Mad Dog Coll

Menahem Golan

Patrick Rand

Scénografie:

Clark Hunter

Film o době a postavách známých třeba z Gangsterů (1991) narozdíl od oficiálního textu distributora správně (i když v poněkud romantizujícím oparu) předvádí, že nájemný zabiják "Mad Dog" Coll se nikdy jedním z nejmocnějších mafiánů nestal...(22.3.2012)

Akce tam je dobrá, příběh taky ujde taková válka mezi mafiány ale chybí mi tu nějaká známá herecké tvář herci nic moc.(2.2.2013)

• Seattleman

Po kostrbatom úvode sa film rozbehne, ale príde postava Dutchmena a dej sa prepadne na úroveň braku. Herci hovoria otrepané frázy, na pozadí hrá nezáživná hudba, krv je v skutočnosti lacná vodová farba... jediné čo vyzdvihuje tento film je kamera a rekvizity. Janusz Kaminski ťahá tento film viac dopredu ako všetci neznámi herci dokopy. A k tomu parádne autá 30-tych rokov. Škoda že tu nebola automobilová naháňačka, hneď by to hodnotenie pocítilo :)(19.11.2013)

Dobrá studiová gangsterka z období americké prohibice. K zajímavostem patří, že coby producent film zaštítil Menahem Golan a za kamerou stál Janusz Kaminski.(31.3.2012)

"Cement je připravenej !!"(25.1.2017)