Komentáře uživatelů k TV seriálu (86)

Jak už sám název vypovídá, Párování není o ničem jiném, než o tom, kde a jak se nejlépe spárovat a v některých případech pokud možno i spářit. Seriál představuje šestici moderních Londýňanů, třicátníků, kteří většinou tráví společný čas v oblíbeném pubu. Za takového normálního je zde Steve v podání Jacka Davenporta, který je u nás známý až z filmu Piráti z Karibiku. V prvním díle se rozejde s excentrickou Jane a spáruje se se Susan, drobnou ale temperamentní blondýnkou. Kolem jejich vztahu se vlastně hromadí všechny eskapády a komické situace, o které zde rozhodně není nouze. K tomu dokonale napomáhají Stevovi přátelé Patrik (dokonalý inseminátor s mega penisem) a především Jeff, nerd s obrovskými teoretickými znalostmi o sexu a vztazích z komiksů, ale jakmile přijde na konfrontaci s druhým pohlavím, vypadne z něj jen: "Ko-ko-ko-kozy." Oba tito rádci dokáží Stevovi jeho vztah poměrně hodně zkomplikovat, ale i sami se dostávají do prekérních situací. A vlastně nejen oni, o všechna ta faux pas se starají i Jene se Sally, další z hvězdné šestky přátel. Ale takový Jeff (výborný Richard Coyle) je přímo magnet na průsery. V hovoru s jednou nádhernou dívkou se s blekotáním dostal až k tomu, že sbírá lidské uši a dělá si z nich náhrdelník ale to vůbec říct nechtěl, už jen proto, že to opravdu nedělá. Aby upoutal pozornost jiné krasavice, vymyslel si pod tlakem situace, že má dřevěnou nohu, a mohl bych zde jmenovat tucet dalších výmyslů, které ho nakonec vždy dostaly do situace, že se prostě s nikým nespároval. Ono to ani tak popsat nejde, to se prostě musí vidět. Takže závěrem, velké plus toho seriálu je, že se nesnaží vychovávat, jak to známe z amerických sitcomů, ale jde mu zkrátka jen o jedno. Navíc zde v podání skvělých herců, je plný vytříbených dialogů a vůbec pohodové atmosféry. Nelze než doporučit!(8.2.2013)

Díl od dílu lepší, neviděl jsem o moc vtipnějších seriálů ;) Highlights: Jeff!!!, Jane: Now I'm gonna talk about myself. Susan: Well, you're awake...(31.7.2008)

Tak jsem zhlédla první sérii a k druhý jsem se nedokopala. Kdyby tam nehrál Jack Davenport, tak asi nezvládnu ani tu první. Seriál mě nijak neurazil a už vůbec mě nenadchnul.(12.6.2013)

• Jiří K.

Něco podobnýho jako "Sex ve městě". Stejné chyby, stejné známky...(1.10.2004)

Anglická variace Přátel. Tři ženy, tři muži a jeden oblíbený podnik. Tady se ale nechodí na kafe, ale na pivo, což dobře zobrazuje rozdíl mezi těmito dvěma seriály. Párování je více o sexu, tudíž je trošku "drsnější". Samozřejmě nechybí anglický humor a skvělá postava Jeff. Ten se bohužel ke konci vytratí a nahradí ho jiný trotl, který je velice trapný a ačkoliv mají s Jeffem spoustu rysů totožných, není to už ono.(4.3.2008)

Už jen ta epizoda s umělou nohou je na *****.(19.11.2014)

Určite to má svoje chybičky krásy, hlavne 4. séria, ktorá stráca odchodom Jeffa, ale aj tak ide o perfektný sitcom, plný skvelých momentov. Najlepšia postava Patrick/Jeff.(25.5.2013)

Těžce ze života. Himym? Friends? Community? Ale kdeže, osobní zkušenosti a zážitky z toho čiší na míle daleko a jen dokazují, jak skvělý je Moffat scénárista (to, že ho doteď holywood neobjevil, je obrovská škoda). Nejlepší a nevtipnější sitcom, co kdy zavítal na televizní obrazovky. S vyjímkou Červeného trpaslíka. ;) "I've got the key to the gates of paradise; but I've got too many legs!"(27.1.2012)

Jeden z nejlepších sitcomů co jsem viděl. Ve svém tématu asi nejlepší a nabitý opravdu legendárníma hláškama.(17.9.2004)

Zatím...(12.6.2010)

fakt super ujetý seriál.(6.9.2006)

Jak se může stát, že se tak úžasně propojí absurdní, neskutečně černý humor a zárověň velmi chyté a milé postřehy o vztazích? Když scénář píšou partneři...(5.8.2011)

Nezapomenutelná věc! Úžasná věc! S Přáteli to nemá kromě počtu hlavních hrdinů nic společného. Tohle je lepší... Britské! :D Ale když to člověk vidí znovu a znovu... je to pořád vynikající - jen nechápu, jak se autorům podařilo napsat tak dokonale tupé a protivné ženské postavy 😀 jedna blbější než druhá 👍(31.1.2012)

Lehce pomalý rozjezd, ale druhá a třetí sezóna jsou vskutku výtečné. Závěrečná sezóna trochu trpí absencí Jeffa, odchod nejvtipnější postavy vůbec se musí trochu projevit, ale výsledný dojem to příliš nekazí. Zkrátka, Coupling je dle mého značně nedoceněným dílkem s velmi vtipnými a skvěle vypointovanými situacemi a rozhodně by si zasloužil větší pozornost. (Viděno v originále)(20.3.2012)

• Milky.

Strašně zaprděná sračka. Jako cílovou skupinu bych snad viděl ročníky 1970 a níž.(17.2.2015)

Po pár dílech jsem si na ten humor zvykla. Ale tři tak nesympatický ženský pohromadě...to se jen tak nevidí. Navíc řeší blbosti - sledování porna je pro ně špatné, masturbace je špatná, mít záchod bez zámku je v pořádku.(30.8.2010)

Neviem, kde sa toto predo mnou toľký čas skrývalo, ale našla som to a pozrela asi za tri večery. To ide samo. Príde mi to ako takí anglickí Priatelia. Skupinka mladých, ktorých jediným problémom je nájsť si partnera, najlepšie na sex a možno aj na niečo viacej. Odhliadnuc od podobnosti s priateľmi, pozrime sa radšej na rozdiely. Je to omnoho viacej otvorené téme sexu, vtipy sú niekedy až na hrane, nájdeme tu iróniu na každom kroku a občas na ňu spoza rohu vyskočí až satira. Pozriem si znova. Kvalitná oddychovka. 5*(15.2.2018)

Britský humor mi je pomerne blízky i keď práve tento seriál sa dosť vymyká a jeho zaradenie je pomerne sporné. Prioritnou témou seriálu sú otázky fungovania vzťahov medzi opačnými pohlaviami a hlavne sexuálna poloha tohto vzťahu. Prínos tohto seriálu je že nezachádza do vulgárnosti i keď veci sú pomenované tými správnymi slovami, ale to sme asi od Britov mohli očakávať. Ja osobne som sa výborne pobavil a preto vysoké hodnotenie.(8.9.2007)

Narazila jsem na Coupling teprve před pár dny a už jsem stihla všechny díly. Musím říct, že tu někdo odvedl opravdu dobrou práci. Sice je to jen o sexu, ale i v tom se evidentně dá najít hodně vtipného. Myslím, že co se týče charakterů se Couplingem nechali inspirovat v HIMYM. Barney jako Patrick, Marshal jako Steve, Ted jako Jeff, Susan jako Lily a Robin je Jane a Sally dohromady. Celkem se "trefili i na podobných profese". Přijde mi, že tvůrci HIMYM odsud opravdu hodně čerpali. Jediné, co mi chybělo, byl Jeff ve 4. sérii, nějak mi ho Oliver nedokázal nahradit.(24.1.2012)

Britská verze Sexu ve městě, kde ale nejsou jen ženy? Není to nejlepší, co můžou britské ostrovy z hlediska zábavy nabídnout, ale postavy Jeffa a Jane jsou neuvěřitelně zábavné. Plus ta výborná znělka.(13.4.2011)

Výborný britský humor, absolutní oddechovka na vyčištění hlavy. Já se smála celé tři série. Ve čtvrté se něco totálně po...lo a už se na to nedalo koukat, ale opravdu škoda.(16.1.2012)