Epizody(14)
-
Die Frau ohne Gesicht (E01)
-
Der Mann im Mond (E02)
-
Wer Gewalt sät (E03)
-
Der Name der Nelke (E04)
-
Tödlicher Irrtum (E05)
-
Marion Nr. 5 (E06)
-
Das Kuckucksei (E07)
-
Blutiger Ernst (E08)
-
Wahnsinn mit Methode (E09)
-
Y.?17 (E10)
-
Blackout (E11)
-
Hals über Kopf (E12)
-
Todkäppchen (E13)
-
Das blonde Gift (E14)
Hrají
Esther Schweins
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Michael Brandner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Bruno Eyron
Nejlepší seriály:
X-company (2015) (seriál)
L'onore e il rispetto (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ann-Kathrin Kramer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dvě strany propasti (2023) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Rainer Strecker
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Muriel Baumeister
Rakousko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Sven-Eric Bechtolf
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Natja Brunckhorst
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Wilfried Hochholdinger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Christiane Paul
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Parlament (2020) (seriál)
Dva světy (2017) (seriál)
Niels Bruno Schmidt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Nadeshda Brennicke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
The Team (2015) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Meike Fellinger
Nejlepší seriály:
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Ahoj, strejdo doktore! (1994) (seriál)
Stefan Kurt
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Dreileben (2011) (seriál)
Allmen (2017) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)
Katja Flint
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Gertraud Jesserer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Siemen Rühaak
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Království temnot (2000) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Sophie von Kessel
Mexiko
Nejlepší seriály:
Camino de Santiago (1999) (seriál)
Frank Riva (2003) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Nicolas Brieger
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Hansa Czypionka
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)