Přátelé: Zase spolu

(TV film)
  • USA Friends Reunion Special

Ve speciálu, který nemá scénář, se hvězdy seriálu Přátelé Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer vrací do kultovní haly číslo 24 (Stage 24) ve studiích Warner Bros. v Burbanku, kde se oblíbený sitcom natáčel. V pořadu se objeví i řada speciálních hostů jako jsou David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon a Malála Júsufzaj. (HBO GO)

meda2016

Ano, je to milá a zřejmě dost drahá zbytečnost. Přestože původní seriál hodnotím za 5*, nebudu jím ovlivňovat tuto reality, která propásla svůj čas. ()

argo.smile

Akože som fanúšik seriálu ale toto bolo absolútne mimo mňa? Ten Slovák ako repa Attila 😂, wtf? Chandlerove falošné zuby sú mimo mňa ako jeho myšlienky po celý čas, Monike opadáva tvár ako omietka na starom dome, fatman Joey, na ňom sa čas podpísal najviac, Ross bol a bude naozaj pán herec(aspoň v divadle), ktorý má všetko do detailov premyslené... Joeyho I shit here 😂. Škoda, reunion stál za ..... Veď viete. ()

KolarikKing

Nostalgie jak sviň. Smích, pláč a hromada dalších emocí se ve mě míchalo během sledování tohoto shledání. To, že to je udělané jako dokument za mě funguje lépe než kdyby to byl nějaký klasický díl. Takže za mě super věc tenhle Reunion a teď si zase musím pustit Přátele pěkně od začátku. 9/10 ()

Tomas_PO

Pomalší rozbeh, ale napokon za plných 5 hviezd. Dokonale pripravený scenár, ktorý trafí presne do čierneho, chytí za srdce a dokonca aj vytlačí slzičku. A popritom niekoľkokrát vyprskne v hlasitý smiech. Umne zostrihané zábery zo zákulisia, scenáristicky vyšpičkované kľúčové emócie a scény, o ktorých sme ako diváci ani nevedeli. Vidieť aj proces natáčania a živú participáciu divákov (áno, tie smiechy v pozadí boli živí ľudia na natáčaní, ktorí nepoznali scenár). Dynamiku špeciálu držia jej rôzne formy (show s výborným Jamesom Cordenom, pôvodné interiéry, role-play scenáru, či vedomostná súťaž). A samozrejme mimoriadni hostia. ()

DenisR

Prvních pár minut na mě působilo jako přetvářka, ale kdoví, jak se to přesně točilo. Jinak to bylo fajn nostalgický vzpomínání a povídání o jednom z nejlepších seriálů všech dob, na který se čas od času sám podívám. Škoda, že nešlo o plnohodnotné pokračování, ale možná by se kouzlo závěrečné epizody desáté řady následně vytratilo. ()

Anife

Bez nadsázky jedna z nejlepších věcí, co jsem kdy viděla. Přátelé miluju od roku 2004 a na tohle jsem čekala celý život a nejsem ani trochu zklamaná. Jediné, co bych možná pozměnila je seznam hostů - Gagu miluju, ale do té scény by se přecijen více hodila Taylor Swift a místo celebrit, co se seriálem nemají moc společného bych chtěla vidět třeba Paula Rudda nebo Cola Sprouse, ale to je drobnost, co mi zážitek nezkazila. Celých krásných 100 minut jsem se smála, dojímala a vzpomínala na krásné i těžké chvíle, co jsem u tohoto fenoménu, jež mě provází celý život, zažila. Opravdu to není 'jen seriál'. Nejúžasnější samozřejmě bylo, když se na scéně objevila výborná Maggie Wheeler. A když Lisa (která vypadá vážně úžasně) předčítala její repliku s MY EYES, tak jsem se vážně mohla smíchy potrhat. Je to přesně takový, jak jsem si to vysnila a možná ještě lepší. ()

Zozol

Tak tohle je #mustsee každého milovníka přátel. Naprosto jsem si to užila. Obrečela jsem to od začátku do konce. Bylo fajn se zase vrátit. ()

Leník

Seriál Přátelé miluju a mám ho sjetý několikrát dokola, ale z tohoto jsem rozpačitá... Nejlepší byly "veselé historky z natáčení". Srdceryvné historky fanoušků přátel (Ind jemuž umřel otec apod.) bych okamžitě vyhodila. Místo toho se mohl věnovat větší prostor hercům ztvárňujícím další postavy, které většinou nechali vlastně jen zamávat, to bylo až trapné. Nebudu rozebírat vzhled všech herců, nikdo nemládneme, ale nakonec mi z toho nejlíp vyšel Matt Le Blanc s nezastíraným bříškem a šedinami. Naopak celou dobu mě fascinoval svítící chrup Matthewa Perryho, že by reminiscence na jednu z epizod? Celkově vzato jsem ráda, že jsem to viděla, ale spíš zklamání a kdyby to nenatočili, nic by se nestalo. ()

Saroman

Mega nezajímavý. Čekal jsem teda příběh, ale když jsem po chvilce zjistil že je to dokument.. fajn, ale ani jako doc. to za moc nestojí. Možná těch prvních 10 minut ze zvědavosti jak zestárli, ztloustli a napli si gesichty botoxem. ()

rigby

Je to jako setkání se starými známými přáteli. Seriál mám za těch více než dvacet let dostatečně nakoukaný. V těžkých chvílích se k němu rád vracím a hledám v jeho společnosti klid a sílu jít dál. Přátelé mě vždycky nezklamou a nabijou spoustou energie a chuti do dalšího praní se s životem. I když se jednalo o pouhopouhý zábavný večer, tak bylo vidět, že to mezi nimi stále jiskří. Je to jako s každou dobrou partou. I když se s nimi setkám po letech, stále tam ta vzájemná energie a souznění je. Stejně tak jsem se cítil i tento výjimečný večer. I na slzy dojetí došlo. ()

Niki_Uzumaki

Škoda, mohla to být pecka, ale vlastně to byl dokument hrající na city a nic nového nepřinesl. Největší zážitek jsem měla z komentáře Jennifer Aniston k působení Brada Pitta v jednom díle. David Schwimmer: "And your fella, Brad" ... kouká na Jennifer... A ona: "Pitt came. Did one." Boží, to za to stálo. ()

bonovox

Nostalgicka spomienka na seriál ktorý v našej mladosti pozeral asi každý...pekné stretnutie po rokoch s prekvapivymi hosťami. Potešilo ()

chozze008 odpad!

Hele neni uz jim asi tak 100 let? Jo verbal porada sbirku na svuj COVID, tak urcite prijdte. Je hrozne statecny, prej se tam prizna ze si dle vzoru Caitlyn Jenner,  necha zmenit pohlavi ()

Toilet

Přišlo mi to celé takové prázdné a měli špatné nápady co dělat po setkání. Věnoval bych více času příběhům z natáčení atd. ()

daleba

Čekat na dabing se vyplatilo! HBO Česko se podařilo dát dohromady snad všechny původní dabéry od titulkovýho Jiřího Ptáčníka až po Pavla Soukupa (Tom Selleck). Chybí samozřejmě bohužel zesnulý Rostislav Čtvrtlík, ale toho už i v seriálu skvěle zaskočil Aleš Procházka v roli Chandlera... A nechybí ani tady. Jako člověk, kterej se v dabingu furt nějak vrtá, zkoumá, studuje ho a českej dabing prostě miluje, musím tohle ocenit! 👏 Samotnej dokument by mohl bejt asi lepší, ale ta nostalgie tam prostě je a tenhle seriál je prostě doteď asi to nejlepší, co kdy vzniklo! Mimochodem: máte to taky tak, že vám nejde určit si nejoblíbenější postavu?! Řeknete si třeba Ross, ale pak vás napadne milion jinejch věcí, proč by to měl být Chandler. A následně zase mozek začne přemýšlet, proč vlastně ne Joey? Myslím, že přesně v tomhle je to kouzlo Přátel... Dvě hvězdičky jen za to, co se povedlo českýmu HBO ()

Rian_witcher

Moc příjemné ohlédnutí a kupodivu i plno neznámých zajímavostí okolo seriálu. Překvapivé vstupy hostujících herců. Ano, nikdo nemládneme. Je někdy smutné vidět jak naše idoly zestárly. Třeba na rodiče Rosse a Moniky byl smutný pohled. Ale celkově to byl moc prima návrat. ()

vyhulstrom

Tohle je ta nejvíc nejlepší věc, která mohla vzniknout! Vzpomínka k seriálu, který frčí stále a pořád. Dlouho mě nic nedojalo na začátku, uprostřed i na konci. Děkuju! ()

Harry Potter se dočká reunionu

Harry Potter se dočká reunionu

17.11.2021

Podobně jako tomu bylo v případě nedávného speciálu Přátel od HBO Max, se teď dalšího takového reunionu v rámci oslav 20. výročí od premiéry prvního filmu dočká Harry Potter. Vznikne tak další zhruba… (více)