Reklama

Reklama

Never Mind the Buzzcocks

(pořad)
všechny plakáty
Komedie / Soutěžní / Hudební
Velká Británie, 1996, 30 min

Účinkují:

Mark Lamarr, Simon Amstell, Bill Bailey, Noel Fielding, Phill Jupitus, Melanie Chisholm, Catherine Tate, Martin Freeman, Adele, Amy Winehouse (více)
(další profese)

Britská hudební TV show vysílaná na kanálu BBC4 od roku 1996. Původním moderátorem byl dlouhá léta britský komik Mark Lamarr, od 19. série (2006) jeho místo přebírá Simon Amstell. Spolu s hlavním moderátorem spolupracují dva profesionální komici, známý Bill Bailey a Phill Jupiter, jako kapitáni týmů, které mezi sebou soutěží v hudebních znalostech. Show je vyhlášená svým sarkastickým a velice kvalitním humorem. (sweswea)

(více)

Recenze (12)

carly 

všechny recenze uživatele

videla som diely z neskorsich serii, ale ten koncept a ta "britskost" toho celeho je neodolatelna. v neskorsich dieloch mi trochu chybal Simon, ale guest host su super, napriklad Josh Groban a James Blunt boli k popukani. a clovek aspon spozna britskych hercov, spevakov a komikov. a na Noela a Phila nedam dopustit. uroven zavisi aj od hosti, ale vacsinou sa pocas kazdeho dielu zasmejem aspon raz nahlas. ()

sweswea 

všechny recenze uživatele

Výborná show, Není se co divit, ze Mark Lamarr mel po deseti letech moderování NMTB plne zuby. Taky musím říct, že mě víc baví Simon Amstell, jeho humor je trochu na hraně, ale vždycky to udýchá správným směrem. A s kapitány se opravdu sehrál. Výborné jsou také díly 21 serie, kdy Baileyho zastupuje Noel Fielding z Mighty Boosh. Je zajímavé, jak někteří hosté ustojí sarkastické poznámky Amstella, viz. Preston. V Čechách si podobnou show neumím představit. ()

Reklama

ivicudus 

všechny recenze uživatele

Výborná panelová show, ktorej kvalita stojí a padá na sarkastických moderátoroch, či už je to Lamarr alebo Simon Amstell. O tom, že si neberú servítku pred ústa svedčí aj fakt, že niektoré "celebrity" nedokázali prežiť intenzívne grilovanie. Po odchode Billa Bailleyho ho skvelo zastúpil Noel Fielding, ale po odchode Simona, to nie je čo bývalo. Dúfam, že čoskoro nájdu permanentného moderátora. ()

TeraBum 

všechny recenze uživatele

Viděny jen pozdější díly, kde byl stálicí perfektní Noel Fielding a moderátoři se střídali. Jen škoda že jsem k tomu nenašla české titulky, navíc britské odkazy na nejrůznější osobnosti mi kolikrát unikají. I to je důvod proč váhám dokoukat dřívější díly se stálým moderátorem Simonem Amstellem. I přes to je to ale skvělá zábava. ()

Melpomene 

všechny recenze uživatele

Pre mňa zostanú najlepšie diely so Simonom Amstellom (a 22. druhá séria so striedajúcim sa tímovým kapitánom bola tiež dobrá kombinácia), ale medzi niektorými neskoršími sériami sa tiež nájdu dobré časti (guest host Richard Ayoade, Josh Groban, Frankie Boyle, aj Jack Dee a Jack Whitehall celkom ušli). ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama