Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Jarsey

Tohle je přesně ten případ, kdy si člověk řekne, že tomu filmu chybí atmosféra, šmrnc, charisma. Boyka skvělý jako vždy, ale není to ono. Po dvojce a trojce má člověk pocit, že to v něm zanechalo nějakou odezvu. Tohle je ne úplně tuctový film, ale nemá k tomu daleko. I když konečná pointa se mi líbila a trochu ten film vyzdvihla. ()

pepazapo

Neporazitelný: Návrat krále je zatím poslední film z této serie je to nenáročný film a dobře uteče musím pochválit bojovou choreografii Scotta Adkinse příběh je snadný a předvídatelný ale to mi vůbec nevadilo velmi mě zaujaly zápasy v ringu potenciál pro další díl tu rozhodně je. ()