• Tosim

Skery můví tři je nejlepší. Ovšem - jinak žádná sláva. Zatímco dříve se David vyžíval fórky v druhém a třetím plánu a parodoval postupy, klišé a charaktery, dnes vše vypadá jako klon - okopírované scény, exteriéry, kostýmy a dokonce i hudba (!!!) Scéna na pohřbu byla tupá, nejvíc kino bouřilo, když někdo někam spadnul nebo někoho něco praštilo, jemný odkaz na Připoutejte se, prosím! nepochopil nikdo. Klady: blonďatá Anna Faris, blonďatá Pamela Anderson, blonďatá Jenny McCarthy, vybledlý Majkl Džeksn a některé vtipy, které se mi ale téměř po zhlédnutí filmu vykouřily z hlavy. Lidé jsou ze země, emzáci z Uranu a kam se nám sakra odstěhovali tvůrci inteligentních parodií???(13.5.2004)

Zucker opět boduje. SM3 sice zdaleka nemá na sérii Bláznivých střel, přesto nabízí velice ujetou, pitomou, úchylnou zábavu. Jen mě trochu mrzí, že Leslie Nilson se svou postavou (docela podobnou prezidentu Bensonovi ze Žhavých výstřelů 2) nedostal trochu víc prostoru, protože je to ten starý dobrý Nielson..."PROMIŇTE, MYSLEL JSEM, ŽE ZEŠLAPUJU BRZDU. NEBUDEME VOLAT POJIŠŤOVNĚ, VYROVNÁME SE." :-)(9.10.2004)

• sidzej

Réžiu trojky prebral David Zucker a na filme sa to poriadne odzrkadlilo. Anna Faris s novým blonďatým účesom už nie je taká sexi a aj napriek množstvu hviezd, od Pamely Anderson, cez Charlieho Scheena až po Michaela Jacksona, je v celom filme iba jediná vydarená scéna za ktorú dávam tú hviezdičku. Zbytok filmu je zbytočný a brakový guláš, ktorý je navyše aj nevtipný!(6.7.2007)

Rozpočet: 48 000 000 $ Otvárací Víkend: 48 113 770 $ (v 3 505 Kinách) Tržby USA: 110 003 217 $ Tržby ČR: 356 319 $ Tržby Celosvetovo: 220 673217 $ Zmena režiséra bola nevyhnutná,je tu oveľa viacej (fungujúcich)fórov.Charlie tomu dodal viacej zábavnosti,jednoznačne najlepší diel Scary filmov a aj tak to je len jemne nad priemerom.(9.7.2012)

Síce to stále nie je film so scenárom, dramaturgiou a hereckými výkonmi, ale vo väčšine prípadov je vtipný. Niektoré scénky sú pomaly vrchol paródie, napr. keď zistíme, že kruh v tv je záchodová doska a niekoľko ďalších. Väčší problém vidím v tom, že sa tvorcovia snažili parodovať naraz toho príliš mnoho, úplne by stačilo reagovať na tri filmy. Lenže tu ide o komerčný dopad a čím viac odkazov do toho dajú, tým príde do kina viac divákov jednotlivých filmov.(26.6.2012)

• - V klubu, kde se koná "Rap battle", má před sebou muž sedící za stolem drink. Když však o něco později vstává, je možné všimnout si už jen tácku. (Claude Speed)

• - Ve scéně, kdy Becca (Pamela Anderson) zavírá ledničku, je vedle ledničky rozmotaný toaletní papír. Poté, co lednici zavře, je však možné si všimnout, že je papír v původním stavu. (AngelusCZ)

• - Vlajka na prezidentovom aute je červená s bielimy hviezdičkami, no o niečo neskôr je modrá s bielimy hviezdičkami. (DonParegio)