Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

Tyny

Udělala jsem velkou chybu, když jsem se za začátku mé " Partičkovské " ulítlosti dívala na tu naší, Českou. Postupem času jsem zjistila, že to vlastně už ani není vtipné, ty trapné fórky, občas sprosté, kterými chtěli zachránit Geňa se Suchošem celý pořad se většinou nevydařili a celkově už ta Česká partička nestojí za nic. Když jsem shlídla několik dílů, řekla bych většinu, české Partičky, přestoupila jsem na tu slovenskou, ke které jsem neměla moc táhlo. Ale jednoho večera jsem se nudila, tak jsem si jen tak pro nic za nic pouštěla na Youtube jeden díl slovenské Partička za druhý a zjistila, že to vlastně vůbec není tak špatné, jak jsem si myslela. Postupem času se mi ta slovenská zase zdála o 150% lepší než ta česká. A z jakého důvodu? Lukáš Latinák je brilantní herec, který má velké nadání rozesmát publikum, to samé je Ďuro Kemka a ostatní. Česká Partička už je pasé :-). ()

Lachtaan

Improvizace byla vždy nejčistší cestou k patřičnému humoru. A pokud se s ní ruku v ruce sejdou geniální nápady na ztřeštěné avšak příjemné hry pod taktovkou předních českých komiků dnešní vrcholové generace, vznikne i příjemný pořad, který v té televizi ani po letech vůbec neomrzí. ()

Hnedoocko

Nejzábavnější pořad poslední doby! Improvizace není jednoduchá, ale v podání Genzera a Suchánka to vždy nemá chybu. Některé scénky prvních dílů mě smíchem až rozbrečely a už se nemůžu dočkat těch dalších dílů, kde se objeví i Tatiana Vilhelmová. ()

Santa666

Jsem nucen změnit hodnocení ze tří na čtyři hvězdičky. Tak jak jsem se zasmál u Partičky, tak jsem se dlouho u žádného rádobyzábavního pořadu českých televizí nezasmál. A smekám Ondrovi Sokolovi za ty pitomosti, co dokáže za pochodu vymyslet... ()

Phietros

Po TELE TELE další pecka v podání Geni a Suchoše s pomocí Sokola a Chmela tvoří naprosto úžasnou zábavu, hlášky, improvizace, skomoleniny, smích to vše v 35 minutách nekončící zábavy. Ted se modlit aby jim to vydrželo a za čas to nebylo ohrané... Proto zatím 4* ()

KitFisto odpad!

Jedna z největších sraček v televizi. Nechápu co na tomhle humoru všechny baví. Absolutně nevtipné, spíše trapne. Tohle je hrůza. ()

Wraight1

Ve výsledku dokáže některý díl parádně pobavit. Mnohem záživnější je ale účastnit se samotného natáčení. ()

morena.jea odpad!

Iba veľmi slabý odvar slovenskej verzie. Trápny Suchánek nie je schopný držať sa témy, rehoce sa sám sebe, ostatným to iba kazí, pre mňa hodne rušivý element. Keby česi vynechali prestarnuté duo Míša+Geňa, možno by sa to dalo zachrániť. ()

lucascus

No pardon, ale mně to vůbec vtipné nepřijde. Trapnost převládá nad humorem, na rozdíl od slovenské verze, u které se dá zasmát... ()

sheldonka.

Občas si to zapnu, a vždy se upřímně nasměju. Každý díl je originální a jen doufám, že mě to postupem času nezačne nudit. ()

Danny F.

O dost poslabší než slovenská verze. Někteří prostě neumí. Ale dvojka Suchánek vs Genzer a jejich humor to vyrovnávají do zábavné roviny. 60% ()

LEGACY

Tuto skvělou improvizační show jsem dlouhé měsíce přehlížel a vůbec jsem se o ni nezajímal, až teď když jsem pochopil o co tam jde a jaký mistři smíchu tu působí si klepu na čelu. Nevím jak je na tom původní Partička od Slováků, ale i když se po nich opičíme, stydět se za to nemusíme, protože stejný to být nemůže s těmi herci co tam máme my to nejde. Když si jen vzpomenu kolik minut smíchu a záchvatů mi Partička způsobila, no bylo jich více než dost. Každopádně i Partička má řadu negativ, tím největším je pro mě asi Tatiana Vilhemová, která mi tam prostě a jednoduše vadí a podle mě se tam v žádném případě nehodí, protože ona ten humor v sobě nemá jak třeba perfektní komik Sokol, který ze všech boduje určitě nejvíce. Na druhé místo bych zařadil Suchánka, za ním by byl Genzer a posledním by byl Igor. Tímto mým žebříčkem, ale nenarážím na to, že by se tam někdo hodil víc než třeba Igor, protože i on se mezi něma neztratí a skvělé hlášky má rovněž. Jak už tu psal uživatel Benjamin-L, kterému se Partička rovněž docela líbila některé díly jsou super a nic se jim nevyrovná a některé jsou prostě trapné, já si naštěstí myslím, že těch vtipných je více. Logicky z mého komentáře vyplývá, že dám Partičce čtyři hvězdičky. Hodnotím 86% ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj