DOA: Na život a na smrt

• Česko Na život a na smrt (více)

Čtyři krásné, sexy ženy jsou sokyněmi v tajném zápasu bojových umění, ale brzy se spojí proti zlým silám. Tina Armstrong je superstar v oblasti ženského wrestlingu. Christie je okouzlující zlodějka a nájemná vražedkyně. Princezna Kasumi je asijskou mistryní bojových umění. Helena Douglas je milovnicí extrémních sportů a její tragická minulost ji spojuje s malým palácem v jihovýchodní Asii, kde se také odehrává turnaj Dead or Alive. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

BuryGol

Po dlouhý době jsem měl chuť na nějakou bezmozkovou mlátičku. DOA moje podmínky splňovalo a nakonec jsem asi odstal i víc, než jsem čekal. Bojující holky a jejich prdelky, kozičky, vysportovaný bříška a hezký ksichtíky. Boj na soukromym ostrově o 10 mega se trochu zvrtnul, ale co už. Zajímavě vybraný obsazení i charaktery, příběh i celkem o něčem a správná dávka akce a vtipu. Kdyby se toho chyt někdo pořádnej a vyhrál se s tim, moh by to bejt i dobrej film. Takhle je to jenom bojovka pro potěšení chlapskejch očí. Což mi úplně stačí, vrrr. :-D ()

Fony

Pokud bych to bral vážně, byl by to odpad, ale jako zábavný průplach mozku DOA obstálo se ctí. Škoda velkého množství soubojů, které ke konci začínaly nudit. ()

Soweek

Jeden z nejubožejších filmů co jsem kdy viděl,ale má náramné plus!!! Za prvé, dějově tak na stejné úrovni jako Mortal Combat,ale pro fanoušky konzolové hry uděláno mnohem lépe(například ukazatel života nad bojovníkem:-) ) Za druhé,tenhle film vás prostě nepustí, neodejdete si od něj ani záchod. Za třetí-akce,akce,akce,sice z půlky nereálná, ale koho to zajímá,na Charlieho andílky se taky všichni dívali:-) A v neposlední řadě i kdyby se vám film nelíbil,dámské herecké obsazení je skutečně šťavnaté a spoře oděné:-) ()

Niella

To bol ale duchaplny film. S hlbokym posolstvom... Taky uveritelny a realny... Aj tak vsetci vedia, ze na tom vlastne pri tomto filme vobec nezalezi... Za chvilu z toho bude klasika. ()

3 AM Code

Lacina zabava ale priznejme si: pro cilove publikum porad zabava. Rek bych ale, ze kdyz uz se reziser vydal touhle cestou mel omezit nudny kecani a pridat vic akce. Taky trochu propracovanosti a verohodnosti by tem mlatickam neskodilo, je to takovy nanicovaty. Jenze to by to pak dostalo prisnejsi divackej rating a polovina cilovi divacky skupiny by na to nemohla legalne koukat. :) ps: Film je samozrejme silene sovinisticky, sexisticky, miri na nejnizsi pudy prasacke muzske polovicky lidstva a vubec by si zaslouzil minimalne dva cerne puntiky od zenskeho krouzku. :) pps: ten konec byl nudnej ()

ZkuKol

Báječná hovadina. Děj jak z křížovky v Metru, dialogy na úrovni osmisměrky tamtéž. Vše je jak má být. Celý ten zábavný videoklip úžasně úbíhá ke zdárnému konci. Ve zkratce: 5 hezkých holek v bikinách tančí v akčních scénách do rytmu vhodné muziky. Proč jen 4 hvězdy, když holek je 5? Protože si ani jednou "neodloží." ()

BMAJTZ

Strasna blbost. Neuveritelna popkornova zalezitost je to asi jako koukat hodinu a pul na neuveritelny vireoklip. Akce strida akci ale to je asi tak vsechno, pribeh hrozny zpracovani komiksove. Ovsem tenhle film si na pribehovou stranku opravdu nehraje, nosnouu vlnou jsou souboje kterych je tu opravdu hodne. A hlavne bojujici polonahe holky v tom vypadaji opravdu uzasne jinak neni o co stat. A to nebudu zminovat zaver ktery je naprosto priserny. Kazdopadne jak jsem rikal holky vypadaji uzasne a souboje taky ujdou 20% ()

toffy

Ako moze niekto natocit takuto sracku??? Davam jednu hviezdicku akurat tak za tie pekne zadky, ktore tam pobehovali...nic viac hodnotit nechcem... ()

sedm.1 odpad!

Po celu dobu jsem se DOA snažil nebrat ani trochu vážně, ale tohle byl fakt tak neskutečnej nářez v tom nejhorším možném slova smyslu, že to prostě nešlo. Do této sračky jsem se uvrtal především kvůli soubojů a hezkým holkám a oboje očekávání se mi splnilo tak napůl. Soubojů je totiž na jednu stranu sice docela dost, ale jejich zpracování je jednoduše k poblití. Ani nevím, co na nich odsoudit dřív. Choreografie byla šíleně špatná a nudná a nasnímání soubojů bylo přizpůsobené především tomu, aby nevyšlo příliš na jevo, že holčiny vlastně vůbec nic neumí.K tomu nejsou ale ani trochu efektní a působivé, prostě já nemohu považovat za dobré něco, kde se jedna "drsňačka" zašklebý, vykopne nohu (která ještě navíc není ani určitě její), ta prolítne asi půl metru od obličeje druhé kočky, ta udělá směšný kotrmelec a ušklýbne se také a tak probíhají veškeré souboje završené pokaždé naprosto karikakurním knock-outem. Zkrátka urážka veškerých bojových filmů, nic jiného. Co se týče holek, záběrů na jejich šukézní těla je fakt hodně, bohužel, jejich představitelky jsou na tom po herecké stránce tak stašlivě, že ani ony mi náladu příliš nezvedli a jediná Holly Valance na mě zapůsobila trochu rajcovněji. A ostatní herci? Hahaha, třeba takový Eric Roberts, vážně král trapáků a píčusů v jednom. O tuposti zápletky se pak nemá smysl ani zmiňovat, ale zase k obraně filmu, od něj jsem ani žádnou neočekával, takže jí autorům vyčítat vlastně ani nemohu. Já jsem se na DOA zkrátka opravdu vážně moc těšil s očekáváním sice hloupoučké zábavy, ale vyplněné až po okraj nápaditými sexy souboji všemožných koček, ale dočkal jsem se jen jedné z nejodpornějších deziluzí filmového průmyslu. ()

kenkaku

Pitomoučké až to bolí, ale dobře se na to kouká. Dost podstatné je také to, že film se nebere vážně a proto přehnané bojové scény v prostředí bez gravitace a ta neuvěřitelně nabušená čtyřka (nejvíc k sežrání je Jaime Pressly) působí neuvěřitelně zábavě. A i když je to nehorázná idiocie na první pohled, neuráží, neirituje a dobře se na to kouká (to už jsem ale asi říkal :)) ()

uzzi

Osobně nic proti těmto stupiditám nemám - pokud jsou dobře natočené, tohle ale postrádá jakékoliv koule. Krom těch slečen, ty by vaše koule potěšit mohly. Bohužel je to sračka. ()

misstake

Mazec. Takhle nadšený z filmu, který je o ničem, jsem hodně dlouho nebyl a přitom komentář k němu by se shodoval s komentářem ke Quantum of Solace. Vizuální orgie, do nichž se jaksi opomenulo vložit příběh. To, co je ale pro Bondovku mínusem, je pro DOA plusem, protože na tohle vizuálno se strašně dobře kouká. U akčního nášupu, kde se navzájem mlátí spoře oděné dívčiny, semtam si střihnou partičku beach volejbalu, semtam něco jiného, prostě nejde jít pod čtyři hvězdičky:-) ()