Externí recenze k filmu (3)

  • Filmweb.cz (Tomáš Chvála) **

    "První díl je vynikající parodií, leč vedle klasik tak trochu nedochůdče. Druhý odpornost, ve které stojí za zmínku pouze úvodní parodie na Vymítače ďábla. Třetí díl měl ambice vrátit žánru jeho kouzlo. Dobrý záměr však zůstal na půli cesty. Sice zmizela nechutnost a na několika místech je vidět…" (více)

  • Horor-web.cz (Martin Štefko) ***

    "David Zucker už není tak skvělým autorem jako v době, kdy spolupracoval se svým bratrem a Jimem Abrahamsem v trojici ZAZ, ale pořád ukazuje, že má ještě sem tam smysl pro dobrý vtip a jeho zachycení pro diváka. Pro mě je z celé série tenhle díl zatím nejlepší, což však nic nemění na tom, že filmově…" (více)

  • Kinema.sk (Adrian Žiška) **

    "Takže komu film doporučiť? Jednoznačne fanúšikom predchádzajúcich dielov, ktorí aj spomínanú druhú časť považujú za vydarenú. Ostatní sa v prestávkach medzi tými zopár originálnymi vtipmi môžu zabávať počítaním parodovaných filmov. Moje skóre je sedemnásť...." (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace