Rychle a zběsile 2

• USA 2 Fast 2 Furious (více)

Brian O'Conner přišel o práci poté, co nechal šéfa ilegálních pouličních závodů, Doma Toretta, uniknout před zákonem. Teď pro peníze jezdí v Miami nelegální závody silných vozů a netuší, že právě tyto závody budou důvodem, aby ho FBI zmáčkla. Buď jim pomůže, anebo půjde do vězení. Totéž platí pro jeho černošského parťáka Romana, který má s Brianem z minulosti nevyřízené účty. Ti dva se teď musí nechat najmout jako řidiči drogového bosse Cartera, aby ho policii pomohli dopadnout. Zařídí to Monika, Carterova milenka, ale ve skutečnosti policejní agentka. Zkušenost se zběsilými pouličními jízdami jim i Monice pomůže zachránit život, protože Carter po skončení akce nehodlá nechat svědky naživu. (TV Nova)

Thommie

Vůbec jsem nebyl zklamán,. věděl jsem, co očekávat a také se mi toho dostalo. Film patřící do kategorie, která by měla mít vlastní žebříček. ()

majxik

Uff, druhý díl už není zápletkou ani tak zajímavý jako díl předchozí, a krása tohoto snímku asi osloví pouze naprosté milovníky aut, kteří v tom možná najdou zalíbení, i když i jim se určtě něco líbit nebude... podle mě typický druhý díl který se drží daleko ve stínu svého předka. ()

Phietros

Obavy, že bez Diesla(dominic) už to nebude ono? Tak na ně zapoměntě! Je tu totiž Tyrese Gybson, kterému role sedla stejně tak dobře a společně s Walkerem(Brian) tvoří hodně povedenou dvojku plnou tuningu, závodění a akce! Po selhání v Los Angeles, kde pustil Brian na svobodu Dominica, se dostal až do Miami. A právě tady se rozjíždí v plném proudu nelegální závody, plno sladkých kočiček no a samozřejmě taky nějakej ten mafián(Carter), kterého bude muset dopadnout. Na pomoc si žádá starého kamaráda Tyrese, který je vězněn na závodišti tracků, s kterého se némůže hnout, díky čipu na noze. Společně se jako řidiči vydají k Carterovi, který přijímá řidiče a podrobí všechny zkoušce. Nesmírně sexy postavou je Eva Mendez, která tu je ozdobou a zárověň hračkou pro Cartera, který neví že je tajná policistka a donáší chlapcům. Nicméně po tom co projdou zkuškou, tak je čelí největší zkouška a to převést špinavé peníze.. Proto předem vymyslí plán, jak se vyhnout policii, zůstat živí a zárověn oblafnout Cartera.. Navíc moc povedenej soundtrack ! ()

ywo666

Poslabšie pokračovanie autíčiek. Bez Diesela. Bez nápadu. 2-3 krát som sa zasmial. Uvidíme pár dobrých akčných scén. Keď skákali autom na loď pripomenulo mi to nové diely kde sú podobné veci na dennom poriadku. Dávam rovnaké hodnotenie a jednotke. Ale kým prvý diel získal silné dve hviezdičky. Toto je minimálne o 15% horšie a narazilo na dno troch hviezd. ()

noriaki

Divím se sám sobě, ale bavilo mě to. Kdybych měl ovšem vyjmenovat všechno co mi na filmu vadilo, seděl bych tady až do večera. A měl bych ve všem pravdu, protože druhý díl série je špatný, trapně pozérský a veskrze zbytečný. Chybí mu šmrnc, pořádný příběh a bolestně mu chybí Vin Diesel. Bez mlčenlivého svalovce ještě víc vyniklo, že se dívám na partičku plastikových panáčků jezdících v autech co by se hodily do setu s Barbie. Díky bohu alespoň za Cole Hausera. Ten jediný snesl přísnější měřítka. ()

JohnSmith

Poněkud slabší než jednička,hodně jednoduchý a ikdyž mám Walkera a Gibsona rád,Dieselovo charisma prostě nemají.A dost mi vadila ta diskofilácká hudba ()

harryy

Oproti svojmu jednotke je pokračovanie nudný a nepresvedčivý. Dôvodov je viacero.Prvý a hlavný je v samotnom scenári.Ďalším problémom je absencia postáv s výraznou dávkou charizmy(Vin Diesel a jeho Dominic Toretto jednoduchu strašne chýbal).Z jednotky sa do pokračovania dostala iba najmenej zaujímavá postava Briana O Connera, ktorý je v drvivej väčšine scén absolútne nepresvedčivý a Paul Walker svoju postavu vyslovene nezvláda.Klišovitosť príbehu v spojení s nevýraznými hereckými výkonmi vyznieva veľmi nepresvedčivo 50% ()

VanTom

Spousta přepálených digitálních honiček v nezáživném a neoriginálním příběhu, který se snaží naroubovat tuningovou módu na velmi klasickou krimi zápletku. Přibylo směšných póz a rádobyhustých hip-hopových beatů, naopak úplně vymizelo jakékoliv napětí, zaujetí nebo charisma, které v jedničce představovala parta kolem Vina Diesela. Nekoukatelná tragédie se nekoná, ale něco výrazného tu prostě schází, [bro:]. 50% ()

Proky

Tento díl by z celé série zatím nejhorší to ale neznamená že film je špatný , ale zklamání bylo z aut které ve 2 už nebyly tak zajímavé jak npř v první dílu.je opravdu znát že tetno film dělal jiný režisér než první díl.to stejné příběh už nebyl tak zajímaví a navazoval jen tak 20% však film je krasný a můžu jej doporučit ()

lykan9

Vyloženě o blbost se nejedná, ale kromě toho, že tu hraje Paul Walker a Thom Barry, tak to s jedničkou moc společného nemá. Jediným velkým pozitivem je Tyrese Gibson, který byl však nucen ze své pusy vypustit takový sentimentální kraviny, že to jeho postavě jen škodilo. Na nedělní dopoledne však dobrý. ()

Sany33

Dnes som sa rozhodol pozrieť pod kapotu jednému vznikajúcemu fenoménu a síce Fast & Furious vo svojom druhom voľnom pokračovaní. Slovené spojenie voľnom je doslovné. V podstate okrem Paula Walkera sa zmenilo komplet celé univerzum, tak pracne vybudované v predchádzajúcej časti. je síce pravda že sa tu stretávame s množstvom nových tvárí ale Vinca naftu nám jednoducho v tejto sérií nikto nikdy nedokáže nahradiť. Snaží sa o to Tyrese Gibson ktorý ale pôsobný ako úplný gašpar a celý jeho prejav je silený. Má aj pár vtipných hlášok ale vo väčšine prípadov sa jedná o veľmi otravnú postavu. zápletka filmu veľmi podobná jednotke kedy mladý agent infiltruje za pomoci svojich jazdeckých zručností nebezpečnú organizáciu. Má to svoje plusy aj mínusy ale nad priemer by som to určite nehodnotil. 48% ()

cross

Minimálně stejně povedené a zábavné jako první díl! Scénář je sice naprosto zbytečný, ale přehršel akce a tím pádem i zábavy je podle mě vyšší než v jedničce, i když citelně chybí Vinova přítomnost. Já se skvěle pobavil, ale chce to opravdu na chvilku přestat přemýšlet! ()

FrajerTom

Dostal jsem zhruba to co sem čekal.. i když přiznávám, že jsem celkem ochotně mozek nechal před sálem, ale to je dle mého při těchto filmech povinnost... ()

Blackberry

Trošku nerozumiem len priemernému hodnoteniu tu na csfd. Pre mňa to bolo nadupaných celých 108 minút zábavy, vymakaných áut, podareného scenáru a v neposlednom rade aj akcie a napätia. Paul Walker v kombinácii s Tyresom (ako si on sám skrátene hovorí) a Evou Mendes je proste super trojka. Ja osobne som odchádzal od televízie skutočne spokojný. ()

hryzy

Jedna hvězdička za Nissan Skyline na začátku a druhá pak za EVO ;-) Pokud se někomu nelíbí ani jedno z těchto aut, tak na to raději asi nekoukejte ()

Ravi

No nebýt postavy Paula Walkera, tak je tenhle film úplné fiasko. Pokud chcete zažít adrenalin z jízdy autem osvětleným jako u komediantů a rychlejším, než Milenium Falcon, sedněte si raději k NFS. 35% = 2/5 ()

Kalidor_

Pro takové "slaboduchárny" kde se prezentují jen nadupaný auťáky, naolejované kozaté Mařky a drsné kecy drsných chlápků mám slabost. A popravdě děj celkem ušel. Bavil jsem se královsky, tečka. ()

vyfuk

Sledovat druhé pokračování bylo v celku jako sledovat jedničku. Jen bez Diesela to vypadalo málo akčně. Celý příběh byl docela originální a ani ne moc nudný. Nemám co k tomu víc říct - jen malé mínus za motor a film bez Diesela. ()

Zemřel americký režisér John Singleton

Zemřel americký režisér John Singleton

30.04.2019

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)

Tyrese Gibson pojede sólo

Tyrese Gibson pojede sólo

03.02.2015

Rýchlo a zbesilo 3

Rýchlo a zbesilo 3

08.06.2005

Megahit režiséra Roba Cohena RÝCHLO A ZBESILO sa dočkal nepodareného pokračovania, ktoré však aj napriek neúčasti Vina Diesela z jednotky zarobilo len v kinách takmer dvojnásobok rozpočtu, čo je pre… (více)