Oliverův příběh

Oliver's Story

Drama / Romantický

USA, 1978, 91 min

Nic už nebude jako dřív. Už se nikdy nevrátí. Podstatná část jeho osoby zemřela společně s ní, ale... musí jít dál, musí žít. Až čas dovolí, srdce novým životem, láskou naplní. Jeho story, díl druhý.(2.5.2016)

Jak se říká, čas hojí rány. Oliver neprochází nějakou katarzí, díky které by ze dne na den prohlédl. Při hledání smyslu života je někdy nejdříve nutné najít sám sebe. Pohroužit se dovnitř, ujasnit si svůj stav, zpřetrhat pouta, která si sám sobě navázal, aby z toho vnitřku mohl zase vyjít ven a začít znovu, protože život rozdává radost i rány a smutných příběhů je kolem nás spousta.(2.5.2016)

• prezdivaka

Jak si šlechetný miliardář najde krásnou, inteligentní rozvedenou a bohatou ženu. Na první pokus. Běží vedle ní v Cental parku a ona si s ním dohodne rande, přestože se vydává za Portorikánce. On je stále úžasný. I po 18 měsících bydlí tento úspěšný newyorkský právník v malém nehezkém bytečku, stále jen pracuje a peníze zjevně dává do projektů na podporu chudých. Ve volném čase maluje byty chudáku, které zastupuje. Ne vážně, to není parodie ani film z 1. republiky Jak přišla Růžena ke štěstí. Je to jen pokračování sladkobolného kýče. Jestli jste ho dali, tak jeho pokračování po 8 letech už vydýchávate mnohem hůř. No co, když to vydělá prachy. Diváci na to asi přijdou, ne? Ale i tady se taková nesmírná plytkost líbí. Tak proč jste tak přísní k podobným filmům od českých tvůrců? Je tam i taková roztomilá pitomost. Když Oliver fotí, nechá na objektivu krytku a Marcie mu jí s úsměvem sundá. Scénárista asi nefotil se zrcadlovkou. Kouká se totiž přes objektiv a s krytkou fakt nic nevidíte. To jen na dokreslení všech přehmatů.(3.5.2016)

Ani ve snu mě nenapadlo,že Love Story bude mít pokračování, a ono fakt jo- bohužel po úvodu,kdy člověk napjatě očekává , co se vlastně bude dít, se jedná o další love story, ale jinak hezky a zajímavě natočený snímek....80%(2.5.2016)

Ne už tak dojemný jako Love Story, ale přesto pěkný film. 75%, 3.5.2016.(3.5.2016)