Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

Rosalinda

Některé scénky jsou až smrtelně vtipné. Některé hry se povedou tak, že se musím smíchy za břicho popadat. A že je jich celkem i většina. Když jsem Partičku ale viděla poprvé, říkala jsem si, bože, co to je??? Pustila jsem to někde v půlce a vůbec nevěděla, oč jde. Takže se některým hodnocením ani nedivím, viděno takhle, tak je to skutečně příšernost. Ale když pořadu dáte šanci, věřím, že i vy škarohlídi, se dostatečně pobavíte. Je to fakt sranda :-) Úplně nejlepší je Ondra Sokol, nemůžu si pomoct, ale ten mě rozesměje bezpečně úplně pokaždé. A bez Mariána Čurky by to také nebylo ono. Ten zkrátka k oběma vypečeným partičkám neodmyslitelně patří. ()

TominoLa

Na Partičku jsem začal koukat s velkým zpožděním a jen díky jménu Igor Chmela. Nelituji a pomalu doháním i starší díly. Jak už píše David´82 improvizace je pěkná mrcha. I, když to někdy zavání trapností tak se s touhle partou vždy pobavím a smekám před jejich pohotovostí. 8/10 ()

Colonist

Na slovenskou Partičku, kterou jsem si za poslední rok celkem oblíbil, česká verze sice nemá a asi ani mít nebude, ale po třetím díle, u kterého jsem se mimochodem dobře pobavil, zvyšuji hodnocení o jednu hvězdičku. Předem musím říct, že Michal Suchánek a Richard Genzer neumí improvizovat. Respektive neumí improvizovat na dané téma, místo toho na jevišti předvádějí své typické krávoviny. Díky tomu se jednotlivé scénky mnohdy pořádně zvrhnou. A když to neženou až do úplného extrému, tak musím přiznat, že to je poměrně zábavné, ovšem jedná se o jiný druh humoru než ve slovenské verzi. Suchoš s Geňou tedy neumí improvizovat, ale jsou alespoň vtipní, na rozdíl od Igora Chmely. Ten je takový nemastný neslaný a posadit na jeho židli místo něj požární hydrant, tak se asi nic moc nezmění. Jako nejprofesionálnější mi v českém kvartetu přijde Ondřej Sokol, v jeho případě se jedná o příjemné překvapení. Trochu mě pouze udivuje, že zde Dangl recykluje témata, která se již dříve objevila ve slovenské Partičce. Jistě, je to jen téma na papíře, herci a průběh scénky jsou úplně jiní, ale i tak by mohl být kreativnější. Česká Partička je jiná než její starší sestřička ze Slovenska, avšak není zase tak špatná a dá se u ní zasmát. ()

kajas

Nesledovala jsem slovenskou verzi a své mezery nehodlám dohánět, ale na tomto pořadu jsem si v prvních asi tak dvou letech vypěstovala regulérní závislost. Jsem obrazně řečeno odkojená humorem z "Tele Tele", ale improvizační masakry všech zúčastněných pánů (Táňu nepočítám) byly nesrovnatelně lepší. I při opakovaném zhlédnutí jednotlivých scének mi tečou slzy smíchu (nebo mě aspoň chytá křeč), kvalita jednoznačně díl od dílu stoupala (stejně jako okruh fanoušků). Kromě Čurka mi přirostli k srdci všichni zúčastnění (pro Ondru mám i v jeho dalších projektech velikou slabost), zvykla jsem si i na Dangla, ten nakažlivý smích časem dostane každého. Nedoporučuji při sledování těch prvních dílů jíst, mohli byste se zadusit smíchy. Několikrát jsem také navštívila živá vystoupení, která mi jistě zaručila o mnoho let prodloužený život. Chlapce ale bohužel potkal stejný osud jako jejich slovenské kolegy, pořad byl zrušen. Přiznám se, že mi v televizním programu nechybí, jelikož díly posledních dvou "sezón" už postrádaly prvotní atraktivitu a neotřelost. Objektivně bych měla minimálně o * hodnocení snížit, ale strávila jsem s "Partičkou" moc hezké časy a kultovní improvizace jako byly první Geňovy seznamky si vždycky ráda připomenu. ()

*Elfík*

Pánové, nenechte si rušit zábavu nějakou zcela negramotnou herečkou, která neví, že inkoust se píše s měkkým i. Raději dál pokračujte ve svých nesmírně vtipných, ale občas se stávajíc (hlavně přičiněním Richarda Genzera) až sprostých scénkách. A tleskám tobě, Ondro, jelikož na tebe opravdu nikdo nemá! ()

radomiil

Zavedené relace jako PÁRTYanebBlázni se spouštěčem+Ptačí perspektiva+Co by nikdy neřekl+Fotoalbum+Dva v tom+Reklamace i Čelovka aj. s vlastně celým formátem vysílání,nemají touto sestavou sebemenší chybku apropó výjimečně/poctivě/ podaný CZ humor k opravdovému zasmání,jemuž max. lze vytknout zbytečně častěji projevované vulgarismy pokročilých dílů "druhu vole" od veskrze Géňi,které bych tedy osobně vypípával nebo uváděl v omezené míře:-)ale jinak hustý! ()

Bonaparte.

Jsou díly, které se povedou, avšak jsou také díly, které se snáží vnucovat svojí vtipností, až to přechází v trapnost. Hodně tento pořad stojí na dvojici Suchoš & Geňa. A tak se odvíjí i popularita pořadu. Pokud ste fanoušky této komické dvojice, tak jako já, tento pořad si oblíbíte. Pokud tomu tak není, tak Partičku odepíšete. Velmi mě překvapil Ondřej Sokol, který má místy velmi silné chvíle. Stejně tak jako Chmela... dobré doplnění týmu. 50% ()

Lauri

TOP10! Pro Partičku mám vážně velkou slabost! Humor mě baví, Sokol je nejlepší, Suchoš a Geňa jsou prostě klasika a Chmela je zajímavou novinkou po Ordinaci, stejně jako Ondra! Jako pondělní rozhoupání na celý týden je to fantastické! :) EDIT: Partička GOES Týtý! Wohoa! :) ()

jezurka42

Vždycky když si sedám k televizi slibuju si, že se nebudu smát. No a po 2 minutách se řežu a řežu a...Prostě já jsem z nich úplně paf. Vynikající improvizační pořad. 150% ()

Petroff odpad!

Vážně je nutný, aby u nás uváděl pořad slovák (to by až takovej problém nebyl) a slovensky? Sám mám se slováky pracujícími u nás hodně zkušeností a je to nějaký jejich postižení, že nedokážou (či spíš nechtějí) mluvit jazykem státu, ve kterém pracují a žijí. Schválně jsem si pustil 2, 3 díly na netu, páč nemám telku a tak jsem večerů ve společnosti 8-12 let vyčpělých Genzerů a Suchánků ušetřen. Cílovku vidim asi někde na základce a v prvních ročnících středních škol a učňáků, případně pak v dospělácích, který jsou jinak až absurdně nekulturní a i v dnešní době hledaj většinu zábavy svýho volnýho času v televizi. Ti normálnější mají pro podobné účely alkohol, drogy, hudbu a anglickou a americkou seriálovou produkci (tj.něco, co k nám dojde někdy za cca 3-5let). Fakt mi vadí schéma pořadu, které velí: tak, teď koukejte, tihle 4 se teď na pódiu budou tvářit trapně, dělat trapný věci (ne, opravdu nemyslím humor - co jsem tak viděl ty 2 díly, ten se tam nevyskytoval) a vy v publiku se jim budete smát, ok?! update: po údajném enormním úspěchu živého vystopení na Konopišti nahazuju gesto zmaru, skrývám obličej do dlaní a tiše pláču nad národním nevkusem. P.S: užijte si to, burani!! Ale "chápu", dnešní člověk přece přes samou práci nemá čas hledat si kvalitní zábavu a tak zkrátka přijde domu, sedne k bedně a "nechá se bavit". ()

OG_Swifty

Přiznám se, že polovina jejich improvizací je úplná blbost (vyprávění příběhů, fotky, balady a já nevim co všechno) a nikdy vtipná nebyla a nebude. Párkrát jsem se zasmál jejich kostýmům a imitování známých tváří (teď si vybavuji bodyguarda Václava Klause v podání Michala Suchánka) a proto tomu dávám jednu hvězdu - za to zasmání se jednou za tři díly. Upřímně nechápu, za co tenhle pořád vyhrál tolik cen.... ()

dyfur odpad!

...česká verzia slovenskej Partičky....ani to nepomohlo.Mám rovnaký názor ako na originál. (kopírujem koment zo slovenskej Partičky-nakoľko môj názor je rovnaky.) Nemám nič proti celému osadenstvu tohto projektu,ale ja tomu nerozumiem...stále sa rehocú ako blbí,nech povedia hocičo,nech urobia hocičo.Dangl si ide papuľu rozbiť na stole od smiechu a ja pozerám a jediné čo mňa napadá je to ,že je to trápne a úplne bez humoru a pritom humor mám rád,ale je mi bližší humor Buriana,Janžurovej,Sováka,Menšíka,Donutila,Polívku......ako toto "VTIPNO". ()

Jigy odpad!

Něco tak hrozného jsem dlouho neviděl. Skupinka impotentů se navzájem baví stupidními gagy a ještě se to líbí. Asi vážně žiju v jiném světě, ale mě bylo za ně trapně a ne že bych se bavil. ()

maverick10

Ano nevtipne obcas prevlada nad vtipnym. Ale to je hold dan za improvizaci. Pokud nemate predem dany promysleny scenar, pak je hluchych mist hodne. O to cennejsi jsou vtipne chvile, protoze jsou dilem bezprostrednosti okamziku a to je prave to co dela tenhle porad poradem. Zato je kladen daleko vetsi duraz na interprety a musim ricz ze Ondra Sokol je o dve tridy nad ostatnima!!! ()

Innuendo1987

Uživatel SeBig by se měl naučit psát. Je ostuda, že tu přispívají lidi, co ani neví, kde příjde jaké i/y. Jinak k pořadu, taky jsem se výborně bavil a nemám tomu co vytknout. Narozdíl od pánů rádoby kritiků. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj