Dadel

Už jen vaření z podstaty. Děti už moc vyrostly, a přestože nová zápletka není špatná, první díl zůstal nepřekonán. ()

Morien

Vlastní krví jsem se propotila ke stejnému poznání: Dětské tábory jsou zlo! Zažila jsem dva. Divím se, že ještě nemám tik v oku. Ale možná že kvůli tomu, že jsme se sestrou se zaťatými zuby nechaly blondýny konat zlo a na konci jsme jen odjely, místo popuštění uzdy emocí, vyfackování všech krásných obličejů a podpálení těch klatých chatek, se ve mě všechny tyto negativní emoce od té doby hromadí a až mě jednou někdo opravdu naštve, bude výbuch termonukleární, přinejmenším. Jo a film? Závěr je rozkošný, to musím někdy vyzkoušet. ♥♥♥ ()

gudaulin

Trochu infantilní záležitost, která nicméně disponuje slušnou výpravou i hereckými výkony; kazil mi je ale mizerný novácký dabing. Celkový dojem: 60 %. ()

TeeAge

Niekedy žmíkanie predbehne zdravú mieru. No čo sa dalo čakať, keď prvá celovečerná forma vyrobilo na seba 7násobne? Teraz to už ale nevyšlo. Raz sa na to ajtak dalo pozrieť bez problémov. ()

Falko

Anjelica Huston - (Morticia Addams) +++ Raul Julia - (Gomez Addams) +++ Christopher Lloyd - (Strýko Fester Addams) +++ Joan Cusack - (Debbie Jellinsky) +++ Christina Ricci - (Wednesday Addams) +++ Jimmy Workman - (Pugsley Addams) +++ Carol Kane - (Granny) +++ Peter MacNicol - (Gary Granger) +++ Christine Baranski - (Becky Martin-Granger) +++ Barry Sonnenfeld - (Pán Glicker) +++ Nathan Lane - (Policajt) +++ Produkcia: Scott Rudin +++ ()

castor

Tohle naprosté ignorování všech společenských norem ze strany Addamsových fakt žeru. Pokračování snad ještě víc šlape, je pochmurnější a snad i morbidnější. Velkým bonusem je pak nový přírůstek.. a hlavně cokoliv z letního tábora!! Nejen pro morbidní atmosféru, výbornou stylizaci a dokonalý timing gagů je tohle jedna z nejlepších komedií první poloviny poslední dekády minulého století. Sonnenfeld věrohodně adaptuje comicsové postavy do hraného filmu, u dvou Addamsovic dětí mu to jde ještě o krapet lépe.. ()

MM_Ramone

Morbidná "Rodina Addamsovcov" je späť! Znova v réžii Barryho Sonnenfelda a v tomto istom hereckom obsadení. Do rodiny však pribudne mimino - malý Pubert; strýko Fester sa zamiluje do čiernej vdovy Debbie; a súrodenci Wednesday a Pugsley si to užívajú na letnom tábore... Stále je to perfektná čierna komédia, pri kotorej som rovnako dobre bavil ako pri prvej časti. **** ()

ripo

Jedine tu sa dozviete skutočnú históriu osídľovania Ameriky ... Viac vám napovie scénka zrežírovaná Wednesday Addamsovou pri príležitosti Dňa Vďakyvzdania ... ()

Xmilden

Addamsovi to naplno rozjeli a druhý díl je určitě vtipnější. Scény na skautském táboře jsou dokonalé a Wednesday neskutečným dovětkem ovládne jakouliv scénu. Škoda že série nepokračovala dalším dílem. Barry Sonnenfeld později navázal Muži v černém, kteří o moc méně podivnější rozhodně nebyli. 75% ()

Divočák

Scénka s představením na díkuvzdání, to je opravdu nářez!!! Christina Ricci forever. Opět krásná vzpomínka na mládí. ()

juta

Pokračování, za které se Sonnenfeld vůbec nemusí stydět. Další várka skvělé morbidní zábavy. I dabéři mají občas zamotanou pusu a tak určitá věta může vyznít dost zábavně. - Mluv česky! - Ty pičo! ()

MISSha

Nemůžu si pomoct, ale já dvojku vždycky měla radši než první díl. Protože jak se říká: šlape jak švýcarský hodinky… a to od začátku až do konce, je záživná a hlavní představitelé perlí jednu hlášku za druhou, hlavně Christina Ricci - "Wednesdey je právě v tom věku, kdy dívky myslí jenom na jedno." - "Chlapce?" - "Zkázu lidstva." xD ) ()

Jhershaw

Jedno z mála pokračování, které nedělá ostudu prvnímu dílu. Opět neskutečně zábavné a černohumorné (má nejoblíbenější scéna je opékání instruktorů z tábora) ()

Big Bear

,,Myslíte, že se mu líbím? - Určitě, vždyť zvracel! '' ----- Spousta lidí tupíše cosi ve stylu - jasně je to pořád geniální, ale je to dvojka, A dvojka je dvojka a bla bla... Já bych naopak řekl, že dvojka předčila jedničku. Jestliže se první díl výhradně odehrává v domě (a okolí) Addamsonových, pak v tomto díle budou nadšené děti odeslány na skautský tábor Chippewa a tam začne teprve ta správná jízda! Christina Ricci konečně dostala krapet více prostoru a to nejen v závěrečné táborové divadelní hře o osadnících. Do toho zmatky doma s miminkem a nová chůva.... Zkrátka a dobře opět geniální koktejl morbidního a černého humoru. Vskutku hřbitovní zábava! Dávám za 5 krocanů, bezt debaty. * * * * * ()

JohnnyD

Je to veľmi dobrá komédia, ale nedosahuje ani z ďaleka kvality originálu, či prvého dielu. Hlavné mínus je absencia hlášok, ktorých je tu akosi málo. Na druhej strane je tu niekoľko totálne skvostných scén, ako napríklad dobrodrúžstva v kempe. Zamrzí opäť zlá dejová línia, opäť krútiaca sa okolo strýka Festera. Herci sú vynikajúci (hlavne trio Julia, Ricci, Lloyd), rovnako aj réžia a hudba. Ďalšie výtky sú rovnaké ako pri jendotke (napr. atmosféra domu). Je to skôr na takých 70%, kým jednotka by bola na 90% - cítiť tam pokles, ale stále je to kvalitná zábava. ()