Neporazitelný: Návrat krále

Boyka: Undisputed IV

Neporaziteľný: Návrat kráľa

Akční

USA, 2016, 86 min

Kdyby se ti maníci prostě jenom bohapustě mlátili hodinku a půl, udělali by asi líp..pokusy o tvorbu scénáře a příběhu v těchto typech filmů bývají spíše na škodu..navíc filmu ubližují i všudypřítomné kecy o bohu, naleznutí cesty, morálce...ale budiž..Adkins zase ukazuje, že popírání gravitace je jeho denním chlebem a všechny nakonec zmastí............... moje hodnocení = 6 z 10.(14.4.2017)

Boyka je zpátky a rozkopává to tak jako nikdy dřív, namakal svojí zatím nejlepší formu a souboje jsou posunuty ještě o úroveň výš než v předchozích dílech, u některých tríčků v ringu zůstává fakt rozum stát, gravitace není pro Scotta Adkinse žádným limitem. Trojka byla příběhově určitě na lepší úrovni, tady nějaký propracovanější zvraty nečekejte, spíš jde o klasický fighterský béčko, oscarovej propracovanej příběh ale od filmů se Scottem opravdu nečekám. Stačí mi s hubou u země pozorovat jeho perfektně natočený a choreograficky zpracovaný souboje. Pokud tedy máte jeho roli nasranýho, agresivního, lítajícího rusáka rádi jako já a užíváte si vizualní orgie s úžasným střihem a souboje, kde vidíte krásně každej pohyb a antigravitační trojitej kopanec jedná se určitě o přesně takový pokračování, na jaký jste čekali.(10.4.2017)

uff, tak to bylo něco.. čtvrtý Boyka má scénář, herecké výkony i hudbu jako z italské telenovely a nebýt tedy stále atraktivních soubojů a relativně sympatického Scotta Adkinse, což jsou jediné dva důvody, proč se na tenhle paskvil v rámci mezí vlastně celkem dobře dívá, bylo by to s mým hodnocením o dost horší.. takhle tedy hodně shovívavé 3*(21.6.2017)

No pribeh je proste ty volee! ale je jeden z nejlepsich v serii, z adkinse je dobrak, ktery to nema jednoduche a o jeho pomoc neni zajem..taky klasika..porad veri v boha a vypada cool..bojovky mimo i v arene sou zase top, ale uz je to cely takovy overthetop a warrior je neprekonan, ktery je o mnoho realistictejsi..ale na to seru a mame tu nejlepsi undisputed! uz to chce dalsi a doufam ze nebudem cekat tak dlouho! boyka je borec a charakter. davam klasicky plnou palbu. update: videl sem podruhe a proste tomu nemuzu dat plno..souboje sou horsi nez ve 3tim, kde byl finalni epickej fight a tady pff.. nebylo to proste ono..dam 4 jen kvuli kvalitnim fightum a adkinsovi jinak je to plebs :((8.4.2017)

Stále baví a Boyka to tam pořád krájí. Chudší rozpočet byl sice trochu vidět, ale mě to vůbec nevadilo. Stejně tak mi nevadila změna režiséra, kdy sice Isaac Florentine je na souboje v ringu a choreografie machr, ale nový režisér se rozhodně nemá za co stydět a jeho práce je také velmi dobrá. Ta dramatická část s ženou Almou byla spíše příjemným rozptýlením. Přece jen sledovat 90 minut pouze a jen souboje, to by mohlo začít nudit. Takhle to bylo správně vyváženo a Boykova motivace proč pomoc Almě, nebyla na křeč a ani to nepůsobilo lacině či trapně. Jednoznačná spokojenost! 80%(13.4.2017)

• - Dátum narodenia 17. jún 1976 z falošného pasu Yuriho Boyky sa zhoduje so skutočným dátumom narodenia jeho predstaviteľa Scotta Adkinsa. (m.a.t.o.)

• - Vo filme si mal pôvodne zahrať Nathan Jones, no nabitý pracovný rozvrh mu to nedovolil. Nahradil ho Martyn Ford. (m.a.t.o.)

• - Trayan Milenov (Boris Tarsov) si zahral vo všetkých troch pokračovaniach série Undisputed. V každej časti mal súboj so Scottom Adkinsom (Yuri Boyka), no vždy stvárňoval iného súpera. (m.a.t.o.)