Reklama

Reklama

Drake a Josh

(TV seriál)
  • USA Drake & Josh
Komedie / Rodinný
USA, 2004, 57x23 min

Hrají:

Drake Bell, Josh Peck, Nancy Sullivan, Jonathan Goldstein, Miranda Cosgrove, Jerry Trainor, Brandon Brendel, Torrey DeVitto, Vanessa Hudgens, (více)
(další profese)

Drake a Josh jsou dva kluci s úplně opačnými vlastnostmi. ÚPLNĚ opačnými. Jediná věc, kterou asi mají společnou, je to, že chodí do stejné školy. Tedy vlastně to, že chodí do stejné školy a fakt, že sdílejí stejný pokoj a rodinu. Mazec! Jak se asi upnutý a vždy se řídící pravidly Josh a Drake, pro kterého jsou hlavní večírky a vyhýbání se škole, prokousají skrze středoškolská studia, když budou muset sdílet ten samý pokoj? No bude to samozřejmě srandy kopec! Nalaďte si tenhle pořad a přesvědčte se sami! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (14)

ManOfPhoenix 

všechny recenze uživatele

Docela povedený seriál o dvou nevlastních bratrech, kteří si způsobují každodenní problémy, které musejí řešit svými vtipnými způsoby. V tom jim nepřekonatelně trápí jejich malá sestra, kterou považují za nejhorší stvoření. Některé kousky jsou velmi povedené (1. série), avšak nedá se to říct o všech (4. série). ()

Reesam 

všechny recenze uživatele

Seriál mě nijak nenadchl. Blbý díl střídá další, a mezi hromadou se občas najde něco dobrého. Maličká Miranda ukazuje svůj talent, tak snad její kariéra neskončí ICarly. ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele

Docela slušné vtipy, některé díly skvělé, jiné trapné, kdy ten humor je stupidní, ale celkově se na to občas dá příjemně koukat a pobavit se. ()

Devils_PIMP 

všechny recenze uživatele

Krasny serial o dvou nevlastnich bratrich, kteri se na prvni pohled nesnasi do morku kosti. Presto je spojuje bratrska laska, ktera vse nakonec obrati v dobre. Vetsinou je take spoji boj proti mladsi sestre, kterou naprosto dokonale hraje Miranda Cosgrove. Proste se clovek v dusledku nenudi, coz je hlavni ukol sitkomu, nebo ne? /sledovano v nemeckem jazyce ()

Galerie (5)

Zajímavosti (5)

  • Ve speciální premiéře dvoudílné epizody "Drake & Josh: Really Big Shrimp" se objevila v kině, kde pracuje Josh (Josh Peck), falešný film s jménem Now She's Carly, čímž režie naznačuje další Schneiderův seriál iCarly (od r. 2007). (ManOfPhoenix)
  • Seriál se natáčel v Hollywoodu v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)
  • Helen, kterou ztvárňuje Yvette Nicole Brownová, se taktéž v této roli objevila i v seriálu Victorious (od r. 2010), což oba seriály řadí do stejného univerza. (ManOfPhoenix)

Reklama

Reklama