Royaldell

Scary movie 3 mi připadá přesně jako sen,ve kterém se vám smíchají všechny věci a vzpomínky z minulého dne. V tomhle případě teda vlastně všechny horory..Vtipný to je,smysl to nedává. Po zhlédnutí máte pocit,že jste buď zhulenej,nebo jste naštvanej,že jste promarnili skoro hodinu a půl svého života. Co si ale budem,mně se to stejně sakra líbí..’’But what if a mouse goes outside does it become a rat,and if a rat is in the house,is it a mouse?’’ ()

soukyd33

Parodie to je jak noha. 🤣 Já se smál, takže účel splnila. 👍 Hláška: "Já jen vím, že mám kukuřici v háji" mě dostala. Soundtrack opět super. 👍 Poznámka: Dabing u Blu Ray verze délky 1:25:40 není dokončený. Doporučuji přidat forced titulky v místech kde se mluví originál jazykem. Hvězdiček 3 ()

futislav

Už dlouho jsem se tak nepobavil. Film, který je top na dlouhé podzimní covidvečery. Tohle už by v US nikdo nenatočil, protože by ho rozneslo BLM na kopytech :-) . poctivých 70%. ()

VashCZ

Obviousness - miluju to, mám to rád, když to umí někdo natočit. Co si budeme povídat, na úžasnou jedničku a dobrou dvojku už třetí díl nestačí a vtípky se opakují. Ale minimálně první půlka dokáže zabavit naprosto bez problémů. Je to takový hezký závěr filmů Scary Movie, protože čtyřka je opravdu opáčko a o pětce radši neradno se zmiňovat. Stejně jako u všech Wayansových věcí..., tvůrci vlastně nechápou, co dělá jejich výtvor tak geniální. A již v tomto díle je vidět, že tím umordovávají sérii k záhubě. ()

Feacher

Jak se mi líbila jednička a čekal mě propad k dvojce, trojka mě opět místy rozesmála. Styl je to stále stejný a natož, že je to třetí pokračování původního nápadu, tak to má stále co nabídnout. Proč ne, 4*! ()

Jansuper

Úvod pobavil, následující půl hodina úplně nudné a nevtipné utrpení, a postavy které mě přišly nesimpatické a hrozně sem se nudil , a pak se to lusknutím prstů změnilo, postavy začaly připadat simpaticky, a hlavně sem se začal fakt bavit, jedna šílenost za druhou, skutečně sem se pobavil a nasmál, skutečně kdo tohle vymyslel, opravdu zábavný oddechový film, až na první půl hodinu, která byla trapná a nudná, jinak úvodní scéna fakt dobrá a vtipná, a ten černej humor, no opravdu se tu povedl, závěr mě rozseskal, a scény s mimozemšťany mě taky hodně rozseskali ()

oregon.fox

Oproti katastrofální dvojce velký skok dopředu. Už to není ta trapná a značně podivná snůžka scének a gagů, ale teď už to vypadá i jako ucelený film. Škoda, že nedostal více prostoru Leslie Nielsen, který si filmy jako "Kamufláž" nebo "2001: Vesmírná prda" kope čím dál větší jámu.. Pochválit by šla i relativní krátkost filmu a několik povedených narážek na "Znamení". A samozřejmě další z návratů, tentokrát Charlieho Sheena. ()

cartouche

Velmi ubohé pokračování úspěšné série, které vypadá jako dílko nezkušených studentů filmové akademie. Tento fakt je o to překvapivější, že pod scénářem jsou podepsáni David Zucker a Pat Proft. Film je sice méně vulgární než jednička a dvojka a obsahuje i velmi dobré vtípky, ale celkově na mě působí jako narychlo a zmateně slepený výtvor. Anna Faris mě opět okouzlila nádherně přiblblým ztvárněním své postavy, ale ta blond barva jí nesluší. ()

klaus

Neviděl jsem Scary Movie jedna ale ze zbilích dílů se mi zdá nejlepší! Scénka s Michaelem Jacksonem nemá chybu. A všimli jste si toho detailu jak nabíjí rýč? ()

Mithal

Podle mě jediný koukatelný film ze série Scary movie. Pořád to není žádný zázrak, ale příběh je poměrně ucelený a nejsou to jen přiblblé scénky slepené dohromady. ()

DaNQa

Mám veľmi rada Scary movie, ale myslím si že SM3 bol určite z nich najhorší, vôbec ma nezaujal ako tie dva predtým, na druhej strane nehovorím, že tento film bol najhorší aký som kedy videla, určite sa tu dajú nájsť aj kladné veci, ale bolo to trápne, podľa mňa, v tých dvoch predošlých Scary Movies, bola aspoň sranda a aspoň aké-také zabíjačky, ok...ani ja nie som nejaký hororový maniak, pravdu povediac horory moc nemusím, ale keď už si nejaký pozriem, musí stáť za to a tento za to nestál, tešila som sa veľmi na "trojku" ale bohužiaľ ma to sklamalo, videla som oveľa lepšie filmy ako je tento, ale jednoducho, je to len môj názor...to je asi tak všetko, čo by som povedala... ()

corax8

Až moc parodií najednou. A hlavně všechyn parodovaný stejně hloupejma vtipama. zasmál jsem se pouez občas. ()

mezonek

Opravdu vyvedený kousek bláznivé filmové série Scary Movie. Tentokrát si autoři vybrali velice dobrý film na parodování. U filmu jsem se několikrát málem zničil smíchy. Takže jestli máte nudný večer, tady je vhodné zpestření ! ()

slider1971

Pořád to ještě drží určitou úroveň. I když už to není taková bomba jako Scary Movie (1), pořád je to ještě celkem zábavné ... ()

titochy

Nejlepší ze ságy Scary movie... nejlepší hláška ( "Ne, jenom si z Vás dělám prdel", "UGH, Do prdele" atp...) ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé