Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

nate_DAVE

Po nekolika odkladech jsem cekal minimalne stejnou uroven jako 2. a 3. dil, ale zazrak se nekonal. Slabsi hudba, kamera i pribeh. Nastesti Scott Adkins ma tuto roli sitou na miru a kvalita zapasu v ringu je taky zachovana. ()

mr.twizta

Boyka je zpet a i tentokrat si uzijeme hromadu nabusene a pekne sestrihane akce. Cert vem story, jsme tu kvuli rubackam, ale i presto se mi libi, cim si Yuri v tomto filmu prosel. Sem s dalsim dilem, prosim. ()

hony23

Po dlouhé době dobřé natočený film o chlápcích, kteří si v arénách roztloukají mozky na kaši. Když si člověk odmyslí tu omáčku o polepšeném hříšníkovi, který zkrze ring našel Ježíše, tak sledujeme svěží a celkem i brutální podívanou plnou komb a trojitých odpíchnutých Ritbergerů, které ovšem díky hlavnímu hrdinovi nepůsobí tak teploušsky, jako v dobách Van Damma. ()

eric88

Konečně nějaký film, který není úplná píčovina. Když pominu teda to, že těch zápasů po sobě bylo moc :-) Regenerace zranění by byla trochu asi moc rychlá. Ale jinak je to slušný a za poslední dobu nejlepší :-) ()

Matos

Klasická recyklácia z predošlých dielov, len ten príbeh bol o čosi slabší. Na môj vkus až príliš tuctový bez nejakých väčších zmien. Ale tak v tomto type filmu o to až tak nejde. Akcia super, boje sa mi taktiež páčili, len škoda toho príbehu za 5 korún. ()

Sharlis

Ak hladate spickovu choreografiu, caste a kvalitne boje, tak Boyka je jasna vec. Kamera je perfektna, co chcete vidiet, to presne vidite uplne presne. V zanre bojovych umeni je kazdy Boykov film na top urovni. ()

Michal99

předešlé díly mě zaujali víc, čekal sem že ten poslední protivník bude silnější, no prostě to nebylo takový vzrůšo jako v druhém a třetím díle. ale i tak bitky best! ()

tybro

Mínus jedna hvězda za málo propracovaný děj, mínus jedna hvězda za eng dabing s ruským akcentem (to jako fakt!!), mínus jedna hvězda za hloupý protivníky. Zbývá jedna hvězda za Adkinse a jedna za konec (snad nebude další díl). ()

bmx6

Kvalitní to určitě není,ale nemůžu s hodnocením jít dolů,protože se mi úplně vybavily ty vpomínky,jak jsem se poprvé setkal s tímto zapasníkem a nostalgie je sviňa,takže teď už to není kvůli soubojům,ale spíš kvůli té nostalgii. ()

Goumen

Poctivý akční film o zápasech, který dává vzpomenout na 90.léta. Jen bojové scény jsou lepší a velmi efektně zpracované. Samozřejmě tam přidali i nějaké emoce, morální stránku a tak, ale to je opravdu vedlejší a absence těchto prvků by mi ani nijak nevadila. ()

Kushina

Oproti předešlému dílu to bylo hodně slabé. Příběh bez větší zápletky a hlavně bez šmrncu a překvapení. Doufal jsem něco víc.To, jak tu obrovskou horu nejprve nemohl ani rozhodit a najednou každá jeho rána měla sílu koně mě trošku rozesmálo. Konec nebyl tak dobrý jako v předešlém dílu. Mohlo to být určitě lepší, potenciál to mělo. Ale co už, beru to jako film o rvačkách, které od Adkinse miluji. 75% ()

hrdygay

vyborny film, skvele suboje, najviac ma bavil vztah medzi boykou (scott adkins) a almou (teodora duhovnikova), vdovou po viktorovi, ktory zomrel v ringu po suboji s boykou, pri ich spolocnych scenach som brecal, napriklad, ked boyka lezal v ringu, pozrel sa na almu a postavil sa na nohy, uvod filmu bol podobny dalsej nedavnej adkinsovke zivy terc 2, tiez na zaciatku niekto zomrel po suboji s adkinsom a adkins mal z toho mindraky, to sa mi najviac pacilo, bulharska herecka teodora duhovnikova je jebacka a vie hrat, dufam, ze ju uvidim v dalsich americkych filmoch 8/10 ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

Sunwheel

Boyka začal viac prejavovať city a sumarizovať svoj život. Zahodiť všetky úspechy a vrhnúť sa do boja proti sebe samému. Vznikla z toho ďalšia solídna arénovka, v ktorej oproti trojke chýba akási ultimátnosť a miestami stráca dych. Ale stále sa to radí medzi to lepšie z akčného filmu po miléniu! ()

Krokyno

Boyka byl vždycky egoistický, surový a bezcitný hovado, proto jsem ho měl rád, v tomto díle nám, ale zjemňuje - z pana "duté mašiny na modřiny a zlomených končetin" se stává ochránce ovdovělých žen se smyslem pro zodpovědnost. Zatím to u mě prošlo, příště se mi to, ale líbit už nemusí. ()

Raziel811

Adkins = Boyka, to je jasné. Ale aby z toho byla klasika, chybí tomu kvalita. Po výborném třetím díle zde máme slabý odvar. Boyka už nemá tak skvělý přízvuk a doslova zlidštěl. Čistá arénová zápletka trojky je nahrazena až patetickým finálem tohoto filmu a nevyužitým potenciálem závěrečného fightu. ()

LL CoOl J 74

Ouu absolutně nečekaná podívaná nemůžu tomu nic vytknout skvělý příběh i pěkné bojové scény .. Do včerejška jsem bral jako nejlepší díl s Chambersem , ale dneska už to je číslo dvě neboť tenhle díl je opravdu z mého hlediska božííí.. ()