Never Mind the Buzzcocks (TV pořad)

Komedie / Soutěžní / Hudební

Velká Británie, 1996, 30 min

Mark Lamarr, Simon Amstell, Bill Bailey, Noel Fielding, Phill Jupitus, Melanie Chisholm, Catherine Tate, Martin Freeman, Adele, Amy Winehouse, Johnny Vegas, Carl Cox, Brian Molko, Moby, Dermot O'Leary, Dani Filth, Eddie Brill, Alice Cooper, Melanie Brown, Jon Lee, Bruce Dickinson, Antony Costa, James Corden, Noel Redding, Slash, Jimmy Carr, Alan Davies, Limahl, Katy Brand, Chrissie Hynde, Don Powell, Dave Hill, Noddy Holder, Mitch Hewer, Tommy Vance, Jeremy Clarkson, Suzi Quatro, Craig Cash, Alex James, Crispian Mills, Heston Blumenthal, Pixie Lott, Greg Davies, Jack Whitehall, Ewen MacIntosh, Damon Gough, Lemmy, Glen Matlock, Rita Ora, Nick Carter, Russell Howard, Lee Mack, Suzi Perry, Ortis Deley, Rhod Gilbert, Jason Derulo, Lily Allen, John Halsey, Tim Key, Tom Basden, John Otway, Lorraine Kelly, Jon Richardson, Paloma Faith, Iggy Azalea, Alesha Dixon, Leslie McKeown, John B. Sparkes, Gary Brooker, Jack Dee, Calvin Harris, Gloria Gaynor, Stephen Frost, Bill Oddie, Neil Innes, Gary Moore, Sister Bliss, Claudia Winkleman, Ralf Little, Josh Widdicombe, Jason Manford, Ian Astbury, Lauren Laverne, Donal MacIntyre, Wicked Wiggy, Billy Bragg, Katherine Ryan, Sara Pascoe, Theo Hutchcraft, Mark Ronson, Olly Murs, Sarah Cracknell, Paul Ross, Cerys Matthews, Ricky Wilson, Guy Garvey, Stephen Fry, Frankie Boyle, Adam Hills, Estelle, Melanie Blatt, John Coghlan, Bonnie Tyler, Graham Norton, Belinda Carlisle, Samantha Fox, Jamelia, Jaret Reddick, Michael Bolton, Dave Fulton, Imelda May, David Essex, Kwame Kwei-Armah, Feth Greenwood, Davina McCall, Chris Moyles, Kimberly Wyatt, Nick Hodgson, Philip Philmar, Katy Wix (herec, a.z.), Seann Walsh, Roisin Conaty, James Acaster, Joe Lycett, Sarah Millican, Isy Suttie, David O'Doherty (herec, a.z.), Gabby Logan (herec, a.z.), Alex Brooker, Carol Vorderman (herec, a.z.), Joe Wilkinson (herec, a.z.), Gary Beadle, Holly Walsh (herec, a.z.), Rich Hall, Dan Renton Skinner, Rufus Hound (herec, a.z.), Josie Long (herec, a.z.), Alex Horne, Mark Watson, Chris Ramsey, Miles Jupp, Ben Fogle, Sebastian Bach, Eamonn Holmes, Dave Johns, Poly Styrene, Jackie Clune, Reggie Yates, Mel Giedroyc, Frank Skinner (herec, a.z.), Leeroy Thornhill, Jo Brand, Ed Gamble, Kym Marsh, Cilla Black, Rowland Rivron, James Redmond, Will Young, Charlie Harper, Pete Burns, Taryn Kay, James Blunt, Keith Chegwin (herec, a.z.), Fiona Phillips, Dan McCafferty, Teddy Osei, Professor Green, Matthew Healy, Jess Conrad, Liza Tarbuck, Ron Mael, Russell Mael, Navi, Dizzee Rascal, James Lance, Robyn, Alexa Chung, Kate Nash, Emma Willis, Gabriella Cilmi, Barry Hay, Midge Ure, Jah Wobble, Tim Minchin, Warwick Davis, Richard Ayoade, Ewald Pfleger, Dennis Locorriere, Alvin Stardust, Reginald D. Hunter, Amy Macdonald, Grant Nicholas, James Allan, Howard Marks (a.z.), Shaun Ryder, Mark 'Bez' Berry, Rowetta Satchell, John Entwistle, Ian Dury, Peter Hook

Viděny jen pozdější díly, kde byl stálicí perfektní Noel Fielding a moderátoři se střídali. Jen škoda že jsem k tomu nenašla české titulky, navíc britské odkazy na nejrůznější osobnosti mi kolikrát unikají. I to je důvod proč váhám dokoukat dřívější díly se stálým moderátorem Simonem Amstellem. I přes to je to ale skvělá zábava.(3.9.2013)

Pre mňa zostanú najlepšie diely so Simonom Amstellom (a 22. druhá séria so striedajúcim sa tímovým kapitánom bola tiež dobrá kombinácia), ale medzi niektorými neskoršími sériami sa tiež nájdu dobré časti (guest host Richard Ayoade, Josh Groban, Frankie Boyle, aj Jack Dee a Jack Whitehall celkom ušli).(2.5.2015)

Simon je můj favorit co se hostování týče. Mark mě občas štval zejména opakováním vtipů (Chris Moyles sent me anthrax for christmas a Bill Bailey is a badger fucker). Po odchodu Simona záleží hodně na volbě guesthosta stejně jako v Have I got news for you (hlavně David O'Doherty a Tim Minchin se mi libili), ale současná série (26.) nabrala víc celebrity friendly course zažila jedny z nejhorších dílu (hlavně Lorainne Kelly). Nicméně pořád za pět..(30.11.2011)

Výborná show, Není se co divit, ze Mark Lamarr mel po deseti letech moderování NMTB plne zuby. Taky musím říct, že mě víc baví Simon Amstell, jeho humor je trochu na hraně, ale vždycky to udýchá správným směrem. A s kapitány se opravdu sehrál. Výborné jsou také díly 21 serie, kdy Baileyho zastupuje Noel Fielding z Mighty Boosh. Je zajímavé, jak někteří hosté ustojí sarkastické poznámky Amstella, viz. Preston. V Čechách si podobnou show neumím představit.(11.1.2008)

videla som diely z neskorsich serii, ale ten koncept a ta "britskost" toho celeho je neodolatelna. v neskorsich dieloch mi trochu chybal Simon, ale guest host su super, napriklad Josh Groban a James Blunt boli k popukani. a clovek aspon spozna britskych hercov, spevakov a komikov. a na Noela a Phila nedam dopustit. uroven zavisi aj od hosti, ale vacsinou sa pocas kazdeho dielu zasmejem aspon raz nahlas.(10.5.2012)