DOA: Na život a na smrt

• Česko Na život a na smrt (více)

Čtyři krásné, sexy ženy jsou sokyněmi v tajném zápasu bojových umění, ale brzy se spojí proti zlým silám. Tina Armstrong je superstar v oblasti ženského wrestlingu. Christie je okouzlující zlodějka a nájemná vražedkyně. Princezna Kasumi je asijskou mistryní bojových umění. Helena Douglas je milovnicí extrémních sportů a její tragická minulost ji spojuje s malým palácem v jihovýchodní Asii, kde se také odehrává turnaj Dead or Alive. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Grimlok

Vypnout mozek a uslintávat při pohledu na hlavní postavy. To je asi tak jediný co můžete při sledování tohohle filmu dělat. Feministický klon Mortal Kombatu. Eric Roberts dokazuje, že je neherec. Do reklam by se hodil víc. Tři hvězdy za Holly Valance, Sarah Carter a toho týpka, co hrál Serapha v Matrixu. ()

Torgal

Tak toto teda bola strašlivá hovadina. Videl som asi len posledných 20 minút a to mi teda celkom stačilo. Keby som to videl celé, asi by som zmagoril. Jediné čo sa mi páčilo boli tie babenky, všetko okolo nich ale bolo peklo. To, že je to podľa nejakej konzolovej mlátičky z toho trčí na sto honov, v zlom slova zmysle. Objektívne to ako film nepatrí k najhorším veciam čo som videl, no určite to kraľuje medzi tými najidiotskejšími. 2/10 ()

Filmárik

No poviem to od srdca ale pravdivo, v Dead or Alive išlo vždy hlavne o kozy. Ako fanúšik tejto hernej série (obzvlášť spin-offy Xtreme) to proste inak vyjadriť nemôžem. Už to bude 10 rokov čo som na nebohom Dreamcaste spolu s Kasumi a Tinou mlátil nesympaťákov hlava nehlava a hoci mi aj vtedy bolo jasné že niečo ako "príbeh a logika" sa nedostavuje tak vyzuálna dojem a zábava rozhodne áno. To isté platí aj pre film, poctivé 2,5*. ()

candy_daze

První, co mě napadlo, když jsem na tenhle film koukala bylo to, že zrovna sleduju zfilmovaný Tekken. Čemuž docela odpovídá moje hodnocení. Ze začátku to sledujete s vědomím, že je to ptákovina, ale docela se dá. Potom to už začne být nuda a vy pořád víte, že je to ptákovina, která se brzy stává "donebevolající" ptákovinou. Víc, jak 2* může tomuhle filmu dát leda tak chlap. Hádejte proč :-)) ()

Cryptkeeper odpad!

Ctu dobre obsah filmu?? "Čtyři krásné, sexy ženy jsou sokyněmi v tajném zápasu bojových umění" ..kde jsou proboha bojova umeni??Zadny dej,lacine zabery na zeny bez mozku a hlavne ty souboje!!Nic horsiho jsem asi nevidel. ()

FOCKE_WULF

Miluju filmy s takovouhle skoro až komiksovou nadsázkou. Scéna zatýkání Christie, která zlikviduje celou zásahovou jednotku jenom za pomoci kopů, chvatů a mokrého ručníku a ještě si od agenta nechá zapnout podprdu, nemá chybu. Tyhle holčiny v bikinách, co každýmu rozkopou držku, jsou prostě k sežrání. A Devon Aoki je náááádherná japonská princeznička, cmuk :-* ()

Kingjiri

V podstatě ženská obdoba Mortal Kombat. Upřímně do teď vážně nevim, jestli jsem se spíš bavil (solidní bitky a sexy buchty) nebo mě projekce víc štvala (hodně lacinej vizuál, kýčovitý kulisy, ani jedna kapka krve a občas špatný herci). Nicméně se obávám, že tohle nebylo natočený blbě tak trochu záměrně (jakožto podprahová vzpomínka na starý akční béčka), ale prostě proto, že to takhle blbě ve střižně bez jakýhokoliv záměru vylezlo. Druhá hodně silná hvězda předevšim za ženskou část castingu. ()

dalziel

Charliho ďáblíci...už keď sa nie je načo dívať, je tu aspoň niečo, na čo sa dívať dá.....Jeimee a kamaratky sú dievky ako lusk. ()

LordMysti

Ani jsem netušil co si to pouštím a to bylo možná dobře. Hodinka a půl příjemně strávená u TV, opravdu hezký kočky, zajímavá akce, vše nádherně stylizováno a jako celek vše působilo zajímavě - což je obdivuhodný výkon u filmu bez myšlenky, bez děje :). A právě to mě možná zaujalo. Čistokrevná nenáročná popcoronová zábava bez absolutní snahy nutit diváka k přemýšlení, prostě takovej mozkovej relax kterej funguje sakra dobře :). ()

sonoluca

Je to sice neskutečně hloupý - někde mezi Street Fighterem a Mortal Kombatem - ale jako totální výplach to poslouží dokonale, i na ty holky (slovy tři) se pěkně kouká. Navíc se na obrazovky vrací Eric Roberts, kterej si zavzpomínal na lepší časy (márně přemýšlím, kdy to bylo) a v 50 letech si vyšvihnul záporaka, kterýmu by snad nakopal prdel i o dva roky starší Dudikoff. Pravda, ten nemá ty cool brejle. ()

cyright

To, že se možná podařilo vystihnout atmošku počítačové hry, nedělá z tohoto estetického trusu dobrý film. Užijí si to jen nenároční milovníci hezkých prdelek, okatě nerealistických soubojů nebo milovníci počítačové předlohy. Všem ostatním při shlédnutí hrozí psychická újma. 1* za soulad s poč. předlohou. ()

waska

Taková jednoduchá ptákovina ve stylu Mortal Kombatu. Jedině na co se dá dívat je neskutečně užasně nádherná Holly Valance. A sympatický je tak trochu sebeparodující Eric Roberts. ()

Tamten

Někdo se rozhodl udělat film stylu Mortal Kombat, ale neměl k tomu ani slavnou počítačovou hru, ani dobrý scénář, ani dobrého choreografa a jediné co mu zbylo jsou 4 sexy ženy, na které by se člověk možná rád podíval, ale v trochu jiném typu filmu. ()

Acrobat odpad!

prudko erotický ženský nádych a priesvitná prikrývka prekrýva túto do pekla žalostne volajúcu taráninku. ()