Necessary Roughness (TV seriál)

Druhá šanca

Komedie / Drama

USA, 2011 - 2013, 27 h 23 min (Minutáž: 41–44 + 1x64 min)

Scott Cohen, Callie Thorne, Mehcad Brooks, Marc Blucas, Hannah Marks, Gregory Alan Williams, Amanda Detmer, Alyssa Diaz, Orlando Jones, Andrea Anders, Concetta Tomei, Craig Bierko, Anna Enger, Rico Ball, Andrea Moore, Erik Thirsk, Michael Graziadei, James Black, Tom Nowicki, Scott Poythress, Chris McGarry, Teddy Sears, Melissa Ponzio, Drew Powell, Pooch Hall, Jaime Lee Kirchner, Tara Gulledge, Jessica Luza, Zoe Myers, Carissa Capobianco, Meghann Fahy, Aubrey Peeples, Harold 'House' Moore, Kelly Johns, Karissa Lee Staples, Greg Finley, Mary-Charles Jones, Mark Robert Ellis, Alaina Huffman, Kim Wall, Jesica Ahlberg, Nicci Faires, Meagan Tandy, Marc Farley, Blake Cooper, Lindsey McKeon, Susie Abromeit, Beth Keener, Anna Colwell, Clark Sarullo, Alicia Ziegler, Danielle Panabaker, Libby Blanton, Tom Stedham, Terrell Owens, Austin Basis, Amy Pietz, Michael Beasley, Maria Howell, Lex Medlin, Candis Cayne, Yara Martinez, Blake Cooper Griffin, James Earl, Ron Prather, Catherine Dyer, Wilbur Fitzgerald, Kate Miner, Gaius Charles, Deborah Ayorinde, Lassiter Holmes, Jason MacDonald, Tyler Jacob Moore, David Silverman, Ted Huckabee, Mandi Christine Kerr, Peter Luis Zimmerman, Nic Bishop, David Clyde Carr, Kevin Sizemore, Nadia Dajani, Shanna Forrestall, James Martin Kelly, Patrick Johnson, Christine Bently, Michael O'Neill, William Haze, Judd Lormand, Ben Winchell, Jason Giuliano, Tamara Braun, Mike Pniewski, Mark Sivertsen, Viviana Chavez, John Newberg, Anjali Bhimani, Jason Alan Smith, Christina Bach, Richard Tavernaro, Francine Locke, Matthew Posey, Mike Stanley, Joe Theismann, Jwaundace Candece, Donna Biscoe, Clayton Landey, Stephen Shane Martin, Marc Gowan, Judith Scott, Blake Burt, Julia Denton, Demetria McKinney

Hlavní hrdinka je mile podmanivá, šílená rodinka, šílení pacienti a zajímavé metody, jak je z jejich "šílenosti" narychlo dostat. Vtipné, neotřelé a sympatické. Jen tak dál.(29.7.2011)

Hvězdička navíc za Cohena, jeho postava je nejzajímavější a je nejjednodušší mu fandit. Chválím i výběr Thorne. Moc se mi líbil náhled do zákulisí amerického fotbalu i jiných sportů, přesto jsem zklamaná, že se tam neobjevil žádný hokejista. Copak v New Yorku nejsou žádné hokejové týmy (ironie), nebo jsou hokejisté natolik emocionálně stabilní, že nepotřeboval pomoc terapeutky? Třetí sezóna byla tak trochu mimo a některé postavy se chovaly trochu nelogicky, přesto hodnotím vysoko.(28.11.2015)

Není to špatné, ale upřímně řečeno, kdyby tam nehrál Scott Cohen, asi se na to dívat nebudu.(7.7.2011)

Po dvou sezónách: Přidávám hvězdičku k hodnocení za to, že seriál nenudí, je chytrý a vtipný. Callie Thorne není jenom hezká seriálová ozdoba, ale umí pracovat s obličejovými svaly, což dělá z její postavy živou bytost. Máme tu sport, teenagerské ratolesti, ale seriál je jasně cílen na dospělé diváky, které zajímá nejen zákulisí amerického fotbalu, ale i cestičky, kterými se ubírá lidský mozek. Třetí sezóna: Je tu změna prostředí a pokus o dějovou linii - kriminální zápletku s praním špinavých peněz. Použití těch peněz je však minimálně podivné, ne-li úplně ustřelené. Některé díly vypadaly jako reklama na psychoterapii s téměř náboženským zaujetím (včetně prozření nevěřících Tomášů). Potěšil závěrečný happy end, který by mohl sloužit i jako finále seriálu. 3/5(14.7.2011)

• danecek24

69. Zlatý glóbus (za rok 2011) - nominace (1) - Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Callie Thorne(16.1.2012)