Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

Nemik96

Tomuhle kvartetu se klaním za svou čistokrevnou improvizaci jestli si myslíte že to je snadné, postavte se na podium pošlete mi vaše číslo mobilu a já se moc rád přijedu na váš výkon podívat :) Zábavné 4****. ()

Pyth

Naštěstí je většina scének super, takže to vynahradí i těch pár trapných her. Jsem obrovský fanda tohoto humoru. A navic jsem jeden z mala kdo ma radši CZ Partičku než tu slovenskou :) ()

Michelle75

Na Partičku se dívám až poslední měsíce a bavím se skvěle. Jde o na první pohled jednoduchou zábavu,která mi však vyhovuje a bolí mě občas břicho od smíchu. Hlavně včerejší taneční kreace byly výborné.Hoši improvizují a musím říct,že mají můj obdiv, protože jsou pohotoví a i když někdy nevymyslí nic,tak to nic podají takovým způsobem, že se bavíte i tak. Igor Chmela mě baví nejvíce, ze své na první pohled nenapádnosti-rozjíždí neuvěžitelné kousky.V neděli v Olomouci živě-už se těším. ()

Kuny27

zpočátku jsem se řezal smíchy, bohužel vtipy se pořád a pořád opakují. Ale nadruhou stranu improvizace super. Mrzí mě, že opravdu leze dolů. ()

Zagros

Viděl jsem jen velmi malou část, ale stačilo mi. Nikdo z účinkujících není moc dobrý herec a už vůbec nikdo neumí pořádně improvizovat. Pokud se chcete podívat, jak má podobný formát vypadat, pusťte si Whose line is it anyway? ()

klukluka

Tento pořad mi těžce nevyhovuje. Irituje mě, když se lidi řežou smíchy u něčeho, co mi vůbec nepřijde vtipný. ()

Merkin

Sice jsem zatím viděla jen jeden díl, ale tak jsem se nasmála, že všechno, co mě za týden naštvalo, zklamalo či zabolelo, najednou zmizelo. Smích léčí, a přestože je jednoduché se smát, je těžké tvořit zábavu(být směšný a zábavný je rozdíl, jak říkám s oblibou) a tenhle pořad rozhodně pobavit umí:) ()

Jierl

Chtělo by to vyměnit Igora Chmela, protože ten je výrazně nejslabší. Zato Ondřej Sokol pro mě příjemné překvapení, stejně jako celý pořad, od kterého jsem očekával o hodně méně než jsem zatím dostal. ()

pavlikv

Já jsem se bavil. Prima začíná dělet celkem fajn pořady, a přejují hodně úspěchu pro mě jednička právě Prima a ne Nova.;) :D ()

Brhlis

Téměř nesleduji televizi, občas zprávy a nějaký ten dokument na dvojce a v létě pravidelně beach volejbal. Rozhodně ne žádné dementní rádoby zábavné pořady u komerčních televizí. O to víc mě překvapilo, že zrovna na takovéto stanici vznikla tak vtipná show. Hry jako Seznamka, Párty, Nálady nebo Hrdinové vždy zaručeně rozvášní mou bránici. Každý z této čtveřice má něco do sebe, ať už to je Geňa s Ondrou při Náladách, Suchoš jako bizardní předmět u Seznamky nebo Igor při napodobování exotického jazyku... :D 80% ()

Najja

Pamatuji si, jak jsem nadávala, co to bude za blbost. To jsem v televizi jen vídávala spoty. O pár měsíců později jsem si všechny účinkující zamilovala a těším se na každý nový díl. Pomalu přicházím na chuť i slovenské verzi, avšak u ní se občas ztrácím v lokálním kontextu a neznám tamní účinkující. Konečně zábavný pořad, na který se dá dívat. Primě se teď daří. ()

Krabak

Asi mám moc vysoké nároky ze sledování Whose line is it anyway?. Když to porovnám, tak Genzer a spol působí nanejvýš trapně.--->30% ()

Reckon

Improvizace je další herecká disciplína, která moc duu GS nejde. I když mi Geňa tak moc nevadí jak Suchánek. Ten humor většinou zabijí a nasazuje vlastní smrtící "vtípky". Radši se podívejte na slovenskou verzi. Nebo ještě lépe na Whose line is it anyway ()

pedro33

Obdivujem zucastnenych za ich vtipne improvizacie, je velmi takze byt bez pripravy naozaj vtipny a niekedy dokonca aj s pointou...nie je to salka kavy pre kazdeho, ja sa vsak bavim vyborne...bavi ma aj hudobny doprovod a pohotovo nasadene zvuky Mariana Curka, aj smiech a optimisticke moderovanie Dana Dangla. Proste zabava na ktoru sa dobre pozera, a ktora je casto vtipnejsia nez slovenska Particka...budu kreslenej a zabiju te...:) ()

Paity odpad!

Trapné, nevtipné, stále se opakující, neinovativní, s nesympatickými tvářemi, fekální, pubertální, bez invence.... mám pokračovat? Na tohle všechno se totiž naprosto hodí Partička, která koneckonců předvedla své neumění na Silvestra. ()

iampatrik

85% Zprvu jsem tomu neuměl přijít na chuť, když to u nás začínalo, ani jsem moc nevěřil, že by bylo vše improvizace. Ale jak utíká, občas jsem se na nějaký díl nebo scénu podíval a bavil se a teď, když potřebuju občas vypnout nebo se jen na chvíli zasmát, jedna z možností je zapnout si díl Partičky, protože jinde, než na internetu je ani nesleduju. ()

Xavi6

Kdo by to byl řekl, že z pořadu, na který jsem se nechtěl vůbec dívat (už jenom podle ukázek mě odpuzoval) se stane jeden z mých neoblíbenějších zábavných pořadů. Naprosto obdivuji improvizaci všech účastníků (zvláště epizodních návštěv Agáty Hanychové a Petra Vacka zatím), což dělá z tohoto pořadu opravdovou podívanou. Čím víc dílů jsem viděl, tím více se u toho dokáži bavit a vždy se rád vracím ke starým dílům, protože mě furt baví. Snad tato série bude trvat dlouho a snad ji opět nezabalí, jak toto léto. Jsem velice rád, že se rozhodli opět natáčet a lze vidět, že se vyplatilo. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj