Millerovi (TV seriál)

The Millers

Millerovci

Komedie

USA, 2013–2015, 11 h 50 min (Minutáž: 20–21 min)

Gary Baum

J.B. Smoove, Nelson Franklin, Margo Martindale, Will Arnett, Jayma Mays, Beau Bridges, Lulu Wilson, Alexis Krause, Garrett Ryan, Austin Mahone, Ginger Gonzaga, Sean Hayes, Jerry Van Dyke, Todd Sherry, Cole Sand, Aaron Takahashi, Aisha Tyler, Jayne Taini, Dorien Wilson, Brian Groh, Gloria Votsis, Nick Smoke, Pamela Dunlap, Rose Abdoo, Zoran Korach, Tommy Chong, Joseph Ahern, LaVonne Rae Andrews, Kevin Frazier, Juliocesar Chavez, Owiso Odera, Joshua Hoover, Rachel Cannon, Charlie Wright, Mandell Maughan, Larry Clarke, Brad Grunberg, Robert Craighead, Tai Bennett, Matt Besser, June Carryl, Eliza Coupe, Kit Pongetti, Betsy Sodaro, Michael R. Robinson, David Douglas, Haneefah Wood, Danny Vasquez, Sabrina Aman, Ruth Williamson, Jocelyn Ayanna, Jill E. Alexander, Amy Farrington, Lou Wagner, Beth Grant, Tom Kenny, Casey Wilson, Fred Dryer, Sara Gilbert, Sharon Osbourne, Ernie Hudson, Brandon Routh, Kelly Keaton, Mark Adair-Rios, Roseanne Barr, Andy Richter, Patricia Belcher, Jeffrey Tambor, Cheryl Lynn Bowers, Nate Torrence, Gregg Binkley, Caroline Aaron, Billy Eichner, Dot-Marie Jones, Catherine Haena Kim, Molly Shannon, Jama Williamson, Anthony De Longis, Ian Reed Kesler, Maree Cheatham, Cloris Leachman, Kathleen Rose Perkins, Phil LaMarr, Ellia English, Teruko Nakajima, Alexandre Chen, Bill Chott
  • Yardie

Tak toto je dost špatné. V podstatě bez vtipu, nesympatičtí herci, bez nápadu. Nejen, že jsou ti herci nesympatičtí, ale někteří až otravní. Nevím, co bych k tomu více napsal. Dokonce jsem se přistihl, že se tomuto seriálu vyloženě vyhýbám. Prostě špatné - postrádá to vše, co by měl alespoň průměrně kvalitní sitcom mít. Howgh!(24.5.2016)

Jedním z důsledků současné uspěchané doby je i to, že denní televizní čas, kterým disponuji mi málo kdy dovolí celovečerní film a tak po večerech sjíždím komediální seriály.........díky tomuto faktu se mi začíná zdát, že přestávám být objektivní, ale pro mne Millerovi svoje poslání splnili a od CBS měli dostat další šanci. Když to vezmu do důsledků, tak něco určitě je na komentáři Fenrise 13 "Největší koncentrace nesympatických herců na jeden sitcom?".....i co se týče dalších výtek, tak nelze než je vzít v potaz. Ale jak už jsem se zmínil, po Millerovích jsem chtěl pouze to, aby se o mne postarali, než bude přistaven vlak do Hajálendu, což splnili a za to jim patří dík.(15.4.2015)

Rodinka Millerových a věčné rodinné trable. Malinko mi chybí větší vtipné chvilky, ale na průměr pobavení a zahnání čekání na další oblíbenější seriál dostačující. / Viděné epizody z 1-2 série *34.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 5/10)(4.11.2016)

• KevSpa

Zase jedna uřvaná sitcomová rodinka, co sází na hrubozrnné vtípky, které nefungují. A takhle znuděné herce jsem už dlouho neviděla. Chce se mi plakat. Pilot - 20%(13.10.2013)

• Kamca_

Zatím jsem viděla jen jeden díl, ale i tak jsem se výborně bavila. Další z vtipných sitcomů. Je pravda, že v dnešní době jich je docela hodně, ale mě stále baví. Uvidím, jak se to bude vyvíjet dál. Dávám zatím lepší průměr - 65%. Edit po pár dílech: Další díly už bohužel nejsou tak dobrý jako ten první. Vtipy mi nepřijdou moc vtipný. A hlavní herci mi začali být protivný. 40%.(11.11.2014)