Za hodně dlouhou dobu je to zase pořad, kdy mě bránice smíchy nestíhá. Nic složitého, jen troška improvizace a hrstka dobrých herců. ()

IBBY

...nemám nijak zvlášť v oblibě komedie (především ty současné) a z různých (reality)show se mi děla nanic...z improvizace na mě jdou mrákoty v očekávání trapností a navíc chci svůj čas trávit smysluplně tudíž co nejméně u televize a přesto dávám téhle partičce za 4...zcela náhodný objev se změnil v cílené sledování...Sokol naprosto brilantní...Chmela nečekaně dobrý a od S.a G. už víme co čekat ...improvizace na úrovni kterou bych v TV nečekala... ()

jasanka

Kdyby mi někdo před pár týdny řekl, že budu Partičku hodnotit takhle vysokým počtem hvězdiček, myslela bych si, že je dotyčný padlý na hlavu. Pak jsem ale náhodou uviděla pár minut jednoho dílu. Celou dobu jsem se smála. Tak jsem si řekla, že se podívám na další, jestli to třeba nebyla jen náhoda. A pak na další - co kdyby to zase byla světlá výjimka..? A takhle to jde pořád dokolečka. Aktualizace: mé nadšení z tohoto pořadu vyústilo v návštěvu dvou divadelních představení Partičky, a rozhodně se někdy chystám jít znova. ()

Mr.Hudson

Viděl jsem zatím teprve pár dílů, takže nemohu hodnotit zcela objektivně, ale současné pocity mám docela dobré. S příchodem seriálu jsem očekával trochu oživení nezáživné a pravidly svazované české scény a zatím to vychází. Richarda Genzera a Michala Suchánka dobře doplňují Igor Chmela a což mě mile překvapilo i Ondřej Sokol. Celým seriálem provází sice trochu nezáživný a nudný moderátor, ale některé scénky a různé improvizace mi to prozatím bohatě vynahradí. Velkým plusem je samozřejmě obsazení dua Genzer a Suchánek, které s přibývajícím věkem neztratilo svoje kouzlo a pořád umí pobavit diváky, nutno podotknout, že přibývající roky už jsou trochu znát především na Michalu Suchánkovi. Abych to shrnul, současný dojem je zatím kladný a do dalších pokračováních budu doufat, že kvalita bude jen stoupat a nebo bude přinejmenším stejná. ()

El-Barto

Jednou za čas se na to dá bez problémů a přemlouvání podívat. U mě vede Ondra Sokol, který je ze zůčatněných díky svojí fantazii a pohotovosti nejlepší komik. ()

Pidzey

Myslím že Partička je svěží vítr tuzemské televizní zábavy. Já osobně se snažím sledovat všechny díly, případně si je zhlédnout na netu a myslím že pánům se poměrně dobře daří držel laťku a vtipnost stále na slušné úrovni. Je pravda že někdy je to trapné či nelogické, ale když máte pár vteřin na to něco vymyslet, je to těžké. Pánové jsou všichni do jednoho výborní. Mě nejvíce zaujaly Igor Chmela a Ondra Sokol. Uvažoval jsem o absolutním hodnocení, ale slabší pasáže a to že čas je jen půl hodiny uděluji 4*. A moc rád bych se jednou takovéhle šou někdy zúčastnil jako účinkující. :-D ()

Snake.Charmer

Z oficiálního textu distributora: "Zábava tak hustá, že by se dala krájet!" Podle mě spíš tak řídká, že by se dala lejt direkt do záchodový mísy, kam taky patří. Improvizace na velmi nízké úrovni, v 99% procentech spíše trapné, než vtipné. Jediný kdo má alespoň trochu talentu je Suchánek, ale vzhledem k tomu, že se jedná o týmový výkon partičky, nemůže ani on s občasným povedeným vtípkem zachránit tenhle celkový průjem. Pomyslnou třešničku na dort dodává prasátko Dangl, jehož bujarý přehrávaný smích za každou cenu je zdaleka nejhorším "hereckým výkonem" celého pořadu. ()

TaanStari

Vždyť je to trapný fekál téměř Troškovských rozměrů, opravdu nechápu, co to dělá v červených číslech. Opravdu už divácký vkus tak klesnul, nebo se tu řídíte (vzhledem k ostatním perlám z Novy a Primy) příslovým "mezi slepými jednooký králem"? ()

AndreyCSFD

Upřímně, radši budu civět na reklamu na XXXLutz než na tenhle rádobyvtipný frc a zcela upřímně nechápu ten kult, co kolem těch čtyř obstarožních páprdů vytvořil. Tahle partička je totiž v porovnání se vzorovou Whose line is it anyway? hooodně slabý odvar s věčně vyřehtaným Danglem, který má pod stolem asi zavedenou infuzi s vodkou, protože jinak si ten jeho smích opravdu nedovedu vysvětlit. Z pánů improvizátorů vyniká pouze Ondřej Sokol, Genzer a Suchánek jsou pořád stejní a pan Chmela by si měl za honorář pořídit deodorant anebo nosit košile, na kterých nejde vidět ta Pangea s Pleistoceánem. ()

Silencia90

Bavilo mě to těch prvních 70 dílů. Ohromně! Ale teď do toho nemůžu najít chuť. Přijde mi, že už předvídám jak kdo zareaguje a tak. Prostě nějak mé nadšení ochablo. Baví mě jen tři hry, a zbytek je tak nějak normal. ()

Blackhawks odpad!

Nejhorší typ humoru co znám a nechápu, proč jsou z toho všichni hotoví.. na střední se to dokonce hrálo i na výletě.. děs !! Nesympatický Suchánek a uboze "vtipný" Genzer, jsou fakt dvojka dementů, co se hledala dlouho !! ()

sirien

Hej jako neni to blbý, vůbec... ale radši si zajdu na nějaké skutečné improvizované divadlo od lidí, co to dělaj jen tak pro zábavu - dělaj to totiž líp. (Vygooglete si "Paleťáky" nebo "Kamarády nacvičených scének") ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj