Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ded@M@tes
  ***

  Rodinka Millerových a věčné rodinné trable. Malinko mi chybí větší vtipné chvilky, ale na průměr pobavení a zahnání čekání na další oblíbenější seriál dostačující. / Viděné epizody z 1-2 série *34.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 5/10)(4.11.2016)

 • Kamca_
  **

  Zatím jsem viděla jen jeden díl, ale i tak jsem se výborně bavila. Další z vtipných sitcomů. Je pravda, že v dnešní době jich je docela hodně, ale mě stále baví. Uvidím, jak se to bude vyvíjet dál. Dávám zatím lepší průměr - 65%. Edit po pár dílech: Další díly už bohužel nejsou tak dobrý jako ten první. Vtipy mi nepřijdou moc vtipný. A hlavní herci mi začali být protivný. 40%.(11.11.2014)

 • Olík
  ****

  Jedním z důsledků současné uspěchané doby je i to, že denní televizní čas, kterým disponuji mi málo kdy dovolí celovečerní film a tak po večerech sjíždím komediální seriály.........díky tomuto faktu se mi začíná zdát, že přestávám být objektivní, ale pro mne Millerovi svoje poslání splnili a od CBS měli dostat další šanci. Když to vezmu do důsledků, tak něco určitě je na komentáři Fenrise 13 "Největší koncentrace nesympatických herců na jeden sitcom?".....i co se týče dalších výtek, tak nelze než je vzít v potaz. Ale jak už jsem se zmínil, po Millerovích jsem chtěl pouze to, aby se o mne postarali, než bude přistaven vlak do Hajálendu, což splnili a za to jim patří dík.(15.4.2015)

 • Yardie
  *

  Tak toto je dost špatné. V podstatě bez vtipu, nesympatičtí herci, bez nápadu. Nejen, že jsou ti herci nesympatičtí, ale někteří až otravní. Nevím, co bych k tomu více napsal. Dokonce jsem se přistihl, že se tomuto seriálu vyloženě vyhýbám. Prostě špatné - postrádá to vše, co by měl alespoň průměrně kvalitní sitcom mít. Howgh!(24.5.2016)

 • KevSpa
  *

  Zase jedna uřvaná sitcomová rodinka, co sází na hrubozrnné vtípky, které nefungují. A takhle znuděné herce jsem už dlouho neviděla. Chce se mi plakat. Pilot - 20%(13.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace